Birka: valentīna diena

3 īpašas VALENTĪNA dienas VAKARIŅU ēdienu receptes

Pirms nedēļas, sadarbībā ar Fiskars premium klases zīmolu Iittala, izludinājām recepšu konkursu, kurā aicinājām mūsu lasītājas iesūtīt savas Valentīna dienai veltītās ēdienu receptes. Šonedēļ esam izvēlējuši konkursa uzvarētājas, kuras iesūtīja, mūsuprāt, visgardākās un Valentīna dienai atbilstošākās ēdienu receptes, ar kurām vēlamies iepazīstināt arī tevi!

5 foršas idejas VALENTĪNA dienas SVINĒŠANAI

Esam sagatavojuši tev 5 interesantas idejas, kuras, iespējams, var iedvesmot arī tevi un tavu mīļoto atzīmēt šo Valentīna dienu tā, lai pašiem prieks un būtu ko atcerēties! Svinēt mīlestību taču nekad nevar būt par daudz, vai ne?

AFRODĪZIJI – kaislīgākai dzīvei un attiecībām

Afrodīziji jeb afrodiziaki. Ļaudis visā pasaulē tic atsevišķu uzturproduktu jeb afrodīziju spējām baudas, kaisles un iekāres veicināšanā. Vārds “afrodīzijs” cēlies no mīlas dievietes Afrodītes vārda un apzīmē vielas, kas pastiprina uzbudinājumu un dzimumtieksmi, taču zinātnieki gan joprojām nespēj rast neapgāžamus pierādījumus tam, vai jūtas patiesi uzkurina uzturs vai mūsu iztēle un fantāzijas…

6 grēcīgi SALDI našķi – iepriecini sevi un citus!

Kā jau visām lietām, arī Mīlestības dienai ir savi atbalstītāji un noliedzēji. Cita teiks, kāpēc jāizceļ viena diena īpašāk par citām, jo mīlēt taču var jebkurā gada dienā. Bet vai tu tiešām mīli katrā dienā tā pa īstam un no sirds, un pasaki kādam mīlestības pilnus vārdus, izrādi ar savu attieksmi, velti koķetu smaidu vai acu skatu?

Valentīna dienas pārsteiguma ieteikumi nezinītēm

Kā pārsteigt vīrieti Valentīna dienā? Iespējams, katru gadu uzdod sev šo jautājumu, bet varbūt tev šī tēma aktuāla kļuvusi tikai šobrīd. Dažām no mums šķitīs, ka viss jau zināms, kaut kur redzēts un pat realizēts, bet šo mazo vācelīti veidojām tām, kurām savas idejas aptrūkušās vai tieši tagad ir vēlme izmēģināt vēl nemēģināto.

Vakariņas īpašam nolūkam

Tuvojoties visu mīlētāju dienai, aizvien biežāk domājam, kā pārsteigt mīļoto. Viens no sieviešu spēcīgākajiem ieročiem, ja vien piekrīti teicienam, ka mīlestība iet caur vēderu, ir prasme gatavot.