5 grāmatas, kuras tev JĀPASPĒJ izlasīt un noklausīties šajā PAVASARĪ

Laika trūkums vairs nevar un nedrīkst būt iemesls grāmatu nelasīšanai. Pašmāju radītā grāmatu vietne Fabula tagad piedāvā jaunākās grāmatas latviešu valodā tavā telefonā un planšetē ne tikai lasīt, bet arī klausīties, lai vai kur tu dotos. Noderēs daudz un dažādās situācijās, braucot ar auto, skrienot pa mežu vai gatavojot vakariņas ģimenei.

IEGRIMSTI KARSTĀS KAISLĪBĀS

Kamēr saule vēl īsti nesilda, varat iegrimt karstās kaislībās ar grāmatu sēriju, kas pasaulē gatavojas pārspēt pašu Greja triloģiju. Fabula katalogā jau atrodamas pirmās divas Mereditas Vaildas hakeru sērijas grāmatas, kurās, atšķirībā no Greja triloģijas, ir spraigāks sižets, gudrāka valoda un galvenā varone, kura nevis kautri mulst, bet zina, ko grib. Romāns Mulsums ieved lasītāju naudas, seksa un izaicinājumu labirintā, pareizajās proporcijās atainojot gan modernās pasaules dinamiku, gan bezkaunīgu erotiku, un pat mīlestību, kurai mūsdienu cilvēks bieži izvēlas neticēt. Tiklīdz ķersieties pie pirmās grāmatas, vairs nespēsiet rimties, kamēr nebūs izlasītas tās visas!

SAPŅO UN PIEPILDI SAPŅUS

Sapņotājām, kuras savus sapņus vēlas realizēt dzīvē, iesakām izlasīt Bena Ārmenta grāmatu Sapņa gads, kurā autors soli pa solim apraksta, kā identificēt un formulēt savu sapni, kā veidot īstenojamu stratēģiju un realizēt to dzīvē. Sapnis nav tikai hobijs, tam ir visas iespējas nest peļņu un dot cilvēkiem tieši to, kas viņiem nepieciešams. Neviens sapnis nav pārāk liels (vai pārāk mazs), lai to nevarētu īstenot viena gada laikā.

ATTĪRI ORGANISMU UN UZLABO VESELĪBU


Tieši pavasaris ir laiks, kad vislabāk attīrīt organismu un pievērsties rūpēm par veselību un labu izskatu. Neapjukt ik uz soļa sastopamo padomu klāstā jums palīdzēs grāmata, kurā ietvertas visas šīs tēmas, padomi un receptes. Stelnija Berouza grāmatā Organisma attīrīšana pieejama viņa paša veidota programma, kas ir zināma jau kopš 1940. gada kā viena no efektīgākajām diētām organisma attīrīšanai un dziedināšanai un sniedz pārsteidzošus rezultātus veselības stāvokļa un izskata uzlabošanā. Grāmatā skaidrots diētas mehānisms, citronu limonādes pagatavošana, ieteicamā ēdienkarte, kā arī dabas līdzekļi. Autors ir pārliecināts – ievērojot šo diētu, jūs iegūsiet izcilu veselību.

PAPILDINI ZINĀŠANAS DĀMU ETIĶETĒ

Ja neatrodiet laiku lasīt, iesakām pamēģināt klausāmgrāmatas. Labs sākums varētu būt Aijas Odiņas Ievads dāmu etiķetē. Klausāmgrāmata sniedz ieskatu dāmas etiķetes svarīgās normās, dodot iespēju sievietei pašai atrast to pareizu lietojumu. Minētās etiķetes normas ir nozīmīgas dāmas nevainojamam uzvedības stilam, sevis pilnveidošanai un reprezentācijai. Etiķetes normu izpratne noteikti palīdz arī ikdienas komunikācijā sabiedrībā un sekmīgai jūsu karjeras izaugsmei.

IZKLAIDĒ SEVI IESKATOTIES VĒSTURĒ

Ja negribas sevi pārāk apgrūtināt, romānā Tiffany zvaigznes ar viegli izklaidējošu ieskatu vēturē varēsiet uzzināt, vai bija viegli un ko nozīmēja būt modernai sievietei 19.gadsimtā. Atklāts un vaļsirdīgs romāns par Amerikas meiteni, kura vēlas savu likteni noteikt pati. Kurš gan nav dzirdējis par slavenajām Tiffany dārglietām, mirdzošie akmentiņi varētu pastāstīt par neprātīgiem piedzīvojumiem, jutekliskiem noslēpumiem, iedvesmojošu rīcību un iekarotām sirdīm. Toreiz Tiffany kungs kādā mākslas skolā meklēja spēcīgas un radošas sievietes, kas spētu palīdzēt viņam sagatavot vitrāžas Vispasaules izstādei. Grāmatas varone Florensa piesakās darbā, pamet vecāku mājas, pārceļas uz pansiju, iepazīst pastāvīgas dzīves plusus un mīnusus un iemīlas žurnālistā, kurš diemžēl raksta nievājošus rakstus par Moderno sievieti, taču bieži viņu iedvesmo tieši jaunā pansijas iemītniece – Florensa.

Ar Fabula lasiet visas augstāk minētās un simtiem citas grāmatas par 1 grāmatas cenu. Fabula ir mazs, bet saturīgs e-grāmatu un audio grāmatu abonēšanas serviss jūsu iPhone, iPad vai Android mobilajām ierīcēm ar iespēju lasīt visu, ko gribi un cik gribi. Abonē sākot no 5,59EUR mēnesī (maksājot par pusgada abonementu): https://fabula.im

4 komentāru
  1. Vaildas grāmatas tiek bez maz vai “apēstas”. Viena grāmata vienam vakaram. Jau ar nepacietīgu gaidu 4. daļu.

  2. Un vēl ieteiktu Lusindas Railijas grāmatu – “Septiņas māsas” 🙂

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.