ROMANTIKA jauno vecāku starpā – vai tā vispār ir IESPĒJAMA?

Bērniņš, nācis kā sen gaidīta dāvana vai brīnišķīgs pārsteigums, iesoļo dzīvē un līdz ar to vecāku attiecībās. Jā, vai vecākiem ģimenes dzīvē vēl paliek vieta? Visur lasām un dzirdam, ka mammas nedrīkst pamest novārtā sevi un savu dzīves draugu. Bet kā tad to izdarīt? Kur starp pamperiem, ķirbju biezeņiem un grabuļiem atrast vietu romantikai? 

ĪPAŠI DATUMI!
 Kopā būšanas gadadienas, katra mēneša trešā trešdiena, Valentīna diena – ieplānojat laiku tikai jums, izdomājat paši sev svētkus, kad vairāk nekā ikdienā padomāt par otru. Ar laiku pieradīsiet un tas, pie kā tagad jāpiedomā, lai nepazustu starp velšanos un rāpošanu, notiks pats no sevis.

MIEGA VIETĀ!
 Gulēt, kamēr bērns guļ? Muļķības! Izmantojiet šo laiku, lai samīļotu viens otru! Nekas traks nenotiks, ja trauki paliks nemazgāti līdz rītam vai veļa netiks izņemta no veļas mašīnas, bet seksa trūkums attiecības pabojās gan.

SVARĪGĀ ATBALSTA GRUPA!
 Elementāri – mammas, omes, krustmātes, vectēvi. Starp visiem cilvēkiem noteikti ir kāds, kas labprāt pieskatītu mazo radinieku, kamēr jūs abi ar dzīvesbiedru aizšmaucat uz kino, pastaigā vai vienkārši vērot zvaigznes klusumā. Jā, pilnīgā klusumā!

VISI KOPĀ!
 Romantika ir sajūta, nevis vieta vai konkrēts notikums un apkārtējie. Iededziet sveces, uzklājiet galdu smalkāk un paēdiet citādas vakariņas tur pat mājās. Lai mazais redz, kā mirdz mammas acis uzlūkojot tēti, lai bērns piedalās ģimenes svētkos un iemācās sirsnīgu atmosfēru veidot nākotnē savā ģimenē.

5 komentāru
  1. Drēbes izskalosiet vēlreiz pieliekot mazliet jaukas smaržas skalojamo līdzekli vai arī palūdziet Ziemassvētku vecītim, lai Jums uzdāvina veļas mašīnu ar visu žāvētāju, un lieta atrisināta.
    Pats galvenais – neaizmirstiet starp pamperiem un ķirbju biezeņiem SARUNĀTIES viens ar otru 🙂

  2. Man šķiet, ka nedrīks sākt saukt un uztvert vienam otru tikai kā mammu un tēti, tad ir beigas

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.