Mīlestība un horoskopa zīmes – kā mīlēt katru no tām

https://www.istockphoto.com/

Katram no mums ir sava mīlestības valoda un veids kā to izpaužam, tomēr vai mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka šo mīlestības valodu saprot arī mūsu otrā pusīte vai izredzētais cilvēks? Varbūt jūs vienkārši vēlaties uzzināt vai mīlestības jomā būsiet saderīgi? Astroloģija jums var palīdzēt! Atklājiet veidus kā otrs jutīsies mīlēts, zinot katras horoskopa zīmes apslēptās vēlmes, kuras ne vienmēr jums pateiks priekšā.

Auns

Kā jau zīme, kuru pārvalda Marss, kas savukārt ir enerģijas un motivācijas planēta, auni ir ļoti kaislīgi it visā, ko tie dara, kā rezultātā ar savu Auna uguni iededz dzīvību ikvienā cilvēkā. Attiecībās ar aunu jums jābūt tikpat enerģiskam, citādāk jūsu pievilcība auna acīs ātri vien izzudīs. Spontāni randiņi, īsi piedzīvojumi vai jebkas cits, kas pārsteidz aunu un liek tam justies īpašam, ir ātrākais ceļš uz tā sirdi.

Tūlītējs efekts būs tad, ja uzmundrināsiet auna konkurences garu, neatkarīgi no tā vai izaicināsiet aunu kāršu spēlē, sprintā vai spēlēsieties ar auna enerģiju guļamistabā. Tomēr auni jūtas vismīlētākie, ja viņus slavē par sasniegumiem, pārsteidz ar komplimentiem vai liek justies kā svarīgai personai. Protams, auniem dažreiz patīk būt uzmanības centrā, tomēr tas, kurš varēs šo starmešu gaismu vērst pret aunu – uzvarēs.

Vērsis

Kā zemes zīmei jums ir praktiska un loģiska reputācija, nevis tik ļoti mīļa un koķeta. Bet tas nenozīmē, ka jūsu dzīvē nav vietas romantikai — ja kas, jūsu valdošā planēta ir Venēra, mīlestības un skaistuma planēta! Venēras enerģija jūsu zīmei vairāk jūtama materiālajā sfērā, tāpēc jūs ļoti novērtējat dāvanas no sava sirdsāķīša.

Jūs esat arī jutekliskākā zīme visā zodiakā, kas nozīmē, ka saskarsmē ar citiem izmantojiet visas savas maņas. Greznas vakariņas, kam seko lēns, romantisks sekss, ir jūsu ideālā nakts kopā ar kādu, ko iekārojat. Tavs ideālais mīļākais ir kāds, kurš māk darīt lietas lēnām — baudīt omulīgus rītus kopā guļot dīvānā vai atrast nelielus veidus kā fiziski sazināties ar jums, piemēram, garāmejot viegli pieskaroties jūsu plecam.

Dvīņi

Jūs, Dvīņi, ne vienmēr interesējaties par citiem pietiekami ilgi, tāpēc kāds, kurš spēj noturēt jūsu uzmanību, ir jūsu pirmā prasība, kad runa ir par mīlestību! Jūsu grafiks kļūst ļoti noslogots un bieži mainās — jūs zināt, ka kāds par jums rūpējas, kad viņš var sekot līdzi jūsu dzīvesveidam un atbilstoši pielāgoties, nevis kašķīgi pieprasīt, lai jūs piebremzētu. Un, tā kā jūs ir grūtāk ieintriģēt, jums patīk, ja kāds var jums iemācīt kaut ko jaunu, tāpēc jūs paliksiet blakus tik ilgi, kamēr viņš spēs jūs intelektuāli stimulēt.

Jūs jūtaties dievināts, kad kāds uzklausa visu, kas jums sakāms un atbild pārdomāti. Dāvanas un emocionālas izpausmes ne vienmēr jums ir vajadzīgas, taču interesanta personība gan. Kad kāds var jūs pārsteigt ar jaunu randiņu vakara vietu vai ieviest jaunas idejas guļamistabā, jūs kļūstat viņam tuvāks. Jo jautrāk jums ir ar savu partneri, jo entuziastiskāk jūs viņu mīlat, kas savukārt noved pie arvien vairāk kopīgu piedzīvojumu!

Vēzis

Runājot par mīlestību, jūs vai nu esat 100 procenti attiecībās vai arī neesat tajās vispār. Kad atrodat kādu, kuram varat uzticēties un atvērties, jūs darāt visu iespējamo, lai viņa dzīve justos pēc iespējas drošāka un ērtāka. Šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi, lai jūsu mīļotais pilnībā ielaistu jūs savā dzīvē. Jūs patiešām sākat izjust mīlestību, kad viņi arī jums sniedz labvēlību un iepriecina — jūs varat darīt daudz, taču tikai tāda cilvēka labā, kurš var ļaut par jums rūpēties tikpat nesavtīgi.

Pat ja jūsu partneris jums neatbilst emocionālā līmenī — to ir grūti izdarīt, jo jūs esat viena no emocionālākajām zīmēm un cilvēkiem ir ļoti viegli atvērties jums. Tas, kas dažiem cilvēkiem izklausās pārāk ērti un droši, ir ideāli piemērots jums. Jūs vēlaties partneri, ar kuru ir viegli sazināties, kurš jūs neuztrauc un nemēģinās sasteigt nevienu attiecību daļu.

Lauva

Tev patīk uzmanība! Jebkāda veida pārliecība, ka esat sava partnera pasaules centrs, tikai pastiprina jūsu mīlestību pret viņu. Neliels skūpsts uz vaiga pirms atvadīšanās vai mīļi teksti visas dienas garumā liek jums justies kā karaliskajai personai. Bet, ja jūsu partneris vēlas jūs parādīt Instagram, arī tas darbojas — jums patīk, ka jūs izceļaties!

Jūs esat viena no dāsnākajām zīmēm, tāpēc jūs atdosiet visu, kas jums ir, taču šādai labvēlībai ir jābūt abpusējai, lai liktu jums palikt. Laiku pa laikam pasniegtas pārsteiguma dāvanas, piemēram, ziedi vai saldumi, palīdz uzturēt laimīgas attiecības. Kad jums ir nepieciešams laiks vienatnē un vēlaties vienkārši pasēdēt, jūs sagaidāt, ka partneris sapratīs jūsu vēlmes. Bet, kad atklājas jūsu jautrākā puse, jūsu partnerim ir jāpaceļas un jābūt tikpat rotaļīgam un mīļam. Jāatzīst, ka jūs vēlaties ļoti daudz un dažiem tas var būt nogurdinoši. Bet īstais cilvēks zina, ka esat tā vērts!

Jaunava

Jūs bezgalīgi strādājat, lai pārliecinātos, ka jūsu partnera dzīve rit pēc iespējas raitāk. Tā kā jūs varat būt nedaudz kautrīgs un pakļauts citu cilvēku laimei augstāk par savu, ir viegli justies nenovērtētam par visu darbu, ko darāt citu labā. Darbības runā skaļāk nekā vārdi par tādām zemes zīmēm kā jūs. Lai gan tipiskie romantiskie žesti un poētiskās mīlestības vēstules ir jauki, jūs vēlaties kādu, kas mazliet dziļāk izrāda savu pieķeršanos. Jums “paldies par visu, ko darāt” ir daudz labāk nekā “es tevi mīlu”.

Kāds, kas ļauj jums tos kritizēt un nedaudz izklaidēties, ir jums ideāls partneris — jūs varat strādāt kopā, lai tuvotos “ideālām attiecībām”, pēc kurām ilgojaties. Jūs esat perfekcionists ar ļoti īpašu gaumi — kāds, kas atbilst visām jūsu prasībām un standartiem, ir reti sastopams, taču, ja jūs to atrodat, jūs jūtaties kā laimīgākais cilvēks pasaulē.

Svari

Partneris, kuram patīk daudz laika pavadīt kopā ar jums, ir lieliski piemērots. Jūs mīlat kādu, kurš spēj jums pielīdzināties intelektuāli un vadīt interesantu sarunu, turklāt palīdz arī asprātīga humora izjūta. Jums vispār nav vajadzīgi pastāvīgi plāni – jūs jūtaties mīlēts, kad varat vienkārši būt kopā ar savu partneri neatkarīgi no tā, kas notiek. Tas arī daudz nozīmē, ja jūsu partneris veicina jūsu neatkarību un maigi palīdz jums izkļūt no jūsu komforta zonas. Jūs vienmēr vēlaties būt kā komanda, taču, ja jums ir kāds, kas dara visu iespējamo, lai atzītu jūsu personīgos sasniegumus un ik pa laikam ļautu jums nozagt uzmanību, jūs patiešām esat atradis īsto cilvēku!

Jūs piešķirat prioritāti savām attiecībām vairāk nekā jebkura cita zīme un, lai vairotu pārliecību, varat paļauties uz citu pozitīvo viedokli par jums. Kas attiecas uz jūsu partneri, ik pa laikam izteikts “Es tevi mīlu” vai īpaši specifisks kompliments ir ļoti nepieciešams.

Skorpions

Skorpioni, kad jūs kādu ielaidiet savā sirdī, tā ir ļoti nopietna lieta. Jūs nekavējoties vēlaties saņemt caurspīdīgumu no otras personas, taču jums ir nepieciešams daudz ilgāks laiks, lai atbildētu uz viņu atklātības līmeni. Jūsu ideālais partneris būs pacietīgs ar to, cik ilgs laiks nepieciešams, lai jūs varētu emocionāli uzņemties saistības, nesteidzinot procesu. Tas ir liels pasūtījums, kas jāaizpilda, bet, ja jūtat pietiekami daudz mīlestības un uzticības, lai kāds varētu ar jums izveidot attiecības, jūs padarāt to par viņa dzīves kaislīgāko un intensīvāko partnerību! Jūs vēlaties kādu visvairāk, ja viņam ir kāda slepena vai sarežģīta iezīme, taču tai ir jābūt patiesai.

Jūs jūtaties visvairāk mīlēts, ja jūsu partneris sniedz jums pietiekami daudz fiziska kontakta. Spēcīga tuvības sajūta (visā šī vārda nozīmē) ir prasība, lai būtu kopā ar jums. Jūs vēlaties, lai kāds atdotu attiecībām visu sevi, būtu lielisks gultā un dalās ar jūsu emocionālo dziļumu. Viņiem ir jābūt gataviem runāt par tabu tēmām, atbildēt uz jūsu pastāvīgiem jautājumiem un sekot līdzi jūsu kaislībai guļamistabā. Kad kādam izdodas izlēkt cauri visām tavām stīpām un pārsteigt jūs ar to, cik ļoti viņš jūs pievelk, jūs beidzot ļaujat sev sajust sava partnera pieķeršanos un mīlestību. Tikai tad jūsu vēlme pēc tuvības ir apmierināta!

Strēlnieks

Jebkurās attiecībās jums ir nepieciešama zināma brīvība, tāpēc pilnīga atdošanās vienai personai var šķist nomācoša vai biedējoša. Jūs vēlaties kādu, kas ļautu jums doties piedzīvojumos un pavadīt brīvo laiku, kad vien nolemjat, ka jums tas ir nepieciešams. Vēl labāk, ja jūs mīlat kādu, kurš var jūs aizvest piedzīvojumā un faktiski pārspēt jūsu dzīves ritmu. Jūs esat laimīgākā zīme ar vislielākajām idejām, tāpēc jums vislabāk piemērots būs praktisks partneris, kas atbalsta jūsu sapņus un palīdz tos sasniegt.

Jūs ieguldāt daudz enerģijas savā aizņemtajā ikdienas dzīvē, tāpēc novērtējat to, kad jūsu otrā pusīte var vismaz mēģināt sekot jums līdzi. Jūs varat pateikt, ka kāds jums patiešām rūp, ja viņš ir ar jūsu optimismu, spēj paskatīties garām jūsu stulbajam raksturam un var sniegt mīlestību un atbalstu, nemaz neliekot jums justies ieslēgtam.

Mežāzis

Jūsu nopietnā sevis prezentācija sākumā var šķist auksta, bet, ja kāds dara visu, lai pievērstu jūsu uzmanību, jūs varat viņu diezgan ātri sasildīt. Tomēr virspusējs flirts neturpināsies ilgi — jūs jau no paša sākuma uztverat lietas diezgan nopietni un neieguldīsiet attiecībās, kurām nav paliekošas vērtības!

Kad kāds var pierādīt, ka patiešām jūs mīl, jūs kļūstiet arvien pārliecinātāks attiecībās. Un jo pārliecinātāks jūs jūtaties, jo enerģiskāks kļūstiet attiecībā uz savu mīļoto! Bet jūsu partnerim ir jābūt uzmanīgam — aizmirsta jubileja vai nelieli balti meli var radīt plaisas jūsu partnerattiecību pamatos. Partneris, kurš ir tikpat uzticams kā jūs un nekad nepieļauj muļķīgas kļūdas, ir jūsu ideālais partneris. Jūs vēlaties, lai jūsu ieguldītais laiks, enerģija un finanses tiktu atmaksātas. Kāds, kurš spēj pielāgoties jūsu stingrajai personībai, vienlaikus izvairoties no jebkāda veida nelīdzenumiem, ir piemērots jums!

Ūdensvīrs

Jūsu atdalītā daba var iebiedēt citus, turklāt viņus ne vienmēr piesaista visas jūsu dīvainības! Tomēr jums tas ir labi. Jūs nevēlaties, lai kāds, kurš tic mīlestībai no pirmā acu uzmetiena vēlas būt kopā ar jums. Draudzībai augot un dziļākām jūtām organiski veidojoties, tu lēnām ļaujies arvien lielākai tuvībai. Jūs vēlaties, lai kāds zinātu visas jūsu sarežģītības un dīvainības un pieņemtu tās, pirms kļūstat tuvi.

Jūsu dīvainā mūzikas vai mākslas gaume neapmierina visus, taču jūsu partnerim ir jāpieņem un jāveicina jūsu intereses. Kāds, kurš ir gatavs izpētīt netradicionālas idejas, nekad nevērtējot jūs, noteikti iegūs jūs. Guļamistabā viņiem ir jāseko līdzi jūsu jaunākajām dīvainajām idejām, kā arī viņiem ir jābūt atklātiem par savām vēlmēm. Jūs varat piedzīvot romantisku emociju varavīksni, taču dramatiskas mīlestības atzīšanās vietā jūs labāk izvēlaties dziļi runāt ar savu partneri.

Zivis

Nav noslēpums, ka jūs esat visemocionālākā zīme un jūsu garastāvoklis var pāriet no vienas galējības otrā acu mirklī. Jūs vēlaties kādu, kas var pieņemt jūs tādu, kāds jūs esat un pieņemt jūsu ļoti kaleidoskopiskās jūtas. Jūs vēlaties ideālu pasaku romantiku, jo jūsu sapņainais skatījums uz attiecībām ir patiesi burvīgs! Nopietna mīlestības vēstule vai klasisks vakariņu un filmas randiņš ir jūsu iecienītākā mīlestības izpausme. Nav noslēpums kā atvērt savu sirdi — tā vienmēr ir plaši atvērta! Jums ir daudz līdzjūtības un bezgalīgas mīlestības, ko piedāvāt.

Apvienojumā ar jūsu dabisko Zivju šarmu jūs nespējat neaizraut. Jums ir nepieciešams kāds, kurš saprot, ka, neraugoties uz jūsu koķeto izskatu, jūsu mīlestība pret viņu ir reta un dziļāka nekā jebkas cits, ko jūtat pret jebkuru. Jūsu jūtu un vēlmju neticami mainīgais raksturs var būt ļoti sarežģīts — kāds jūs patiešām mīl, ja spēj sekot līdzi jūsu emocijām un pielāgoties tām. Jūs vēlaties kādu, kas ļauj jums būt brīvam un darīt savu lietu, bet vienmēr būt blakus, atgriežoties mājās.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.