7 ikdienas paradumi, kas liek tavām KRŪTĪM ātrāk NOŠĻUKT

Kura no mums gan negrib skaistas, stingras un tvirtas krūtis, vai ne? Tomēr, lai vai kādas tās būtu, laikam ritot, tās mainās, tāpat kā viss ķermenis kopumā. Jā, arī krūtis noveco un mainās to izskats. Šoreiz esam apkopojuši tos 7 ikdienas paradumus, ko piekopjot, mēs palīdzam savām krūtīm ātrāk nošļukt un palikt neglītām! Varbūt ir vērts padomāt – vai es nevaru savā ikdienā kaut ko mainīt, jo viss nebūt vēl nav zaudēts?

Tu valkā nepareiza izmēra krūšturi, vai nevalkā to nemaz. Vienalga, cik lielas vai mazas būtu tavas krūtis, krūšturis ir jāvalkā. Jo lielākas krūtis, jo grūtāk tām ir noturēties pretīm gravitācijas spēkam. Krūšturis tām palīdz un mazina šī spēka ietekmi. Ja tu valkā nepareiza izmēra krūšturi, kas ir tev par lielu, tad tas nespēj veikt tā galveno uzdevumu – noturēt tavas krūtis. Tas pats attiecas uz tām, kas krūšturi nevalkā, piemēram, vasarā zem dažādiem topiņiem un kleitām. Protams, šad un tad var arī tā, bet par ikdienas paradumu to nevajadzētu ieviest.

Tu aizmirsti krūtis, kad sporto. Sportojot noteikti jāvalkā sporta krūšturis, kas vislabāk spēs krūtis noturēt un neļaus tām lieki lēkāt un izstaipīties. Jo aktīvāks un dinamiskāks sporta veids, piemēram, skriešana, aeirobika u.c., jo lielāka nozīme ir sporta krūšturim. Un šis ieteikums attiecas uz visu izmēru krūšu īpašniecēm. Un tās, kas sporta krūšturi lieto, atzīs, ka tas sniedz gan vajadzīgo atbalstu, gan padara treniņu ērtāku un patīkamāku kopumā.

Tu neuzņem pietiekami daudz šķidruma. Nepietiekama šķidruma uzņemšana ik dienas nelabvēlīgi ietekmē ne tikai tavu sejas ādu. Šis paradums sliki ietekmē visu tavu ķermeni, arī krūšu izskatu – krūšu āda ātrāk savīst, kļūst ļenganāka, līdz ar to arī krūtis nošļūk, sāk izskatīties sliktāk. Ādai, tajā skaitā krūšu ādai, ir nepieciešams pietiekams šķidruma daudzums, kas uzņemts vislabāk tīra un kvalitatīva ūdens veidā.

Tu nesargā savas krūtis no saules. Āda uz krūtīm ir ļoti plāna un maiga. Saules ultravioletais starojums to ļoti ietekmē – tā var kļūt sausa, raupja, savītusi un neglīta. Dekoltē un krūšu zona ir tā, ko noteikti nedrīksti aizmirst vasarā! Ir jālieto saules aizsargkrēms katru dienu, tieši tāpat, kā to darām, kopjot un sargājot savu sejas ādu vasaras sezonā.

Tu smēķē un lieto alkoholu. Kaislīgās smēķētājas var necerēt uz skaistu sejas ādu, kā arī kakla, dekoltē un krūšu ādu. Krūtis ātrāk savītīs, zaudēs tvirtumu un nošļuks. Smēķēšana veicina ādas elastības zudumu, kas ietekmē visu ķermeni, arī krūšu zonu. Savukārt pārāk bieža un pārmērīga alkohola lietošana veicina šķidruma izvadi no organisma, tā atūdeņošanās rezultātā ļoti cieš āda, arī krūšu āda.

Tu zaudē un atkal pieņemies svarā. Lai kā mums to negribētos, bet tieši krūtis ir tās, kas pirmās zaudē savu apjomu tad, kad tu strauji krīties svarā. Ja tavs svars nav stabils, bet nemitīgi lēkā šurpu turpu – tu uzbarojies, tad tievē, tad atkal uzbarojies utt., tavas krūtis noteikti cieš. Tās paliek daudz ļenganākas un zaudē tvirtumu, jo šādas drastiskas svara svārstības un tām atsaucās tiešā veidā.

Tu nekop savas krūtis. Krūtis ir pelnījušas tādu pašu kopšanu, kā dekoltē un kakla āda. To āda ir plāna un ir viena no tām ķermeņa zonām, kas visātrāk zaudē elastību, kur parādās novecošanās pazīmes. Ja to ņem vērā un krūtis atbilstoši kopj – attīra, mitrina un pabaro – tad krūtis pateiks paldies ar labāku izskatu! Ja nevēlies, lai krūtis nošļūk, kop tās!

2 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.