Skaistu krūšu noslēpums – 5 padomi kā tās iegūt

Skaistas krūtis ir teju katras sievietes sapnis. Tādēļ zini – ir dažādi veidi, kā iespējams uzturēt skaistu un koptu savu dekoltē zonu!

Vingrojumi. Tieši tāpat kā vingrinājumi vēdera muskulatūrai vai slaidām kājām, pastāv vingrinājumi krūšu formas uzturēšanai un tvirtumam. Lielu daļu vari atrast interneta vietnē youtube.com, tomēr noderīgāk noteikti būtu kāda fitnesa trenera konsultācija.

Mitrinoši krēmi. Krūtīm nepieciešama īpaša mitrināšana un rūpes. Katru dienu pēc dušas, iezied tās ar kādu mitrinošo krēmu, kura sastāvā ir arī, piemēram, alveja vai olīveļļa. Šis īpaši jāievēro sievietēm grūtniecības laikā, lai izvairītos no striju rašanās. Īpaši par krūšu ādas mitrināšanu jādomā arī, ja apmeklē solāriju vai vasaras laikā sauļojies.

Masāža. Kurai gan katru dienu atrodas laiks, lai masētu krūtis!? Tomēr šo var apvienot arī ar ikdienas nodarbēm un arī ar ko patīkamu! Vari katru otro dienu veikt kontrastdušu. Tecini uz krūtīm siltu ūdeni, nomainot to uz aukstu. Atkārto vairākas reizes. Tāpat, vari ikdienā veikt krūšu masāžu ar eļļu. Šo vari ierādīt arī savam vīram.

Krūšturis. Pareizai krūštura izmēra izvēlei ir ļoti liela nozīme. Ja vilksi pārāk mazu krūšturi, tas krūtis spiedīs un radīs diskomfortu, savukārt, ja ikdienā vilksi pārāk liela izmēra krūšturi, tas krūšu ādai ļaus izstaipīties.

Plastiskā ķirurģija. Ja atbalsti ķirurģisku iejaukšanos, tad arī šis ir veids, kā uzlabot vai mainīt savu krūšu izskatu. Dodies uz vizīti pie kāda plastiskā ķirurga, lai izrunātu sev interesējošos jautājumus.

2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.