5 foršas idejas VALENTĪNA dienas SVINĒŠANAI

Nē, šoreiz mēs nepiedāvāsim vakariņas un kino apmeklējumu, lai gan slikti, protams, nav arī tas. Esam sagatavojuši tev 5 interesantas idejas, kuras, iespējams, var iedvesmot arī tevi un tavu mīļoto atzīmēt šo Valentīna dienu tā, lai pašiem prieks un būtu ko atcerēties! Svinēt mīlestību taču nekad nevar būt par daudz, vai ne?

ATSAUCIET ATMIŅĀ SAVU PIRMO TIKŠANOS VAI CITUS ZĪMĪGUS NOTIKUMUS!
Vai atceraties, kā tas bija? Kur notika, kādas bija sajūtas? Varbūt tieši Valentīndiena ir tas brīdis, kad vērts šo notikumu atsaukt atmiņā! Vislabāk – mēģināt to izdzīvot vēl vienu reizi – ar tiem pašiem taureņiem vēderā, ar to pašu uztraukumu, bailēm par to kā būs. Iejūtieties lomās – savās tā brīža lomās. Ja vien iespējams, kādēļ gan nedoties turpat, kur toreiz un nedarīt tieši to pašu, ko toreiz? Tas pats attiecas uz citiem zīmīgiem notikumiem, piemēram, bildinājumu vai kāzām – kādēļ tos neatcerēties Valentīna dienā? Pārskatiet skaistās bildes, noskatieties kāzu video. Galu galā – dodieties uz tām vietām, kur devāties kāzu dienā!

JAUNUMI AR PIKANTU NOSKAŅU!
Valentīna diena ir lielisks iemesls, lai uzzinātu ko jaunu par lietām, par kurām šķiet – viss jau ir zināms. Jā, runa ir par erotiku, seksu un visu, kas ar to saistīts. Un kādēļ gan lai šajā dienā neapmeklētu, piemēram, erotikas muzeju? Tādi muzeji ir daudzviet pasaulē, un kādu laiku tāds ir ierīkots arī Vecrīgā. Vēl viens variants – doties uz Bauskas pils muzeju, kur šogad notiks īpašs pasākums par godu mīlētāju dienai, kurā būs iespējams uzzināt jaunas un interesantas lietas par afrodīzijiem, jeb iekāri veicinošajiem ēdieniem un dzērieniem (vairāk informācijas bauskaspils.lv). Labs variants ir arī īpaša, jums diviem vien paredzēta privāta lekcija pie kāda no Latvijā zināmiem seksologiem – tēmas tiek piedāvātas dažnedažādas, arī tādas, kurās tiek izmantoti uzskates materiāli…

IEMŪŽINIET MIRKLI!
Piesakieties uz romantisku vai drosmīgākā variantā – erotisku – fotosesiju pie profesionāla fotogrāfa! Radiet skaistas un tikai jums diviem domātas bildes, par kurām varēsiet priecāties līdz sirmam vecumam. No sērijas – kādi mēs bijām jauni un skaisti! Starp citu, šāda fotosesija var būt kā lieliska priekšspēle tam, kas sekotu vakara turpinājumā, kad būsiet atgriezušies mājās…

NODARBOJIETIES AR FIZISKĀM AKTIVITĀTĒM!
Principā nav starpības vai tā būtu romantiska izjāde ar zirgiem, slidotavas apmeklējums vai, piemēram, karstasinīga deju nodarbība. Viss atkarīgs no jūsu gaumes, vēlmēm un iespējām. Katrā ziņā – fiziskās aktivitātes, kurām vēl pievienota romantikas deva, ir perfekts risinājums, ar ko aizstāt, piemēram, tik pierasto kino apmeklējumu. Un pēcāk var pasākt daudz ko – gan doties gardās vakariņās, gan uz labu koncertu, gan arī mājās iemalkot šampanieti un, protams, samīļot vienam otru!

AIZŠMAUCIET
NO IKDIENAS! Valentīndiena ir ideāls iemesls, lai aizmuktu no ikdienas, rūpēm, raizēm, un galvenais – no rutīnas. To izdarīt var gluži vienkārši nomainot vidi sev apkārt! Viss, protams, atkarīgs no iespējām – tā var būt gan viena nakts, gan vesela nedēļas nogale kaut kur citur, prom no mājām. Ja nav iespējas tikt prom no mājām, pārveidojat pašas mājas! Kādēļ gan no guļamistabas uz kaut vienu nakti nepārvākties, piemēram, uz viesistabu? Saklājiet sev kārtīgu guļvietu ar mīkstām segām, daudz, daudz spilveniem, protams, neaizmirstot novietot blakus galdiņu ar šampanieti un gardām uzkodām. Skaista mūzika, pieklusinātas gaismas, šampanietis un jūs abi… turpinājums noteikti sekos!

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.