Vai TAVA apakšveļa viņu IEKĀRDINA – vīriešu viedoklis

Kad plānojam romatisku vai kaislīgu vakaru ar vīrieti, viens no punktiem, kam pievērsīsim pastiprinātu uzmanību, būs apakšveļas izvēle. Ja tu pazīsti savu vīrieti jau ilgāku laiku, tad droši vien jau viņa gaumi būsi iepazinusi, bet, ja šis būs pirmais vakars, tu centīsies uzminēt – kāda tu viņam liktos pievilcīgāka?

Apakšveļas jautājums jau pašā pamatā ir ļoti sarežģīta lieta. Vīriešu žurnāli fotogrāfijās piedāvā aplūkot brīnumdaiļas dāmas dažādās mežģīnēs, špicītēs, lentītēs un zeķītēs, liekot viņiem domāt, ka katrai īsti seksīgai sievietei tā arī būtu jāizskatās.

Savukārt vairums sieviešu atzīst, ka eksistē apakšveļas iedalījums – apakšveļa svētkiem un iekdienai (lasīt – vīriešiem un sev pašām). Svētku veļa ir tieši tāda – cakiņas un rozītes, mežģīnes un šur tur pa caurspīdīgam pavedinošam auduma laukumiņam. Ikdienā vislabākā ir kokvilnas veļa bez izkaistinājumiem, jo mežģīnes var arī neērti kairināt ādu. Bet… vai tiešām viss ir tik sarežģīti? www.espati.lv veica aptauju un jautāja vīriešiem – kādā apakšveļā sieviete šķiet vispievilcigīkā un galu galā, vai arī kungi paši pievērš uzmanību savai apakšveļai, satiekoties ar dāmu.

Kā par pārsteigumu – velns nav tik melns kā to mālē! 85% aptaujāto vīriešu atzina, ka sievietes apakšveļai uzmanību pievēršot gan, bet principā neesot nekādu īpašu prasību – sieviete apakšveļā jau tā izskatās seksīga. Un tas, kāda ir apakševeļa – vienkārša vai sarežģīta, balta vai melna, neesot no svara. Ir tikai daži “bet” – apakšveļai (protams) jābūt tīrai un bez dažādiem atrisušiem diedziņiem. Vīriešiem pie sirds īpaši neiet arī miesaskrāsas apakšveļa.

Māris (28). Protams, sievietei izģērbjoties, es redzu, kas viņai zem drēbēm, tāpēc īpaši nevaru nepievērst uzmanību. Man nav nekādu iebildumu pret krāsu un kaut kādu vēl fasonu. Es pat īsti neko no tā nesaprotu. Tās mežģīnes man šķiet tā samāksloti – ko nu mūs tagad tādu darīsim, neesam jau nekādi filmu varoņi. Tad man liekas, ka arī jāstellē ārā savs muskuļotais torss un jābūt baigam Džeimsam Bondam. Es te vairāk domāju tādas pārspīlētas erotiskās apakšveļas, kuras redzu skatlogos kaut kādos īpatnējos apakšveļu veikalos. Sarkans mežģīņu mētelītis ar melnu pūku mani pārbiedētu līdz nāvei. Par miesas krāsas apakšveļu es pat nezinu, ko teikt, ja jau daudzi saka, ka nepatīk, laikam pievienošos. Tas izskatās pēc tāda maskēšanās tērpa. Nu kam vispār apakšveļai vajadzīga tāda krāsa? Ja nu vienīgi, lai nespīdētu kaut kas cauri apģērbam. Es pats arī neiespringstu par savu apakšveļu, pēkšņi nesākšu pirkt kaut kādas seksera biksiņas, staigāju tādās, kādās man ērti.

To vīriešu, kuri tiešām sievieti vēlētos redzēt kruzuļotā krūšturītī, ar desmit āķīšiem izgreznotā korsetē un seksīgās zeķēs, bija krietni vien mazāk. Bet, jāatzīst, arī viņi paši šādās reizēs cenšas piedomāt pie savas apakšveļas izskata.

Guntis (38). Jā, man patīk tās smalkās veļas, ugunīgās sievietes. Dodiet man tādu visā komplektā ar visām zeķēm, augstiem papēžiem un caurspīdīgu krūšturīti. Es VIENMĒR ievēroju, kāda apakšveļa ir sievietei, man patīk izģērbšanās process, tāpēc patīk arī pārsteigumi. Tāpat pats piedomāju pie sava izskata un noteikti ņemu vērā sievietes vēlmes šajā ziņā – ja zinu, kas viņai patīk, to arī uzvelku. Tikai stringiem gan saku stingru nē! Jā, apakšveļas izvēle var būtiski ietekmēt manu iespaidu par sievieti. Ja tur būs zilas biksītes un sarkans krūšturis, nezinu, vai sieviete tad vispār ir gatavojusies mani satikt. Esmu reiz bijis precējies, un pirmjai sievai labprāt veļu izvēlējos pats.

Bet, kā jau visās lietās, vietās un situācijās, ir patīkami izņēmumi. Atradās arī pāris vīriešu, kuri uz dzīvi un seksīgu sievieti raugās pavisam brīvi un bez aizspriedumiem. Vislabāk derētu klasiski balta apakšveļa bez liekiem pribambasiem, kuri, izrādās, var tikai traucēt un jaukt gaisu. Starp aptaujātajiem bija kāds stiprā dzimuma pārstāvis, kurš atzinās, ka apakšveļai vispār nepievērš uzmanību.

Kaspars
(31). Neuzskatu, ka sievietei sevi būtu jāmoka manis dēļ. Kādā apakšveļā viņa staigā, tādā staigā. Es savas ērtās apakšbikses arī nemainītu pret kaut ko citu. Sāksim ar to, ka sieviete rada par sevi pirmo iespaidu ne jau apakšveļā. Tas ir viss cits, un tajā brīdī viņa visticamāk ir apģērbta. Neticu, ka man simpātiskai un pievilcīgai sievietei zem drēbēm varētu būt kašmaršovs. Mani nebaida ne dažādas krāsas veļas komplekts, ne arī nepareizais fasons. Tāpat es no tā visa viņu ātri atbrīvošu, ilgi gultā apģērbtu sievieti nespētu izturēt. Mana draudzene jau zina, ka manis dēļ ar visādiem nieciņiem un rišām var neizgreznoties. Dažreiz ir seksīgi, kad es zinu, ka viņai zem svārkiem  ir zeķes, bet tas arī viss. Drīzāk es pārbītos no visādām sarežģītajām uzpariktēm – āķiem, podziņām, krūšturiem, kas attaisāmi no priekšuses. Ja man sekss ar viņu ir pirmo reizi, tā būtu baigā izgāšanās. Protams, ja meitene būtu kritusi uz visādām tādām veļiņām, bet man viņa patiktu, tad arī ar laiku uzzinātu, ka manis dēļ var tā necensties vai arī pats mācītos to izbaudīt. Mani vairāk uzvelk apģērbtas sievietes, kad varu domāt – kas viņai tur zem tā brīvā džemperīša, varbūt kāds palielāks šķēlumiņs uzrunā… Mani varētu šokēt tādas kārtīgas bumbierenes, lai gan es zinu, ka ir arī tādi kā mazi šortiņi-apakšbiksītes, kurus sākumā arī noturēju par vecmāmiņas garderobes sastāvdaļu, bet tagad esmu pieradis, jo draudzene ar tādiem bieži staigā.

Eh, vai kaut kas vispār top skaidrāks? Cik vīriešu, tik variantu, bet ja tomēr uzticamies statistikai, atliek tikai izvēlēties sev ērtu, bet gaumīgu veļas komplektu un neuztraukties par vīriešu viedokli šajā jautājumā. Tici, ja tavam vīrietim kārosies ko vairāk, viņš noteikti sveci zem pāra neturēs un tev to pastāstīs vai arī vienkārši pajautā pati – kāda veļa tev patīk? Tikai nemoki savu ķermeni un ādu, ja mežģīnēs jūties kā ietīta smilšpapīrā. Un galu galā, ja ir vajadzība – lai iet divi komplekti – svētku un ikdienas, jo, ja svētki būtu katru dienu, diez vai tos vēl kāds gribētu svinēt, vai ne?

18 komentārs
 1. gandriz visi virieshi, ar ko esmu runajusi par sho, atzist, ka apskhvelja vinjus interese lidz bridim, kad vinji to ir novilkushi. Respektivi daudz svarigaks ir tas, kas zem taas 🙂

 2. es ka precets virs ielidu tik palukoties uz bildi, netaisos nemaz lasit, kas tur sarakstits, taka nevau neko komentet! jaiet tagad pie sievinas, nam – nam!!!

 3. Главное какой зад и ноги, а все белье до свидания – хоть панталоны до колена, если под ними нереально упругая попа, подтянутая двуглавая мышцы бедра и красивые икры.
  А вместо бюстгалтера и телогрейка потянет.
  Зри в корень!

 4. Vīlos, kad sapratu, ka mana pucēšanās vīram nerūp, rūp mans ķermenis un process. 🙂 Bet varbūt gadiem ejot un kaislei mazinoties, smalkas veļas nozīme pieaug. Kazi’, savs laiks sporty casual stilam, savs laiks mežģīnēm, tango un vīna malkošanai.

 5. Pardomas tikai no virieshiem pec ap 30, kam shi tema jau pardzivota, bet ne aktuala shodien…

 6. 25.gadi, nesapratu tavu sapi? Vai tad sievas izskats nav svarigs? Tas ka vecim pari 30 tas nenozime, ka vinam nav svarigi ka sievietis blakam izskatas!!!

 7. Es gan pati jūtos daudz labāk mežģīņu veļā saskaņotās krāsās! Un zeķes perfekti der svētku reizēm 🙂
  Miesaskrāsas apakšveļa, uzskatu, ir uzvelkama tikai tiešām zem tāda apģērba, kam viss cits nesmuki spīd cauri. Un kaut kā neceļas roka veikalā nopirkt pilnīgi gludu, vienkāršu veļu – nu vismaz kādai mežģīnītei vai pērlītei jau jābūt, lai man tā veļa liktos pietiekami sievišķīga 🙂

 8. un kāpēc nav vīriešu viedoklis par mega push-up`iem? ja veikala plauktā man interesējošais krūšturs ir par daudz uzpushots, vienmer nodomāju – nabaga vīrieši… dzirdēju vēl nostāstu par lindex push-up apenēm. hm..

 9. un kāpēc nav vīriešu viedoklis par mega push-up`iem? ja veikala plauktā man interesējošais krūšturs ir par daudz uzpushots, vienmer nodomāju – nabaga vīrieši… dzirdēju vēl nostāstu par lindex push-up apenēm. hm..

 10. vispār, ja kas, viedokli sakarīgi formulē retais. Cik zinu, tad tāpat sakarīgos teikumos to visu pārvērš redaktors vai kā tur viņu sauc 🙂

 11. Man vienmēr ir paticis, ja sievietei (arī sievai) ir seksīga veļa. Tālajos padomju laikos līdz “Laumas” veļai nekā seksīga nebija. Bija, protams, arī mežģīnes, bet to bija maz un tās neizskatījās seksīgi.
  Seksīga var būt arī skaista kokvilnas veļa. Viss ir atkarīgs no tā, cik ļoti tā pieguļ sievietei, cik pareiza izmēra ir veļa, ko sieviete valkā. Svarīgi, lai veļa izceltu sievietes skaistumu un radītu nelielu noslēpumu. Lai rastos vēlēšanās šo veļu novilkt, nevis lai rastos vēlēšanās palūgt sievietei kaut ko uzvilkt mugurā!
  “Bumbierenes” līdz ceļiem, pat ja tās ir no mežģīnēm, neizcels sievietes skaistumu.
  Veļa ir seskīga, ja tā papildina sievietes ķermeņa līnijas un rada vīrietī seksuālas fantāzijas par sievieti!
  Par laimi tie laiki, kad veļa bija tikai trīs krāsās, ir pagājši! Romantiska izskata sieviete visseksīgāk izskatīsies pasteļkrāsas veļā, bet sportiska – baltā!

 12. Nu redziet leita taada ka manupraat jebkurai sevis cienosai un miilosai sievietei ir kaads skasts apaksvelas komplekts,vareetu teikt special gadiijumiem,bet sievieteem tacu interesee arii eertums,vai tad man nav taisniiba??:)!

  un veel…es kaa stipraa dzimuma paarstaavis varu apgalvot ka nav jau svariigi cik exusiv vai expensiv ir tava vela,bet gan tas kaa sevi pasniedz un vai tas viss ir tiirs un kaartiigs:)!

  es juuku praataa no zekeem…manupraat arpraatiigi sexiigi un jebkuru viirieti padariis traku:)!

 13. Kas tie par dundukiem? Vienalga, ko sieviete velk???
  Tādi parastie, pelēkie latvieši. Garlaicīgi.

 14. “Vai tava apakšveļa viņu iekārdina?” Ja jau veci iekārdina apakšveļa, ne sieviete, kas zem tās, lai tad iet un randiņo ar kruzuļotām apakšbiksēm. 😀

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.