Romantiskās tradīcijas, kuras patiesībā tevi mulsina

Kurai sievietei gan nepatīk romantiskas lietiņas? Vakariņas sveču gaismā, sarkanas rozes, pasniegtas pirmajā randiņā, vai nakts pelde ezerā pa pliko, karstā vasaras naktī. Mūsu stresa piesātinātajā ikdienā romantisko atelpu noteikti nevar būt par daudz. Vai tiešām? Izrādās, ir vesela virkne tādu lietu, par ko vīrieši ir pārliecināti, ka tas mums patīk, bet kļūdās. Pat visromantiskākā dāvana nepiemērotā laikā, vietā vai daudzumā var krietni sabojāt dāvinātāja imidžu. 

Apakšveļa dāvanā. “O jā!” – teiks daudzas, bet… Pat, ja vīrietim kaut kādā veidā ir izdevies uzminēt izmēru, un iztērētā summa ir lielāka par 15 latiem, tomēr saņemt šādu dāvanu pirmajā randiņā ir vairāk nekā mulsinoši.

Ziedi darba vietā. Brīnišķīgs pārsteigums, bet ne visām. Ko darīt, ja tev negribas kliegt pa visu pasauli: “Urrā, man uzmanību pievērš vīrietis!” un visu atlikušo darba dienu klausīties kolēģu komentāros.

Šokolāde. Kopš kura laika šis pārtikas produkts ir romantiska dāvana? Bez šaubām, garšīgi un atteikties grūti, bet pie izēstas kastes saproti, ka tava Atkinsa diēta, jau ceturto reizi pēc kārtas ir kaķim zem astes.

Gājiens uz kino. Absolūta randiņu klasika. Pajautā draudzenēm, ko darījāt pirmajā randiņā, puse atbildēs: ”Bijām uz filmu”. Tikai no romantikas šeit nav ne smakas. Ja gribi vēl ilgāk neiepazīt otru cilvēku, ej uz kino. Turklāt nemaz īsti nevar saprast, kā uzvesties. Parunāties ir tehniski sarežģīti, traucējoši pārējiem un no filmas tāpat neko neredzi. Skatīties filmu klusējot? Tad kāpēc bija jāiet uz randiņu?

Brauciens uz jūru. Vasara, smiltis, saule un jūra – kas var būt jaukāks? Tomēr bieži šie jūras apmeklējumi tiek veikti rudenī, ziemā – salā un vējā. Pārsvarā ceļš uz jūru un atpakaļ aizņem 90% no pasākumam veltītā laika, jo ilgāk par minūtēm desmit romantiskajā galapunktā negrib uzkavēties arī tavs aukstumizturīgais aplidotājs. Dārgie vīrieši – mums, meitenēm, patīk siltums.

Ja arī tev ir kāds stāsts par romantiku ne labākajās tās izpausmēs, padalies ar mums, pārējām.

16 komentārs
 1. A bet vai tad vienmēr vajag romantiku? nuuu, man lieks, ka pirmajos randiņos to romantiku vispār nevajag! Nu abi tādi samulsuši, kautrīgi, nezin par ko parunāt utt! Man,piemēram,ļoti patikās, ka mani aizveda uz improvizācijas teātri – uhh, smieklu garantēts vakars!
  Kā arī ar savu tagadējo draugu dienu pēc iepazīšanās bijām sarnājuši, ka brauksim uz 333trasi sacīkstes skatīties – kkā nesanāca, beigu beigās nosēdējām līdz 4iem rītā mašīnā pie Daugavas – runājoties :))Tik pat forši ziema slaikā ir aizbraukt uz kalnu,paņemt “ābolīti” un pašļūkāt! 🙂

 2. Tur jau tā lieta, man liekas, ka vajag kaut kāds luetas, kur tiešām var noskaidrot ātri – patīk tev tas frukts vai nē. Dažādos vecumos jau būs dažādas izklaides. Nu es nezinu, vai gados 45 ar ābolīti pa kalniņu šļūkt, drīzāk tiešām kāds teātris, kas ir notiekti labāks risinājums nekā kino. Pēc tam var pārspriest, par aktieriem padiskutēt…bet jaunāki var uz kartingiem aizlaist kaut vai. Un tad redzi – ir vai nav galīgs nūģis tas otrs. Par šito jūru piekrītu. Man gar jūru pastaigāties patīk vienai, un tad vispār gribas klusēt un domas sakārtot.

 3. Nepiekrītu gandrīz nekam, viens pārspīlējums pēc otra. Šokolādi saņemot ir prieks par dāvanu, bet tas nenozīmē ka es uzreiz norīšu visu kasti. Par veļiņu arī izklausās pārspīlēti – tad jau arī, ja bērēs kāds ierodas kāzu kleitā – vai tad kāzas uzreiz ir slikti?

 4. P.S. Ir tomēr viena lieta kas nedaudz mani kaitina – ja puisis, nezinot manu gaumi, uzdāvina smaržas un pēc tam brīnās ka tās netiek lietotas.

 5. Man Romantiku vajag kā ēst – ņemot vērā, ka to savā dzīvē esmu saņēmusi vairāk nekā maz. Pēdējās attiecības (kuras bija maigi sakot kādu laiku atpakaļ) – mana otra pusīte apbēra mani ar dīvainām dāvanām – tādām kā Marmora ābols, sālslampa, bet man tā gribējās kādu puķi, no viņa puses pat to pašu piedāvājumu braukt uz jūru – laikam esmu tiktāl novesta, ka priecātos būt pie jūras -30grādos :)))

 6. Palasīju – nu baigais sviests! man liekas ka mūsu sievietes norij pilnīgi visu piedāvājumu – galvenais kā pasniegt

 7. Nu mana pēdējā atziņa ir, ka mani jebkurš turks varētu apvārdot un apčakarēt….

 8. skudra, turki man liekas, ka būtu pārāk brutāli, jo tie uzreiz aicinās kniebties. bet nu tie, kuri aizdzied pilnas ausis par tavām smaragdzaļajām acīm un porcelāna ādu – gan varētu būs slidenie 😀

  ierēcu par andra komentāru 😉

 9. He he – Par turkiem man ir viens stāsts.
  Reiz bijām ar draudzeni Stambulā vienā lakatu bodītē. Ka jau viņiem pieņemts, virtuves lieluma kioskā tusē kādi četri čaļi, ar visai nesaprotamiem sava darba pienākumiem. Viens tur visu laiku trinās ap manu vienīgo. Pēkšņi manam saulstariņam seja izmainās, aš pilnīgi nobāl. Tad vietējais atkal kaut ko pavervelē – šī sāk mulsi smaidīt.
  Izejot ārā prasu viņai – ko tad mūsu musulmaņu draugs viņai teicis, ka šitāda reakcija? Pirmais teksts esot bijs: “Vai tavs tēvs ir zaglis?” manējā protams šokā. Pēc tam seko “Kur gan viņš ieguva tādus dimantus, ko ielikt tavās acīs”
  Var jau būt viņš šito tekstu skaita katrai otrajai – bet tomēr čalim žetons, labi sanāca

 10. Es gan pilnīgi droši varu pateikt ka pat baidos no īpaši romantiskajiem vipendroniem – nu nenormāli mulsina mani tie! Nezinu kā izturēties, kā reaģēt, un, ja man kāds sāks dzeju lasīt, točno noslēpšos zem segas. Pie tam bieži vien šitie plānotie sanāk nu TIK ļoti mākslīgi, ka nezini kur likties no mulsuma. Daudz foršāk ir ekspromtie pasākumi, kas abiem sagribas, kas rit viegli un nepiespiesti un patiešām ir iespēja neviļus padomāt – dziii, kā man viņš patīk!!!

 11. Man arī ir kas stāstāms par romantiku… Piemēram otrajā randiņā ar vienu puisi bijām aizgājuši uz kafejnīcu pabrokastot, kamēr gaidījām pasūtījumu, viņš pie bāra letes paņēma vairākas baltas salvetes.. Nesapratu kāpēc, tad skatos, šis plēš maliņas salvetēm.. Nu ko, domāju, ka satraucas .. 🙂 Tad pēc kāda laika viņš man saka, lai aizveru acis.. es arī aizvēru, pēc (nepārspīlēju) 5 sekundēm viņš atļāva man atvērt acis un sev priekšā redzēju skaistu, baltu rozi 🙂 Izrādās, ka viņš to taisījis no salvetēm un kokteiļa salmiņa, bet tik nenormāli skaisti un mīļi.. Un vēl piebilda: “Es varu pateikt tikai to, ka tu esi neticami skaista..” tik tiešām samulsu…
  un piekrītu, ka romantika mums, meitenēm IR nepieciešama, bez tās vienkārši nevar… vismaz es nevaru 🙂 man vienmēr vajadzīgs kāds mīlestības apliecinājums, pēdējā laikā esmu to novērojusi, galvenais, lai tas nāk no sirds 🙂

 12. Iepazinamies iepazishanas portaala….ta nu vards pa vardam,vins ieteica tikties,,,,nu ok saku,bet es stradaju Norwegija,,,,,Ha vai tad kads skjerslis??vins jautaja..nu man nee es atbildu….nebija ilgi jagaida ,ka mans princis baltaa zirga bija klaat un iejaja mana seeta….nu taa arii bija ,..tikai zirga vietaa balts ,skaists auto….sarikoju ljoti skaistu sagaidishanu….skaists klaats galds,,biju padomajusi par skaistu apakshvelju…..ak jeeee kads man bija parsteigums ,ka vins no Lv atveda man ziedus..un bija man nopircis smarzhas..ka davanu..ka vins uzmineja manu milako tride nane of porfume…nezinu…bet tiesham bija uzzminejis…taa nu skas musu miilas deeka ,kas turpinas veljoprojaam…..vakar vinju pavadiju juraa ,bet pati turpinu stradat Norwegija,,,musu nakamais randins..maija ,kad abi dosimies atvaljinajumaauz Afriku…….IR VEL ROMANTISKI VIIRIESHI….IR

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.