Astroloģiskā SADERĪBA – vai jums LEMTS būt kopā?

Mēs katrs esam citādi. No astroloģiskā viedokļa tas ir atkarīgs ne vien no horoskopa zīmes, bet arī dabas stihijām, kas pārvalda katru no horoskopa zīmēm. Tātad, tas vai divi konkrēti cilvēki ir saderīgi attiecībās, nav atkarīgs tikai no horoskopa zīmes, bet arī no tā, pie kādas stihijas šī zīme pieder!

Pavisam ir 4 iespējamās astroloģiskās stihijas, un mēs katrs piederam kādai no tām:

UGUNS – Auns, Lauva, Strēlnieks
GAISS
– Dvīņi, Svari, Ūdensvīrs
ZEME
– Vērsis, Jaunava, Mežāzis
ŪDENS
– Vēzis, Skorpions, Zivis

UGUNS un UGUNS. Divi cilvēki, kuri abi vēlas dominēt, valdīt un būt galvenie it visur, arī ģimenē. Grūti panākt kompromisus, jo abiem šķiet, ka taisnība ir tieši viņiem. Šādas attiecības varētu raksturot, kā ļoti karstas. Taču, tajā visā ir arī liela daļa kaisles, kā arī enerģija. Divi uguns cilvēki kopā spēj darīt lielas lietas, jo enerģijas ir ļoti daudz. Tās būs dinamiskas un kaislīgas attiecības, kurās daudz jāmācās un jācenšas saprast otru, pieņemt to, ka taisnība nav tikai pašam.

UGUNS un ZEME. Uguns ir trauksme un enerģija, Zeme – miers un rāmums. Pretpoli, kas pievelkas. Zeme var būt stabils pamats, uz kura uguns var droši dzīvot un degt. Tomēr vienmēr pastāv iespēja, ka Uguns zemi nomāc un iznīcina – Zemei ar Uguni vienkārši var būt par karstu, bet Ugunij Zeme var šķist pārāk mierīga un rāma. Divi cilvēki, kuru attiecības ir iespējamas, tikai tajās nepārtraukti jāstrādā pie tā, lai vienam neapniktu, bet otram nebūtu par daudz.

UGUNS un GAISS. Uguns bez Gaisa nevar degt. Gaiss ļauj Ugunij būt spožai un degt lielām liesmām. Šī ir savienība, kurā abi cilvēki viens otru papildina. Tomēr – arī te jābūt uzmanīgiem. Ja cilvēki ir ļoti dažādi, iespējams, ka var rasties eksplozija – kad abiem visa ir par daudz. Tad Gaiss pārkarst, bet Uguns – izdeg. Vislabākā šāda savienība ir, piemēram, darbā – radošās lietās, jo te var sanākt daudz jaunu, labu lietu.

UGUNS un ŪDENS. Ūdens var pārkarst no Uguns, uzvārīties. Savukārt pati Uguns tiek slāpēta no Ūdens puses. Šīs divas stihijas bieži tiecas viena pie otras, bieži iesaistās attiecībās. Un tas nav ne labi, ne slikti, ja abi zina, kas likts uz kārts. Tā nebūs mierīga dzīve, tie būs vētraini un emocionāli strīdi, kas mīsies ar labajiem periodiem. Ja abi sapratīs viens otra dabu, tad sadzīvot iespējams, bet spraigumi un asumi garantēti.

ŪDENS un ŪDENS. Attiecības, kurās ir ļoti daudz emociju un intuīcijas. Šie ir cilvēki, kas spētu saprasties no pusvārda, kas ir radīti viens otram. Tā ir emocionālā pieķeršanās dziļākajā līmenī. Un tomēr – kas par daudz, tas par skādi. Ja emocijas netiks kontrolētas, var sākties plūdi. Dziļas un ciešas attiecības, tomēr ir jācenšas ik pa brīdim distancēties no otra, lai nepieļautu šos plūdus.

ŪDENS un GAISS. Ūdens ir emocijas, Gaiss ir nepastāvība un pat neliels haoss. Gaiss mīl klejot un izbaudīt arvien ko jaunu, kamēr Ūdens dod priekšroku kam mierīgākam un stabilākam. Ir iespējamas attiecības, ja Ūdens spēs pieņemt Gaisa haotiskumu, bet Gaiss – to, ka Ūdens ne vienmēr darīs, kā Gaisam tīk. Šo divu stihiju cilvēkiem vislabāk ir būt kopā brīvās attiecībās, kurās nav nopietnu saistību, tad tie piedzīvo kaisli un viens otra papildināšanu. Savukārt ģimenes dzīvē var būt grūti viens otram pielāgoties.

ŪDENS un ZEME. Ūdens un zeme ir radīti, lai pastāvētu viens otram blakus, lai būtu kopā. Tie papildina viens otru – Zeme parāda un palīdz Ūdenim iegūt gultni, kurā plūst, bet Ūdens dara Zemi auglīgu un bagātina to. Zeme spēj nomierināt Ūdeni un tā spēcīgās emocijas, savukārt Ūdens spēj Zemes dzīvi padarīt krāsaināku. Šī ir ļoti laba savienība, kas spēj pastāvēt ļoti ilgi un būt stabila.

GAISS un GAISS. Ideāla saskaņa, domu saderība, daudz ideju, radošuma, informācijas un prieka. Kopīgs lidojums. Tomēr jāuzmanās, jo šajā savienībā izteikti trūkst stabilitātes. Šī savienība ir ļoti mainīga, tai raksturīga izteikta nenoteiktība. Gaisam vienmēr vilks pie otra Gaisa, jo tie ir radniecīgas dvēseles. Tomēr jāmācās būt arī reāliem un vairāk turēties pie zemes, nevis pavadīt dzīvi tikai lidojumā.

GAISS un ZEME. Zeme un Gaiss spēj pastāvēt kopā ļoti labi, jo Zeme ir stabils pamats, bet Gaiss ļauj visam uz Zemes attīstīties un augt. Šīs attiecības spēj būt ļoti veiksmīgas un auglīgas, ja vien Zeme sapratīs, ka Gaiss reizēm lidinās mākoņos un spēj būt ļoti nenopietns. Savukārt Gaiss sapratīs, ka Zeme vienkārši ir tāda piezemēta un nopietna. Zemei pats svarīgākais ir stabilitāte un miers, tieši tādēļ tā var nebūt gatava iesaistīties avantūrās, kad Gaisam to iegribēsies.

ZEME un ZEME. Ļoti reālas, piezemētas un praktiskas attiecības. Stabilas un ļoti ilglaicīgas, taču problēma slēpjas tajā, ka šajās attiecībās izteikti var trūkt dzīvesprieka, spontanitātes un viegluma. Ja partneri atcerēsies ik pa laikam ieviest savās attiecībās kaut nedaudz burvības, prieka, kaut kā jauna, tad šīs attiecības būs ļoti laimīgas.

 
4 komentāru
  1. Vispār nesakrīt, esmu uguns un mans vīrs uguns,
    nu galīgi viņš man uguns zīmei neatbilst, toties pazīstu sievietes zemes zīmē, kas ir kā uguns zīme vēl trakāk, tā kā nebūs gan vienmēr šīs sakritības

  2. Udens un zeme….lasiju,smsidiju.Ar viru dzivojam jau 8 gadus kopa,ne viena strida.Nevarsm viens bez otra.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.