Tavs mīlas temperaments

Seksualitāti nosaka ne tikai dzimumhormonu esamība (sastāvs un skaits) cilvēka asinīs, bet, kā liecina jaunākie hematologu (speciālisti, kuri pēta asinis un asinsrites orgānus) un psihologu pētījumi, apbrīnojams mīlas temperaments atkarīgs arī no asins grupas. Cilvēkiem mēdz būt četras asins pamatgrupas, tās apzīmē ar burtu un ciparu simboliem: A(II), B(III), AB(IV) un O(I).

A grupas pārstāvji ir apzinīgi, kautrīgi cilvēki, kuri akurāti pilda savus pienākumus. Viņu „jā” nozīmē uzticamību, uz viņiem vienmēr var paļauties. Viņi ir uzticīgi draugiem, radiem un pašiem tuvākajiem. Viņiem ir pietiekams, lai arī ne pārāk augsts temperaments. Ja tavam partnerim ir A grupas asinis, ņemiet iniciatīvu savās rokās un kļūstiet par progresa virzītāju – seksuālās dzīves daudzveidības veicinātāju. Partneris cītīgi realizēs visas jūsu idejas.

B grupas pārstāvji ir jūtīga rakstura smalki un apdāvināti cilvēki, uzticami kolēģi un draugi. Gan darbā, gan seksā viņi izvirza augstas prasības sev, padotajiem un arī draugiem. Ārēji viņi šķiet auksti, taču mīlestībā viņu jūtas ir vētrainas un neapturamas.

AB grupas pārstāvji raduši ļaut vaļu jūtām. Viņos sadzīvo vismaz divas dvēseles, kas harmonē savā starpā. Viņos mutuļo spēcīga kaisle, kas reizēm var izraisīt dvēseles nemieru, mokošas šaubas un plosīšanos. Jūtu vētras viņi visbiežāk pārdzīvo vienatnē, nevienam neuzticot savus noslēpumus. Tomēr tiekšanās pēc vientulības nav šķērslis kaislīgam seksam, uz ko spējīgi šie cilvēki.

O grupā ir cilvēki, kuri vienmēr atrodas kustībā. Lai gan šis apzīmējums nebūt neizsaka visu viņu būtību. Viņi ir enerģiski, sabiedriski, viņiem piemīt liels gribasspēks, viņi spēj realizēt savus mērķus un veidot vajadzīgos kontaktus. Un, protams, viņi ir gana temperamentīgi seksuālajās attiecībās, labprāt fantazē un eksperimentē gultā, reizēm būdami vienkārši nenogurdināmi.

Paldies Valsts asinsdonoru centram! www.donors.lv

5 komentāru
  1. mbāc, nuuuu pavisam negribētos piekrist 🙂 “Ja tavam partnerim ir A grupas asinis, ņemiet iniciatīvu savās rokās un kļūstiet par progresa virzītāju” Nu man ir A, bet es neteiktu,ka mani vajag virzīt 😛 Un kā ar + un – tas mby ar kko ietekmē? 🙂

  2. muļķības,man arī ir A grupas asinis,bet nu nekādi šeit rakstītais neatbilst manam temperamentam……

  3. Shodien parlecu pari galvai un ziedoju asinis, domaju ka man ir A jo rakstaa pilnigi piekritu teiktam, bet tagad izradas,ka tomer man ir 0 gruppa…teikshu galigi garam…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.