10 vissvarīgākās īpašības, kuras sieviete meklē vīrietī

https://www.istockphoto.com/

Otrās pusītes atrašana nav viegls uzdevums. Dažreiz šķiet, ka iepazīšanās baseinā ir pārāk daudz varžu un ne tuvu nav pietiekami daudz prinču. Tāpēc espati.lv apsēdās pie viena galda ar trim attiecību ekspertiem, lai noskaidrotu, kādas ir sievietes un ko īsti tās meklē savā lieliskajā vīrietī.

  1. Ķīmija

Nejūtieties slikti nākamreiz, kad kādu noraidīsit, jo ķīmijas vienkārši nav. Sākotnēji sievietes piesaista vīrieši, pamatojoties uz pievilcību. Mēs pie sevis domājam, vai varam turpināt sarunu ar šo cilvēku? Vai es jūtos enerģisks, kad runāju ar šo cilvēku? Tās ir īpašības, kas palīdz nodibināt pamatu, veidot dziļāku saikni un attiecības ar šo cilvēku.

  1. Neaizsargātība

Ir grūti izveidot attiecības ar kādu, kurš ir noslēgts. Cilvēkam, kurš ir neaizsargāts, ir pretkultūru vēlme atkāpties no varas stāvokļa, kurā vīrieši ir audzināti, lai justos ērti. Lai partnerattiecības būtu veiksmīgas, vīrietim ir jābūt gatavam būt neaizsargātam un viņam ir jāatver sava sirds, lai tas notiktu.

  1. Stabilitāte

Šī ir ļoti nozīmīga īpašībā, jo tā sastāv no trim daļām. Stabilitāte nozīmē emocionāli stabilu, pēc tam paskaidro, ka tas nozīmē, ka varat paļauties uz viņu, ka viņš būs paredzams, uzticams un ka viņš būtībā ir tāds, uz kuru jūs varētu paļauties, ja jums piederētu kopīga māja vai kopā ar viņu būtu bērns.

  1. Vienlīdzība

Ja attiecībās kādreiz esat juties mazāks vai apklusināts, tas varētu būt tāpēc, ka jūsu partneris neizturējās pret jums kā pret sev līdzvērtīgu. Kultūras atšķirības starp vienlīdzību, kas pastāv jau tūkstošiem gadu, kad sievietes bija nevienlīdzīgas ar vīriešiem visos veidos, sociāli, ekonomiski, politiski seksuāli, mainās. Tagad sievietes vēlas tikt uzskatītas par līdzvērtīgām vīriešiem un tām nav jāsacenšas ar vīriešiem par dominējošo stāvokli.

  1. Apzinātība

Ir pareizi vēlēties ietekmēt (nevis mainīt) savu partneri. Faktiski attiecības ir veiksmīgākas, ja vīrieši ļauj sevi ietekmēt. Saskaņā ar pētījumiem lielākā daļa sieviešu jau to dara, bet ar vīriešiem ir citādi. Būt atvērtam ietekmei nozīmē, ka vīrietis apzinās partnera emocijas un vajadzības, reaģējot uz tām.

  1. Emocionālā klātbūtne

Tas nozīmē koncentrēšanos uz runātāju, nevis skatīšanos savā mobilajā tālrunī, tomēr tam jānotiek abos virzienos. Sievietei vajadzētu būt emocionāli pieejamai, kamēr viņas partneris runā un viņai vajadzētu sagaidīt, ka viņš darīs to pašu. Bet klātbūtnē ietilpst arī atsaucība. Tas nozīmē, ka, ja kāds sūta īsziņas vai zvana savam partnerim, otrai personai ir jāatbild pēc iespējas ātrāk vai jāinformē, ka paies kāds laiks, pirms viņš var atbildēt.

  1. Zinātkāre (par viņu!)

Ir svarīgi, lai jūs justos partnerim interesants. Tā vietā, lai spriestu par cilvēku skatoties uz viņa rīcību, esiet ziņkārīgs par to. Padomājiet, kāpēc viņi tā ģērbjas vai kāpēc viņi šādi rīkojas. Tomēr jūs nevēlaties arī tādu cilvēku, kas jūs sarunā intervē.

  1. Aizsardzība

Sievietes vienmēr vēlas būt kopā ar kādu, ar kuru viņas jūtas droši. Viņas vēlas teikt: “Ar tevi es jūtos droši. Man nav jābūt aizstāvībai. Es zinu, ka tad, kad esmu tev blakus, man viss būs kārtībā.”

  1. Pieņemšana

Ja tavs vīrietis cenšas tevi mainīt, tad viņš nav tev piemērots vīrietis. Sievietei nevajadzētu meklēt vīrieti, kurš viņu nenovērtē un pastāvīgi mēģina izlabot vai uzlabot.

  1. Pārliecība

Jūs nevēlaties kādu, kurš neprasa to, ko viņš vēlas. Tā ir viena no vissvarīgākajām lietām, kas ļauj attiecībām labi attīstīties, tomēr tik daudzi vīrieši to nespēj. Viņiem nešķiet, ka varētu kaut ko lūgt, tāpēc viņi nesaka sievietei, ar kuru satiekas, ka ik pa brīdim vēlētos muguras vai pēdu masāžu. Veselīgās attiecībās pāri viens otram stāsta, kas viņiem ir vajadzīgs un kādas darbības tiem liek justies mīlētākiem un aprūpētākiem.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.