NAUDAS horoskops – tu proti PELNĪT vai tikai TĒRĒT?

Kādas ir katras horoskopa zīmes attiecības ar naudu, tās pelnīšanu un tērēšanu? Kurai horoskopa zīmei nauda dzīvē ir svarīga, bet kurai tā paliek otrajā plānā? Kura var, un kura nevar nopelnīt? Lasi un uzzini!

AUNS. Auns naudas pelnīšanu un arī tērēšanu bieži uztver kā spēli. Tas tādēļ, ka viņi pēc dabas ir riskētāji. Nauda nāk un iet, bet auns par to pārlieku nesatraucas – ja ir, tad labi, ja tagad nav, nekas – gan būs vēlāk. Auniem nav raksturīgi izvēlēties profesionālās darbības jomu tikai tāpēc, lai varētu nopelnīt. Tomēr – auni parasti nav tie, kas cieš no naudas trūkuma, jo to straujums un nebīšanās izaicinājuma ļauj arī nopelnīt. Tiesa – dažiem auniem ir raksturīgs arī liels krājēja talants, tomēr lielākoties auni naudu palaiž prom brīvi.
 
VĒRSIS. Vērsim nauda ir satraucošs jautājums. Galvenā problēma – nekad nav gana labi, jo kāds cits vienmēr pelna vairāk un to vērsis necieš. Ir divu veidu vērši – vieni par naudu tikai uztraucas, kamēr otri gan uztraucas, gan arī seko līdzi katram nopelnītajam un iztērētajam santīmam. Tomēr – vērši parasti par naudas trūkumu diži sūdzēties nevar, jo ir visai cītīgi pelnītāji. Bieži piepelnās vairākos darbos. Var būt arī veiksmīgi krājēji. Starp citu – tā kā vērši ir visai devīgi, tiem var lūgt arī kādu aizdevumu!

DVĪŅI. Dvīņiem nauda reti kad ir dzīvē galvenā. To pārtrumpo labi draugi un aktivitātes kopā ar tiem. Dvīņu daudzpusīgā daba ļauj tiem gūt ienākumus no vairākiem darbiem, taču nauda pie dvīņiem īpaši neturas – tā kūst ātri. Dvīņi nav arī sevišķi labi krājēji. Taču galvenais – viņus tas daudz nesatrauc. Dvīņi ir arī diezgan izklaidīgi – tie bieži aizmirst atdot parādus, samaksāt ikmēneša rēķinus u.tml. Taču tas tiešām ir no tīras sirds, jo vēlreiz – nauda dvīņu dzīvē nav galvenā!
 
VĒZIS. Vēzis ir tendēts pelnīt un iekrāt lielas naudas summas. Viņam nauda dzīvē ir viens no lielākajiem izaicinājumiem, turklāt – viena no sakārtotākajām jomām. Vēži vienmēr zina, cik naudas viņiem ir, kur tā iegūta, par ko iztērēta. Vēži ir konservatīvi un laba, komfortabla dzīve ir viena no viņu prioritātēm. Var būt ļoti labi uzņēmēji, jo lieliski orientējas tirgū, atrod izdevīgus piedāvājumus, ir labi darbinieki, māk sevi parādīt. Nauda ir labs vēža dzinulis, bieži šīs zīmes pārstāvji ātri sāk virzieties pa karjeras kāpnēm.
 
LAUVA. Lauvai pirmajā vietā vienmēr ir dzīve pati par sevi – ar visiem notikumiem un iespējām. Nauda spēlē būtisku lomu, bez tās nu nekādi, tomēr lauva nav no tiem, kas spēj ilgstoši strādāt vienā vietā un mērķtiecīgi pelnīt un iekrāt. Ja lauvai nauda ir, tā to triec dzīvojot ar pilnu krūti, kad naudas vairs nav un nepietiek arī maizei, lauva sāk domāt par kādām jaunām piepelnīšanās iespējām. No malas izskatās, ka lauvai naudas gana un tā dzīvo bieži pat ekstravagantu dzīvi, tomēr pamatā ir lauvas māka ātri atrast, kur atkal piepelnīties, kad naudas aptrūkstas. Amats lauvai nepieciešams labs, bet vairāk – lai citi redz, ka labs, nevis tāds, kur labi maksā.

 

JAUNAVA. Jaunava ir kārtīga un pedantiska – tas attiecas arī uz naudas jomu. Lieliska krājēja, kas, gandrīz vienmēr garantē to, ka, bez naudas jaunava nepaliks, jo vienmēr būs ko iekrājusi. Jaunava seko līdzi visiem saviem tēriņiem, var būt ļoti rūpīga, pat skopa attiecībā uz naudu. Jaunavai raksturīga stabilitāte arī profesionālajā jomā – bieži labi kāpj pa karjeras kāpnēm, jo ir cītīga strādniece un parāda sevi no labākās puses. Tomēr arī jaunava spēj norauties no ķēdes, sevišķi, ja tās īpašumā nonākusi liela naudas summa – tad jaunava var iekrist tērēšanas lamatās un pirkt visu, ko sirds kārojusi un ko citu reizi sev liegusi, nedomādama!
 
SVARI. Svariem nauda nav tā svarīgākā dzīvē. To vajag vien tik, lai varētu labi dzīvot un nodrošināt savus mīļos. Daudz svarīgākas par naudu svariem ir attiecības ar līdzcilvēkiem. Par naudu kā tādu svari parasti aizdomājas tikai tad, kad tiem tās aptrūkstas. Svari ir arī slikti krājēji, kas tiem bieži atspēlējas tad, kad maciņš tukšs. Arī liela strādāšana nav svaru gaumē un parasti tie darbu pacieš tieši dēļ naudas, jo par to pēcāk var nopirkt labas lietas, kas svariem nepieciešamas.
 
SKORPIONS. Skorpioniem nauda ir diezgan būtiska, turklāt – tā ir viņu noslēpumainā zona, par kuru tie nemīl runāt ar citiem. Skorpionam ļoti patīk iepirkties, pat tad, ja tādēļ vajadzētu aizņemties no citiem. Labas lietas skorpionam ļoti iet pie sirds. Tajā pašā laikā – skorpions biezi var aizmirst atdot parādus, nomaksāt rēķinus. Viņam labpatīk, ja par to atbildību uzņemas kāds cits. Taču tajā pašā laikā – skorpions ir devīgs, tas var izmaksāt un dāvināt, neko neprasot par to pretim. Skorpioniem bieži nav ļoti pastāvīgas darbavietas, bieži ir vairāki naudas ienākumu avoti.
 
STRĒLNIEKS. Strēlnieki nemāk īpaši iekrāt naudu, taču tiem ļoti patīk to tērēt un iegādāties labas lietas. Nauda spēj viņu dzīvi padarīt interesantāku. Visbiežāk strēlnieki dzīvo ar vērienu – ja nauda ir, tad tādēļ, lai to tērētu. Ja tās nav, strēlnieks pagaida, līdz tā atkal uzradīsies. Ļoti retos gadījumos sastopami arī taupīgie strēlnieki, kas spēj ko iekrāt un vairāk piepelnīties. Taču – ja strēlniekam nauda ir, tad tas spēj būt ļoti devīgs pret citiem, sevišķi saviem tuvākajiem.
 
MEŽĀZIS. Mežāzis ir no tām zīmēm, kurām ir izteikts talants naudas pelnīšanā. Viņš spēj apvienot patīkamo ar lietderīgo – naudas pelnīšana viņu nereti ļoti aizrauj. Mežāzim patīk dzīvot ļoti labi, tādēļ viņš arī nežēlo spēkus, lai šo labklājību sasniegtu. Mežāži spēj labi veidot iekrājumus, taču tajā pašā laikā var norauties no ķēdes un nopirkt kaut ko ekskluzīvi dārgu, bieži vien pat nevajadzīgu. Ļoti bieži Mežāžiem ir pašiem savs bizness, kas garantē tiem pastāvīgus, labus ienākumus.
 
ŪDENSVĪRS. Reti kuram ūdensvīram nauda dzīvē ir būtiska. Viņam dzīve liekas interesanta pat par sevi, naudas lietas sevišķi vērā neņemot. Ja nauda ūdensvīram ir, viņš visbiežāk to tērē izklaidēs, ja nav – viņš atradīs, kur to dabūt. Ūdensvīri vispār dzīvē mēdz būt diezgan lieli veiksminieki, arī labi darījumu cilvēki. Taču, tā kā nauda šīs zīmes pārstāvjos neizraisa lielas emocijas, ūdensvīrs bieži var būt arī liels labdaris – dot tiem, kam nauda nepieciešama vairāk kā pašam.
 
ZIVIS. Zivīm nauda ir svarīga, tādēļ tās bieži koncentrējas uz tās pelnīšanu, var strādāt arī vairākās darbavietās. Taču ne jau tikai sev zivis pelna naudu, biežāk tās to pelna visiem savējiem – ģimenei, bērniem. Zivis ir ļoti dāsnas, taču tām vienmēr ir svarīgi, lai viņu nauda tiktu iztērēta lietderīgi. Taču nav tā, ka zivis dzīvo tikai naudai, ja būtu jāizvēlas – nauda vai attiecības, zivis visticamāk izvēlētos otro variantu. Starp citu, ja zivīm ir nauda, tad tie to nereti ziedo arī dažādiem labdarības mērķiem.

8 komentāru
  1. Es gan nevaretu par sevi teikt ta, ka aizmirstu atdot paradus vai samaksat ikmenesa rekinus, jo majas esmu vienigais cilveks kas to dara. Pilnigas mulkibas.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.