Lasāmviela laiskai vasaras pēcpusdienai

Kalendārs vēsta, ka oficiāli iestājusies vasara. Kā būtu ar gājienu uz parciņu un malku jaunas lasāmvielas?

Kristāli
Dženija Hārdinga
Zvaigzne ABC

Grāmatā ir šķirkļi par vairāk nekā 100 skaistākajiem minerāliem pasaulē, kuri sakārtoti 20 krāsu spektra grupās.
Daudzpusīgais ceļvedis sniedz ieskatu par katra kristāla izcelsmi, izskatu un sastopamību, kā arī tā dziedniecisko iedarbību uz prātu un ķermeni.
Grāmatā sniegti arī ekspertu ieteikumi par kristālu izmantošanu, lai uzturētu tīru un pozitīvu enerģijas lauku darbavietā, mājoklī vai dārzā. Lietpratēju padomi jums palīdzēs izvēlēties tieši sev piemērotākos kristālus.
Grāmatā ir vairāk nekā 100 brīnišķīgas fotogrāfijas, kurās parādīta katra minerāla dabiskā krāsa un spīdums.
Grāmatas autorei Dženijai Hārdingai ir 20 gadus ilga dziednieces pieredze, strādājot ar kristāliem. Šī ir viņas piecpadsmitā grāmata.

Grāmata palīdzēs izvēlēties tieši tev piemērotāko kristālu, sniegs padomus par tā attīrīšanu un kopšanu, meditāciju ar kristāliem un čakru līdzsvarošanu. 

espati.lv: “Skaista grāmata! Tā liek ielūkoties pasaulē, kura ir mums apkārt, tepat blakus. Ikdienāmēs pat nekonezinām, nenojaušam, tomēr – bieži izvēlamies kādu rotaslietu vai vienkārši akmentiņu, jo tas mūs uzrunā. “Kristāli” parāda vēl vienu alternatīvu veidu, kā mēs varam mēģināt noticēt dabas skaistumam un gudrībai to izmantot savā labā.”

Nesodāmais avantūrists
Arvīds Dīnijs Deģis
BA Turība izdevniecība

«Smējējus un apsmējējus latviešu literatūrā atrast visai pagrūti, vēl mazāk ir satīras un kārtīga humora radītāju.
Arvīds Dinijs Deģis gatavs ar jauno romānu Nesodāmais avantūrists apliecināt, ka Andreja Skaiļa asspalvainā, aszobainā pasaules redze atstājusi paliekošu iespaidu uz romānista pirmā garadarba izdomu.
Romāns par Ediju Kāli un viņa plašo, sazaroto dzimtu, draugiem un paziņām aizved lasītāju humora pārpilnā absurdā mūsu pašu radītā un pašu piedzīvotā realitātē.

Vai mīlestība ir tikai meņģēšanās vai satīrisks ceļojums cauri laikiem un laikmetiem?
Romāna varoņi meklē laimi, gaišo, dvēselisko pasauli, bagātību, slavu un titulus. Bet viņiem šie dzīves jaukumi krīt rokā vai izslīd cauri aumež vien caur sarkasma un humora tīklu.»
Eva Mārtuža, rakstniece

espati.lv: “Visticamāk, ka šai grāmatai varētu būt divas kategorijas lasītāju: pirmā – kurai grāmata liksies lieliska, otra – negatīva attieksme. Vienaldzība noteikti nē! Romāns vijas ar intrigu, mazliet pārspīlējumiem, kas daudzos varētu izraisīt pretestību. Varbūt tāpēc, ka daudzi nemaz neuzdrošinās būt aktīvi savā dzīvē un tai trūkst azarts? Bailes un neuzdrīkstēšanās, savi pieņēmumi par realitāti, kas tiek mazliet sašķobīti ar šis grāmatas autora veiklo valodu. Patiesībā, dēku romāni nemaz nav tik bieži sastopami latviešu literatūrā. Tāpēc vien būtu vērts izlasīt un novērtēt. Romānu var   uzskatīt par pārbaudījumu tiem, kuri uzskata, ka viņiem piemīt laba humora izjūta.”

Vai ir kāda grāmata, kuru mums noteikti vajadzētu izlasīt un pastāstīt, kā bija? Gaidīsim tavus ierosinājumus – [email protected]

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.