8 pazīmes kuras liecina, ka nesaņemat pelnīto mīlestību no dzīvesbiedra

https://www.istockphoto.com/

Jūs noteikti daudzas reizes esat pieķēris sevi prātojam, kāpēc kāds ieiet mūsu dzīvē, ja viņam nav paredzēts tajā palikt. Jūs brīnāties, kāpēc Dievs vai Visums, neatkarīgi no tā, kuram no tiem jūs izvēlaties ticēt, ir pie varas, sūta mums cilvēkus, kuri tur ir tikai uz brīdi un pēc tam mūs pamet.

Jūs zināt, ka pat tad, kad mūs vajadzētu izvēlēties, pat tad, kad mūs vajadzētu mīlēt, pat ja mums vajadzētu būt tiem “īstajiem un vienīgajiem”, dažreiz mēs nesaņemam dzīvē to, ko patiešām esam pelnījuši. Iznākums visbiežāk ir salauzta sirds un nesaprašana, kādēļ tā ir noticis.

Mums liekas, ka mēs visu darām pareizi, mēs cenšamies būs vislabākie, cīnāmies vissmagāk un pieliekam vairāk pūļu nekā jebkad agrāk. Šķiet, ka viss norit lieliski, līdz dzīve apstājas un mēs nonākam tieši ellē. Kamēr visa mīlestība, ko esam pelnījuši saņemt, nonāk kādam citam un mēs to nesaņemam.

Šeit ir 8 pazīmes, kuru dēļ jums jāizbeidz tērēt savu laiku un jāpārtrauc esošās attiecības vai vismaz jānoskaņojas nopietnai sarunai ar dzīvesbiedru.

  1. Jūs neatceraties, kad pēdējo reizi esat jutusies skaista viņa acīs. Ja esat jau ilgstoši kopā, iespējams viņš katru dienu neatkārtos, cik skaista tu esi, tomēr tev vajadzētu justies tā it kā viņš zinātu, ka tas nav jāsaka tik bieži kā agrāk. Bet, ja jums sāk šķist, ka jūsu otrā pusīte jūs vairs neredz tik pievilcīgu vai jūs sākat šaubīties par to vai vispār viņu vēl piesaistiet, tas vairs nav labi.
  2. Jūs visu laiku redzat viņa rokās telefonu, bet, rakstot viņam īsziņu, viņš atbild ļoti ilgi. Viena lieta ir, ja jūs zināt, ka viņš gandrīz nekad nepārbauda savu tālruni, bet, ja jūs esat kopā kaut kur izgājuši un viņš nepārstāj skatīties telefonā, tad jūs zināt, ka, nosūtot īsziņu, viņš noteikti to ir redzējis un vienkārši neatbild.
  3. Viņš aizmirst par nozīmīgiem dzīves notikumiem, kas jums patiešām ir svarīgi. Persona, ar kuru jūs esat lieliskās attiecībās, atceras, ka jums ir gaidāms šis lielais pārbaudījums, darba intervija vai prezentācija darbā. Ja jūsu puisis neatceras šīs lietas vai nejautā kā jums ir gājis, ir viegli sajust, ka jūs pat īsti nepiedalāties viņa domās vai dzīvē, tad kāda jēga jums abiem būt kopā?
  4. Jūs nejūtiet viņa atbalstu. Pat tik vienkāršus vārdus kā “Tev viss izdodas!” vai arī “Tu būsi lieliska!” ir ļoti svarīgi saņemt no mīļotā cilvēka. Tas paaugstina mūsu pašvērtējumu un liek mums justies novērtētam. Ja jūs vairs nesaņemat šādus uzmundrinājumus varbūt ir vērts izvērtēt, kādā statusā šobrīd ir jūsu attiecības?
  5. Draugi jums izsaka vairāk komplimentus nekā dzīvesbiedrs. Otrajai pusītei, ar kuru esat kopā, vajadzētu būt jūsu kvēlākajam fanam ar spēju nepārtraukti likt jums justies kā rokzvaigznei. Ja jums šķiet, ka lielāko daļu no komplimentiem, jūs saņemat no draugiem un reti no sava dzīvesbiedra, tas nav pats sliktākais, kas varētu notikt, bet nekā pozitīva tajā arī nav.
  6. Jūs esat laimīga mazāk nekā 60 procentus no kopā pavadītā laika. Ir patiešām viegli būt kopā ar kādu un visu laiku domāt, ka viss ir kārtībā, taču, ja vismaz lielāko daļu laika neesat pilnībā apmierināts ar savu partneri, ir pienācis laiks pārvērtēt esošās attiecības.
  7. Jums šķiet, ka viņš pret savām draudzenēm izturas labāk nekā pret jums. Protams, ka jūs vēlaties, lai viņš būtu jauks pret savām draudzenēm, bet, ja jūtat, ka viņas saņem vairāk uzmanības un pieķeršanās nekā jūs, būtu vērts apdomāt vai jūsu partneris ir pilnībā ar jums atklāts.
  8. Jūs nomāc doma – varbūt attiecībās nevar iegūt visu, ko vēlaties. Ja esat sākusi domāt, ka iespējams jūsu sapņu puisis nemaz neeksistē un esošais partneris ir labākais, ko dzīve jums var sniegt, nopietni izvērtējiet savu attiecību statusu. Jūsu attiecībām vajadzētu būt tādām, it kā jūs būtu laimējuši loterijā galveno balvu, nevis mierinājuma diplomu.
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.