LAULĪBAS horoskops – kāds VIŅŠ varētu būt LAULĪBĀ?

AUNS
Sieviete – auns: jaunībā viņas ir diezgan draiskas un parasti par pielūdzēju trūkumu sūdzēties nevar. Straujā daba liek ņemt no dzīves maksimumu un izbaudīt to ar pilnu krūti. Tieši pateicoties tam šīs sievietes vēlāk kļūst par lieliskām sievām. Taču – viņas mīl uzkundzēties un vēlas vīru „palikt zem tupeles”.

Vīrietis – auns: laulībā vīrietim aunam nepieciešama mierīga, stabila un gudra sieviete. Tāda, kas spēs daudzas lielās, taktiskās ģimenes lietas uzņemties uz sevi. Tas tamdēļ, ka vīrietis – auns vienmēr būs nedaudz dulls, nedaudz pārgalvīgs un metīsies jaunās, bieži vien nezināmās, lietās arī tad, kad jaunība jau aiz muguras.

VĒRSIS
Sieviete – vērsis: spēj būt ideāla sieva, jo māk būt gan lieliska mājsaimniece un māte bērniem, gan tajā pašā laikā nekad neaizmirsīs, ka ir arī sieviete un būs lieliska mīļākā savam vīram. Taču sieviete – vērsis laulībā prasa pilnīgu uzticību, spēj būt visai greizsirdīga.

Vīrietis – vērsis: laulībā jūtas ļoti labi, jo ir uzticīgs, tam patīk ģimenes lietas. Mīlošs, gādīgs un visādi citādi lielisks vīrs, taču ar vienu bet – vīrietis – vērsis spēj būt un visbiežāk arī ir ļoti greizsirdīgs. Ar šo savu īpašību spēj nosmacēt un aizbaidīt ne vienu vien daiļā dzimuma pārstāvi.

DVĪŅI
Sieviete – dvīnis: jautra, pozitīva un draudzīga sieva. Nepiktosies pārlieku bieži uz vīru, spēs saturēt kopā ģimeni ar draudzības saitēm. Tomēr – dvīnīte arī daudz prasa no vīra pretim – pirmkārt jau nedalītu uzmanību, brīvā laika kopā pavadīšanu, daudz komplimentu un visādi citādi – sajūtu, ka viņas ir vislabākās.

Vīrietis – dvīnis: šādam vīrietim blakus vajag visgudrāko un visskaistāko sievu. Tādu, ar kuru lepoties. Taču – tajā pašā laikā pats viņš ir diezgan liels egoists un nevēlas neko daudz dot pretim attiecībās. Viņam ideāla būs sieviete, kas spēs uzupurēties viņa un ģimenes labā.

VĒZIS
Sieviete – vēzis: lieliskas sievas, labas mājsaimnieces un mātes. Spēj radīt mājās to īpašo, patīkamo, ģimenisko atmosfēru. Taču – var gadīties, ka bērnus mīl vairāk, kā vīru un to labā darīs visu, upurējot arī vīru. Vajadzīgs stiprs vīrietis, uz kuru paļauties, kas mācēs ar vēzīti apieties.

Vīrietis – vēzis: par savējiem stāvēs un kritīs – rūpēsies, lai tur vai kas. Tomēr attiecībās spēj būt diezgan neizturami, jo ir ļoti greizsirdīgi un arī privātīpašnieciski. Labs vīrs un lielisks tēvs bērniem, ja mācēsi pielāgoties un nedaudz pakļauties vēža noteikumiem.

LAUVA
Sieviete – lauva: kā sieva – diezgan egoistiska. Parasti vēlas, lai viss notiek pēc viņas prāta, uzskata, ka viņa visu zina labāk, un viņai, protams, vienmēr taisnība. Vēlas vīru, kas ieņem kādu labu amatu, jo nauda ir būtisks faktors – lauvenei vajag labu dzīvi, citādi tā to nespēs baudīt.

Vīrietis – lauva: kā mīļākais – ideāls. Kā vīrs – labs, jo ir ļoti uzņēmīgs un mīl bērnus, taču pret savu sievieti spēj būt ļoti greizsirdīgs. Turklāt – vēlas sev pie sāniem ideālo – gan skaistu, gan gudru, gan ideālu mājsaimnieci, gan labu māti bērniem utt. Taču reizēm aizmirst, ka tam visam kaut kas ir jādod arī pretim.

JAUNAVA
Sieviete – jaunava: ļoti uzticamas un labas sievas. Mīļas, saimnieciskas, ģimeniskas. Mīlēs bērnus un vīru vairāk par visu. Bieži vien spēj būt ideālas mājsaimnieces, kuras var dzīvoties tikai pa mājām. Taču, tā kā mēdz būt ļoti izvēlīgas, tad reizēm pie vīra tikt ir grūti.

Vīrietis – jaunava: liels pedants – mājās būs jābūt ideālai kārtībai, prasīs no sievas šajā ziņā maksimumu. Īpaši sajūsmināts nebūs arī par bērnu un mājdzīvnieku atstāto nekārtību. Citādi – uzticams, taču arī spēj būt visai izvēlīgs. Ja iegūsi viņa sirdi, tā būs tavējā.

SVARI
Sieviete – svari: labas sievas un mātes bērniem. Taču vēlas visu kontrolēt un būt noteicošās ģimenes lietās un mājas kārtībā. Vēlas pilnīgu atklātību un zināt visus kā vīra, tā bērnu soļus. Vēlas arī daudz laika pavadīt kopā ar savējiem.

Vīrietis – svari: šie vīrieši parasti necenšas ātri apprecēties, jo visai labi jūtas brīvā puiša – vecpuiša – statusā. Svariem patīk, ja nevienam nav jāatskaitās. Viņi mīl sievietes – parasti vēlas izzināt un iepazīt pēc iespējas vairāk. Kad apprecas – labi vīri, jo mīl sievu un bērnus, taču var gadīties arī sānsoļi.

SKORPIONS
Sieviete – skorpions: lieliskas sievas, jo ir gan kaislīgas mīļākās savam vīram, gan uzticamas un gādīgas sievas. Bieži gatavas uzupurēties attiecību un ģimenes vārdā. Tomēr vēlas blakus izteikti spēcīgu vīrieti – gan fiziski, gan kā personību. Nodevību necietīs – ja tādu piedzīvos, darīs visu, lai saldi atriebtos.

Vīrietis – skorpions: ļoti mīlēs savus bērnus, jā, arī sievu, taču nebūs tā, ka spēs uzupurēties mīlestības vārdā. Šis vīrietis ir diezgan egoistisks, kas nozīmē, ka viņam blakus vajadzīga sieviete, kas spēs pielāgoties, ļausies dzīvei pēc skorpiona stabules. Mīlēs savu sievu, bet, ja kas neapmierinās – bez sirdsapziņas pārmetumiem spēs iedzelt.

STRĒLNIEKS
Sieviete – strēlnieks: sievietes, kas parasti apprecas salīdzinoši vēlu, jo bieži ir lielas karjeristes, kā arī ceļotājas un piedzīvojumu meklētājas. Gribēs ģimenē būt galvenās, nebūs problēmu arī nopelnīt vairāk, kā vīram, vai pat uzturēt vīru.

Vīrietis – strēlnieks: arī apprecas diezgan vēlu, jo ir ļoti izvēlīgs un prasīgs attiecībā uz partneri. Vēlas, lai sievai interesē viss tas, kas pašam. Kopīgas intereses vērtē ļoti augstu. Arī bieži vien lieli avantūristi un dēkaiņi, kas grūti savienojams ar laulības dzīvi.

MEŽĀZIS
Sieviete – mežāzis: vajadzīgs stabils, spēcīgs vīrietis, kas spēj nopelnīt un apgādāt ģimeni. Reālas un praktiskas sievietes, kas tādēļ var būt labas sievas, mājsaimnieces un mātes. Vēlas stabilitāti un uzticību ģimenes dzīvē. Nav sevišķi romantiskas.

Vīrietis – mežāzis: kā vīrs – ļoti uzticams, taču 100% to pašu prasīt arī pretim. Viņam galvenais ir stabilitāte un drošības sajūta – to sagaida, un pats ir gatavs dot. Bērni – ļoti svarīgi, arī tas, ka mājās gaidīs siltas vakariņas un kārtība. Labi jutīsies ģimenes modelī, kurā pats būs noteicošais, sievai ļaujot atbildēt par mājas soli.

ŪDENSVĪRS
Sieviete – ūdensvīrs: labas sievas, jo nav greizsirdīgas, dod vīram brīvu vaļu, uzticas. Taču pretim vēlas saņemt to, ka vīram ir būtiski panākumi karjerā, lieli mērķi un panākumi. Varētu vēlēties būt, piemēram, ietekmīgu politiķu vai uzņēmēju sievas.

Vīrietis – ūdensvīrs: labs vīrs – uzticams, spēj apgādāt ģimeni, mīl savu sievu un bērnus no sirds. Tomēr – prasa, lai sieva viņam spēj dot tik vajadzīgo brīvību, laiku vienam vai ar draugiem. Ja dzīvesbiedre to respektē, tad šī ģimene būs izdevusies.

ZIVIS
Sieviete – zivis: spēj radīt mājās īsti mierīgu atmosfēru – kā ligzdu, kur patverties no visa un visiem. Taču no vīra sagaida palīdzību ikvienā situācijā, atbalstu, sapratni, uzticību. To visu vērtē ļoti augstu, un, ja saņem, spēj būt ļoti padevīgas un paklausīgas.

Vīrietis – zivis: bieži ļoti romantiski, dāsni mīloši, spēj sievu lutināt un nēsāt uz rokām arī tad, kad medusmēnesis sen jau aiz muguras. Taču no otras puses – nedroši un bailīgi, nav pārlieku uzņēmīgi. Bieži labprāt nav galvenie ģimenes dzīvē.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.