9 LIETAS, KURAS KATRAI SIEVIETEI VAJADZĒTU DARĪT KATRU DIENU

https://www.istockphoto.com/

Ieradumu maiņa nezaudējot iepriekšējo komfortu? Jā, tas ir iespējams! Katru dienu seko līdzi šīm 9 lietām un jau pavisam drīz tu jutīsi kā tava ikdiena mainās uz pozitīvo pusi!

Piecelties uzreiz kā nozvanījis modinātājs

Lielākā daļa no mums izmanto dažādas ierīces, lai varētu no rīta laicīgi pamosties, taču tikpat bieži cik mēs lietojam modinātāju pulkstenī, telefonā vai citā ierīcē, mēs to mēdzam uzlikt “snaudas režīmā”. Lai vai kā jums gribētu pārslēgt modinātāju un pasnaust vēl 10 vai 15 minūtes – nedariet to, celieties uzreiz un sāciet dienu! Atliekot modinātāju vēl uz 10 vai minūtēm, cilvēks ieslīgst ātrajā jeb seklajā miega fāzē, kas nav slikti tad, ja dienas laikā vēlaties ātri nosnausties, tomēr no rīta tas nebūtu vēlams, jo dienas laikā jutīsieties noguris un neizgulējies.

Rūpēties par savu sejas ādu

Mūsu seja ir tā, kurā mēs un citi lūkojamies visas dienas garumā, tāpēc ir būtiski katru rītu sākt ar sejas tīrīšanu, mitrināšanu un, ja vēlaties, arī dekoratīvās kosmētikas uzklāšanu. Jūs izskatīsieties mundrāka un svaigāka ne tikai sev, bet arī cilvēkiem ar kuriem ikdienā sastapsieties. Nav būtiski, lai jūsu kosmētikas plauktiņā atrastos daudz un dārgi produkti. Sejas ādai pietiks vien ar siltu ūdeni un jūsu ādai piemērotu sejas krēmu. No dekoratīvās kosmētikas pietiek vien ar skropstu tušu un mūsdienās tik ļoti populāro konsīleri, lai izskatītos kopti un pievilcīgi.

Izdzert lielu glāzi tīra ūdens

Lieki piebilst cik svarīga mums katram ir pietiekama šķidruma daudzuma lietošana uzturā. Savu ikrīta ūdens glāzi vari sagatavot jau iepriekšējā vakarā. Tas, kādā temperatūrā tu to vēlies ir gaumes lieta. Citi saka, ka labāk no rīta dzert siltu ūdeni, lai iekustinātu vielmaiņu, citi pavisam pretēji – izvēlas vēsu ūdeni. Galvenais ir to uzņemt! Pievieno ūdenim šķēli citrona vai laima, pāris lapiņas piparmētru vai bazilika, sezonas laikā arī kādu zemeni. Šīs sastāvdaļas ūdenim piešķirs maigu un svaigu garšu, kā arī lieliski tonizēs tavu organismu.

Uzrakstīt 3 dienas mērķus

Cilvēks bez mērķa nevis dzīvo, bet eksistē. Katrai no mums ir jābūt savam mērķim dzīvē jeb dzinulim. Mērķi var būt lielāki vai mazāki, tomēr jābūt uzstādītam kaut vienam un neapšaubāmi jācenšas šos mērķi piepildīt. Nav obligāti jāpaveic kas liels! Uzstādiet sev katru dienu 3 paveicamus mērķus! Piemēram, beidzot izmēģināt to jauno salātu recepti vai noiet vismaz 5 kilometrus. Jums nav obligāti jāpaveic visi no dienas mērķiem! Koncentrējaties kaut vai uz vienu no tiem un atceraties – mērķi palīdz rīkoties tā, lai virzītos uz to sasniegšanu.

10 minūšu uzkopšana

Mājas uzkopšana lielākajai daļai no mums nesagādā īpašu prieku un bieži vien paiet daudz laika, kamēr esam pabeiguši visus darbus. Beigu beigās atkrītam dīvānā un neko vairāk par kārtējā seriāla vai melodrāmas skatīšanos nespējam iedomāties. Daudzām no mums varētu šķist, ka 10 minūtes no rīta ir ļoti daudz, bet jūs būsiet pārsteigtas, cik daudz šajās 10 minūtēs ir iespējams padarīt! Uzlieciet telefonā taimeri un sāciet! Saklājiet gultu, noslaukiet putekļus vai ātri izmazgājiet grīdu. Kamēr tīriet zobus, ko vajadzētu darīt vismaz 2-3 minūtes, variet paspēt piekārtot arī vannas istabu. Vakarā pēc darba ierodoties mājās, varēsiet sev pateikties, ka šie darbiņi būs padarīti jau no rīta.

Vilkt tādu apģērbu, kas patiešām patīk

Ja vien neesat minimālisma piekritēja un kapsulas garderobes īpašniece, tad jums noteikti ir daudz drēbju, bet nekad nav ko vilkt. Varbūt ir vērts kaut ko šajā visā mainīt? Nevelciet kaut ko tikai tāpēc, ka jāapģērbjas. Velciet to, kas jums patiešām patīk un liek labi justies. Katrai sievietei noteikti skapī ir tādi apģērba gabali, kuri ir spontāni iegādāti atlaižu laikā vai citā jūsuprāt izdevīgā piedāvājumā, bet tā arī nav sagaidījuši savu uznācienu sabiedrībā. Neglabājiet šīs drēbes tikai tāpēc, ka esat par tām izdevušas naudu. Labāk ziedojiet vai pārdodiet tās un atstājiet tikai to, kas rada jūsos prieku. Jūs jutīsieties pārliecinātākas par sevi, kā arī apģērbs jums sniegs  komfortu un labsajūtu visas dienas garumā.

Apēst vismaz vienu krāsainu un košu ēdienu dienā

Pavisam vienkāršs, bet ļoti efektīvs triks kā uzturēt savu veselību ir katru dienu apēst vismaz vienu krāsainu augli vai dārzeni dienā. Stingra diēta var sagādāt jums raizes, tomēr šis padoms ir izpildāms acumirklī. Krāsaini augļi un dārzeņi ir bagāti ar vitamīniem un minerālvielām, tie nodrošina organismu ar šķiedrvielām un nerada smaguma sajūtu. Var gadīties, ka nesezonas laikā košu augļu un dārzeņu klāsts nav tik liels kā, piemēram, vasarā, taču der atcerēties, ka arī saldēti augļi, ogas un dārzeņi satur tikpat daudz vērtīgu uzturvielu kā svaigi.

Izteikt kādam komplimentu

Cilvēki, jo īpaši sievietes, visbiežāk mīl ar ausīm, tāpēc tieši šis padoms pozitīvi ietekmēs ne tikai komplimenta saņēmēju, bet arī jūs pašas un izteikt komplimentu ir tik vienkārši! Nav nepieciešams katram dziedāt slavas dziesmas vai uzbāzties un mulsināt cilvēku ar to kā nav, pietiks vien ar to, ka paslavēsiet otru cilvēku kaut vai par sīkumiem vai jaunajām kurpēm, kleitu vai matu krāsu. Tas prasa vien pāris sekunžu, tomēr pozitīvā enerģija jums abiem saglabāsies visas dienas garumā!

Atlicināt vismaz 1 stundu tikai sev

Ikdienas skrējienā mēs bieži vien aizmirstam pašas par sevi. Mums nav laika ne grāmatu lasīšanai, ne kādam no saviem hobijiem, bet ir jāatceras, ka laimīgu un priecīgu vidi ap sevi mēs varam radīt tikai tad, kad pašas esam laimīgas. Centieties saplānot savu dienu tā, lai vismaz stundu jūs varētu veltīt tikai un vienīgi sev. Nav būtiski, ko jūs dariet šajā laikā. Jūs variet lasīt jūsu iemīļoto žurnālu, nodarboties ar rokdarbiem vai veikt kādu kosmētisku procedūru. Nešaustiet sevi par to, ka jūs šajā laikā varētu uzkopt māju vai gatavot ēst. Cilvēkam ir svarīga šāda veida atpūta, lai varētu produktīvi un pilnvērtīgi strādāt.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.