lauķi vai pilsētnieku?

Sveiki!

Šodien radās jautājums, kādu puisi labāk izvēlēties? Lauķi vai pilsētnieku!!!

Tātad stereotips par lauku vīriešiem ir, ka viņi ir strādīgi, prot iesist naglu sienā utt. Mīnus lauku vīriešiem- viņi sevi nekopj.
Vīrietis no pilsētas prot sevi pasnigt, kopts, prot uzvesties sievietes klātbūtnē, taču lai veiktu kādu mājas darbu, palīdzētu kaut ko salabot ir pilnīgs nulle.
Esmu pārliecināta, ka daudzas meitenes man tagad iebildīs, ka lauku vīrieši prot sevi kopt, pilsētnieki nemaz nav tik zemē metami vīrieši. Protams nekas nav 100%.

Bet iedomājieties…….ir tikai divu tipu vīrieši- lauku un pilsētas. Kuru jūs izvēlētos? Kas jums ir svarīgāks?

13 komentārs
 1. Nu ga…sadalija viirishus.. zini Vija , esmu viirietis no laukiem, bet tas nenozime ka nemaku sevi pasniegt..esmu kopts izskatigs, ja un zini…stradiigs..maku gan auto salabot, gan ar traktoru braukt, gan ari kaadu meebeli izgatavot…un par naglam siena nerunaasim… NEKAD vairs nedali virieshus shadas kategorijas…Un kas notiks ja mes veči ari Jus ta saksim dalit…???

 2. nav gan nekādi divu tipu vīrieši…ir tikai vīrieši!

  Viss ir atkarīgs no tā kā tās mātes ir savus dēlus audzinājušas…vai ir iemācījušas elementāro higiēnu vai nav!

 3. …un es vismaz iemīlos personībā, tad jau nav nozīmes no kura Limbažu vai Rīgas rajona tas čalis nāk!

 4. Jau iepriekš atvainojos par rupjībām. Vīrieši patiešām ir divu tipu. Vieniem rokas aug no d….s un pārējie vīrieši. Pirmie pau..s kasa nevis mazgā un viņiem pārsvarā sievietes neinteresē, viņus kāda savāc un ir pārējie virieši….. Tas, ka kāds māk iedzīt naglu nenozīmē, ka to viņš ari dara. Pilnīgi noteikti tam nav nekāda sakara ar to, kur viņš dzīvo. Pāķu ir pilna Rīga, bet tā savukārt ir mentāla problēma.
  Vija, kāda tipa sieviete Tu esi, lauku nekoptā, kura māk vistu nokaut vai pilsētas koptā kura nemāk neko?
  Neizklausās mazliet aizskaroši?

 5. nu kāpēc vārds “lauķis” 🙂 ir taču daudzi sirsnīgi un sakarīgi džeki, ja vien viņi ir izglītoti un ar labu darbu, tad tie ir labie!

 6. Man jau liekas, ka no laukiem tagad ir visis – apprasies apkārt, no kurienes tad tie rīdzinieki sabraukuši. Un retais kurš būs tīrasiņu lielpilsētnieks. Un tādu nekopto gatera strādnieku liekas, ka nemaz nav tik daudz. Tas jau ir galējais variants.

 7. vēl ko esmu pamanījusi -ka daudzi no tiem, kuri sauc laukos dzīvojošos par “lauķiem”, parasti paši ir ne no Rīgas. atbrauc uz galvaspilsētu, sajūtas baigi varenie un aiziet jūriņā – visi lauķi, kas ārpus Rīgas, bet es nēēē, es jau Rīīīdzinieks.

  jaunlatvieši tādus sauca par puskoka lēcējiem. tos, kuri, cenšoties lēkt līdzi turīgajiem vāciešiem, no Ozoliņiem pārvērtās par Ozolingiem, un piepeši dzimtajā valodā katru trešo vārdu iepina vāciski.

  tas, protams, aktuāli arī tagad, kad cilvēki jau pēc 3 nedēļu pabūšanas citā valstī, atgriežas un runā ar akcentu. arī uzreiz laikam tāda sevis identificēšana ar ko krutāku, augstāku, no TIEM TUR. cilvēkiem ar normālu pašnovērtējumu nez kaut kā sanāk nodzīvot ārvalstīs gadiem, un atgriežoties runāt pilnīgi normālā latviešu valodā.

 8. ar ko es gribēju teikt, ka – nevajag šķirot un lēkt augstāk par savu pakaļu 😉

 9. Jājautā kā Domubram “kas notiek Latvijā?”….Kā var kaut ko tādu izdomāt? Ir vairāki varianti – a) cilvēks (negribas ticēt, ka to rakstījusi sieviete…) tiešām to nopietni domājis; b) baigi gribas tušu 😀 c) provokācija/joks. Hm…

 10. Es personīgi uzskatu, ka nav nozīmes no kurienes cilvēks ir nācis, no laukiem vai pilsētas. Galvenais ir tas kā audzināts, kādas cilvēkam ir vērtības.
  Man šo jautājumu uzdeva nepazīstams vīrietis (aptuveni 40. gadi). Es viņam atbildēju, ka tam nav nozīmes, taču viņš uzskatīja, ka ir gan nozīme, no laukiem vai pilsētas. Viņam nepatika mana atbilde, centās mani pārliecināt, ka es kļūdos. Es, protams, paliku pie sava viedokļa.
  Atvainojos, ja šis raksts kādu aizskāra.

 11. Svarīgākais ir jūtas, ko Tu jūti pret šo cilvēku kā personību, jo cilvēks jau nav tikai bilde vai labs amata meistars … :))

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.