Apakšveļa nebēdnēm (provokatīvām draiskulēm)

Vēl pavisam nesen noslēgusies zīmola Agent Provocateur kolekcijas Pirates reklāmas kampaņa, bet slavenais uzņēmums, kura galvenā specialitāte ir provokatīvas un seksīgas apakšveļas ražošana, mums jau piedāvā jaunu kolekciju ar nosaukumu Virgins.

Fotosesijas pamatā izmantota sengrieķu mitoloģijas tēma, tikai šoreiz caurspīdīgās mež??n?s tērptās nimfas ir tās, kuras grēcīgā saldmē pavedina muskuļotus satīrus ar Apollona ārieni.

Savu Dionīsa cienīgo seksualitāti jaunavas demonstrē uz vīnogu ķekaru un ragaino draugu spalvaino gurnu fona. Ja fotošopā visnotaļ nekvalitatīvi apstrādātie tēli izskatās pēc haltūras, tad neko tādu nevar teikt par demonstrējamo veļu. Stilīgie krūšturi, košās zeķes un viegli gaisīgās biksītes ir kā jaunavības palīgā sauciens pēc iesprostotās pulsējošās seksualitātes atsvabināšanas. Jaunā pavasara kolekcija Virgin ir lieliska maiņa askētiski agresīvajai ziemas kolekcijai Pirates un, pats galvenais, laba dāvana Sv. Valentīna dienai.

Ievērojot tradīcijas, katram veļas komplektam ir dots sievietes v?rds: Nicola, Kate, Cara, Suki. Modeļu izgatavošanā izmantoti paši augstvērtīgākie materiāli – atlass un mež??nes. Krāsu gamma ietver toņus, sākot ar maigu pienainu okeru, līdz piesātinātam purpuram. Ja Virgin saldkaislais pavasaris tomēr atstāj vienaldzīgu, tad pārbaudītu vērtību cienītājas noteikti novērtēs kolekciju Witches un Classic Ranges uzbrūkošo seksualitāti.

Vairāk fotogrāfijas skaties galerijā!

Starp citu, Agent Provocateur večiņu vari apskatīt un arī iegādāties internetā – www.agentprovocateur.com

5 komentāru
  1. Nu, bladāc, izskatās tik garšīgi un baudāmi, nu ja Es būtu vecis, tad ar acīm noteikti ēstu, ēstu ēstu! KLau, a nav kkāda vīriešu seksīgā apakšveļa, mežģīņoti bokseršorti vai kkā tā? :))

  2. Es, protams, iedomājos to visu no zitas puses, bildes jau smukas, bet kā tā veļa izskatītos maniem 64kg, nevis uz šitām te slaidajām padsmitgadniecēm 😀 Domāju diezgan smieklīgi:D Bieži vien tas skaistums derīgs tikai, lai acis pamielotu vai tiešām uz tādiem skaistiem uz tiešām slaidiem perfektiem ķermeņiem. Vai ir seksīgi arī liela izmēra krūšturi? Ar šitādiem man nebūtu, ko pasākt. Un nē, resna neesmu. Normāla sieviete.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.