Ko Valentīna diena nozīmē VĪRIEŠIEM – stāsta VIŅI

Ko par mīlestības dienu domā vīrieši? Ko šī diena viņiem nozīmē? Atbild viņi paši!

Mārtiņš (22): „Šis ir laiks, kad sarkanās rozes paliek dārgākas par citu krāsu ziediem. Bet ja nopietni, tad, manuprāt, šī diena ir jāpavada kopā ar mīļoto cilvēku. Vienalga kur un kā – galvenais, ka kopā!”

Renārs (43): “Atceros, kad pirms 23 gadiem precējos, tādas dienas nemaz nesvinējām. Tad pagāja laiciņš un sāku manīt, ka šos svētkus sāk atzīmēt mūsu draugi. Es gan šajā dienā nelikos ne zinis, līdz kārtējam 14. februārim, kad sieva man vakarā dusmīgi pajautāja “Kur ir mani ziedi?” Viņa bija saskumusi. Kopš tā gada, šajā datumā dāvināt sievai ziedus man ir kā nerakstīts likums! Patīk, kad sievieņa pasmaida!”

Toms (36): "Man šī diena ne ar ko daudz neatšķiras ar citām. Tomēr, lai iepriecinātu savu sieviņu, vienmēr padomāju par kādu pārsteigumu. Zinu, ka sievietēm Valentīna diena nozīmē daudz vairāk, kā vīriešiem.”

Kaspars (31): "Pirmajos kopīgajos gados, ar draudzeni līdām vai no ādas laukā, lai viens otram ko sarūpētu. Tomēr nu jau trešo gadu, šajā datumā dodamies uz mūsu iemīļoto restorānu vakariņās – tas ir laiks mums."

Marats (25): "Kamēr man nebija draudzenes, šo dienu neatzīmēju. Ievēroju vien skatlogos sakarinātās sarkanās sirdis un pārtikas veikalu plauktos daudzos saldumus, sarkanos papīros. Tagad, kad man ir sieviete, ar ko kopā pavadīt šos svētkus, esmu jau sācis gatavot ko īpašu…”

Uldis (29): „Šie svētki vairāk šķiet kā marketinga triks uz jauniešiem, kuri gatavi tērēt naudu par mīkstajiem lācīšiem ar uzrakstiem Es Tevi mīlu. Man nav vajadzīgs konkrēts datums, lai savai sievai parādītu, ko pret viņu jūtu. Manuprāt, daudz svarīgāk un nozīmīgāk ir ikdienas darbi un nedarbi, ko kopā ar otru cilvēku darām. Protams, ir svētki, kad viens otru īpaši lutinām, tomēr Valentīna dienu speciāli neatzīmējam.”

Lai Tev mīlestības, pārsteigumu un mīļu brīžu pilni šie svētki!

 
 
Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.