7 IERADUMI, no kuriem ATBRĪVOTIES līdz 40 gadiem

Ja vēlies savos 40 būt enerģiska, starojoša un vesela, nozīme ir ne tikai ģenētikai, bet arī tam, kādu dzīvesveidu būsi piekopusi. Neliedz sev iespēju būt apmierinātai un laimīgai – atbrīvojies no šiem ieradumiem jau laicīgi, jo – nav labāka drauga par labu veselību!

Kvalitatīvs miegs nav tavu prioritāšu augšgalā. Ķermenim un smadzenēm vajadzīga regulāra atpūta un uzlāde. Ja tas tā nav, blakus dažādām veselības problēmām rodas arī lielāka iespējamība iedzīvoties liekajā svarā, turklāt – tīri bioloģiski – tu daudz ātrāk noveco.

Neveselīgi uztura ieradumi. Ēdienreižu izlaišana un bieža pārstrādātas pārtikas uzņemšana negatīvi ietekmē organisma vielmaiņu, tāpēc izvēlies regulāras un svaigas maltītes.

Tu ļauj sev atūdeņoties. Svaigs un attīrīts ūdens baro ikvienu tavu organisma šūnu un orgānu, ieskaitot ādu. Pamanot simptomus – slāpes un spilgti dzeltenu urīnu, zini – organisms sauc pēc palīdzības!

Intensīva organisma piesārņošana. Alkohols un cigaretes tavai fiziskajai un psihiskajai veselībai nodara lielu kaitējumu. Samazini priekšlaicīgas nāves risku un atbrīvojies no šiem sliktajiem ieradumiem jau tagad!

Neuzticēšanās mediķiem. Nepatīkamas sāpes? Dīvaini izdalījumi un citi iepriekš nemanīti simptomi? Organisms ir gudrs – tas brīdina! Mūsu uzdevums ir to pamanīt, laicīgi doties pie ārsta un atklāti izrunāties, tā iespējamās veselības kaites diagnosticējot pēc iespējas ātrāk.

Vēlos būt brūna! Regulāra sauļošanās un uzturēšanās solārijā pakļauj mūsu ādu UV radiācijas ietekmei, kas ne tikai priekšlaicīgi liek ādai novecot, bet arī būtiski paaugstina ādas vēža risku. Aizdomājies!

Dzīve virtuālajā vidē. Garīgā veselība pieprasa reālu komunikāciju ar reāliem cilvēkiem, tāpēc paglāb sevi no sociālo mediju atkarības jau laicīgi!
 

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.