9 lieliskas GRĀMATAS, kas tev jāizlasa ŠOVASAR

Lieliska grāmata ir viens no labākajiem brīvdienu kompanjoniem. Smelies iedvesmu savam vasaras literatūras sarakstam šeit – 9 brīnišķīgas grāmatas – , kas tev jāizlasa šovasar! Ir labi, ja vari izmantot tehnoloģiskās iespējas un lasīt grāmatas savā viedtālrunī vai planšetdatorā! Fabula ir e-grāmatu bibliotēka jūsu iPhone, iPad vai Android mobilajām ierīcēm ar iespēju lasīt visu, ko un cik gribi!

PSIHOLOĢIJA
Stīvens Kreigs “6 vīri, kas būtu nepieciešami katrai sievietei”

Lai kurā dzīves posmā jūs atrastos, grāmatā “6 vīri, kas būtu nepieciešami katrai sievai” izklāstītie principi palīdzēs saglabāt mirdzumu acīs, paskatoties uz savu dzīvesdraugu ikdienā.

Gustavs Hindmans Millers “Sapņu grāmata”

Šī grāmata palīdzēs jums atminēt sapņu noslēpumus, rast atbildes uz jautājumiem, kā dzīvot laimīgāk un harmoniskāk, kā saprast sevi un atrisināt samilzušās problēmas.

Entonijs Volfs “Es klausītu savus vecākus, ja viņi aizvērtos”

Grāmatā saistošā valodā izskaidrots, kādi ir 21. gadsimta pusaudži un kādi noteikumi jāievēro viņu audzināšanā. Īpaši noderīgi visiem vecākiem un pedagogiem būs padomi, kā sarunāties ar pusaudžiem sarežģitās situācijās, ko viņiem jautāt, ko atbildēt un kādas frāzes nelietot nekādā gadījumā.

VESELĪBA
T. K. Kembels “Ķīnas pētījums”

“Ķīnas pētījums” ir viena no fundamentālākajām, svarīgākajām grāmatām pēdējo desmitu gadu laikā, kura maina cilvēku dzīves un pat valstu politiku veselības aizsardzības jomā.

Viktorija Butenko “Zaļo kokteiļu revolūcija”

Visiem – arī tiem, kuri nevēlas pilnībā pāriet uz svaigu uzturu, – zaļie kokteiļi ir lieliska iespēja bagātināt ēdienkarti, novērst daudzas hroniskas slimības, vairot enerģiju un dzīvesprieku.

Maikls Moslijs, Mimī Spensere “Ātrā diēta”

Apkopojot zinātniskos pētījumos gūtās atziņas un personisko pieredzi, grāmatas autori ir izveidojuši ikvienam pieejamu diētas programmu.

DAIĻLITERATŪRA
Džoena Bolouri “Nerātnais saraksts”

Ļoti nešpetna un vienlaikus saistoša lasāmviela, kas vienā mirklī liek noelsties, bet jau nākamajā – skaļi smieties. Viens gads. Viena vientuļa meitene. Desmit ļoti nerātni izaicinājumi.

Kriss Stjuarts “Pāri citroniem: optimists Andalūzijā”

Vairāk kā miljons lasītāju visā pasaulē ir devušies ceļojumā caur šīs grāmatas lapām, un nu tas iespējams arī latviešu valodā.

Sūzana Elizabete Filipsa “Varoņi ir mana vajība”

Annija – neveiksmīga aktrise, kurai atlicis tikai darbs bērnu leļļu izrādēs. Teo ir vientuļš rakstnieks, kurš raksta baisus šausmu romānus. Viņš ir arī vīrietis, kurš reiz pagātnē ir Anniju gandrīz nogalinājis. Šī būs viena gara un karsta ziema…

Ar FABULA lasi visas šīs un vēl 600 citas grāmatas latviešu valodā savā telefonā vai planšetē sākot no 5,59EUR mēnesī (maksājot par pusgada abonementu).

6 komentāru
  1. vienas vienīgas cacu un vecmeitu grāmatas. Kur aizraujoša, asa sižeta grāmatas? Sievietes tādas arī lasa!

  2. Ko tiešam iesaku izlasīt, drīzak izstudet smalki pa nodaļam – 7 ļoti veiksmīgu cilveku paradumi.
    Zelta grāmata!!! Ja gribi sevi attīstīt, mācīties un gūt panakumus. Nekadas, karmas, sieviškības, ezoterikas un sevis mīlēšanas muļķību, uz ko tagad visi cenšas nopelnīt!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.