5 STILA PADOMI MAZU KRŪŠU ĪPAŠNIECĒM

https://www.istockphoto.com/

Katra sieviete ir unikāla, tāpat arī katrai sievietei ir savas ķermeņa aprises, tajā skaitā krūšu izmērs. Ne visas sievietes no dabas ir apdāvinātas ar dubulto D izmēru, bet arī mazākas krūtis ir skaistas un tās var izcelt lūk ar kādiem paņēmieniem:

Dažāda veida šalles

Plāna, bieza, vienkrāsaina vai rakstaina – skaisti sasieta virs blūzes, krekla vai plānāka auduma džempera, tā veidos apjomu krūšu zonā, kas savukārt radīs ilūziju, ka jūsu krūšu izmērs ir lielāks nekā tas patiesībā ir. Šalles var sasiet neiedomājami daudz veidos, tā kā ir iespēja jūsu tēlu katru dienu atsvaidzināt citādāk.

Push-up krūšturi

Laba apakšveļa ir pamats sievietes kopējam tēlam! Investējiet nedaudz vairāk naudas pāris kvalitatīvos push-up jeb apjoma efekta krūšturos. Daudzas no jums teiks – kamdēļ mānīt sevi un citus, tomēr ir vērts šādu veļu nēsāt kaut vai tikai saviesīgos pasākumos. Jūs acumirklī kļūsiet pašpārliecinātāka, kā arī vairums jūsu skapī esošo apģērbu izskatīsies labāk nekā pirms tam un to noteikti ievēros arī apkārtējie.

Garas kaklarotas

Ķēdītes ar kuloniem, kuras sniedzas zemāk par atslēgas kaulu līdz pat dekoltē zemākajam punktam ir lielisks veids kā padarīt jūsu tēlu ne vien intriģējošu, bet arī izcelt jūsu dekoltē zonu un padarīt to vizuāli pilnīgāku. Izvēlieties klasiska piegriezuma pogājamu blūzi un atstājiet pirmās pāris pogas vaļā, tad uzliekat vienkāršu, bet gaumīgu kaklarotu un jūs redzēsiet pozitīvas atšķirības.

Gaišas krāsas apģērbs

Jebkurš stilists jums ieteiks nēsāt tumšas krāsas apģērbu, ja vēlaties izskatīties vizuāli slaidāka, savukārt gaišas krāsas apģērbs tieši pretēji – izcels jūsu auguma aprises, tāpēc viens no padomiem mazu krūšu īpašniecēm – velciet gaišas krāsas blūzes, topus un džemperus, neaizmirstot par piemērotas krāsas un tipa apakšveļu un jūsu krūšu daļa izskatīsies pilnīgāka.

Akcents uz citām ķermeņa daļām

Un visbeidzot – tā vietā, lai uztrauktos par to kā jums nav, akcentējiet to, kas jums ir! Izceliet savu slaido vidukli, velciet plecus atkailinošus apģērbus vai nēsājiet bikses virs potītes ar spilgtiem apaviem. Tādā veidā jūs ne vien novērsīsiet uzmanību no sava dekoltē, bet arī parādīsiet sava auguma citas skaistākās vietas.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.