Piesakies EMOLIUM produktu komplekta TESTAM!

Dermokosmētika Emolium ir inovatīva emolientu sērija, kas radīta kompleksa veida iedarbībai sausas, sakairinātas un atopiskas ādas kopšanai. Produkti izstrādāti ciešā sadarbībā ar dermatologiem un pediatriem. Tie ir hipoalerģiski, nesatur smaržvielas un krāsvielas. Piemēroti lietošanai bērniem un zīdaiņiem sākot no viena mēneša vecuma.

 

Ļoti rūpīgi izlasi kosmētikas sērijas produktu aprakstu, piesakies testam tikai tad, ja esi pārliecināta, ka produkti tev būs piemēroti. Sūti savu pieteikumu līdz šodienas (12.02.2014.) plkst. 17.00 uz [email protected] Pieteikumus aicinām iesūtīt tikai tās dāmas, kurām būs iespēja rītdien (ceturtdien), no plkst. 10:30 līdz 16:30 ierasties mūsu birojā Rīgā, lai saņemtu testējamos produktus. Testa produktiem var ierasties pakaļ arī testētājas uzticības persona. Produktu sēriju testēs piecas lasītājas. Iespēju kļūt par testētāju tiks noteikta izlozes kārtībā. Uzaicinājumu ierasties pēc produktiem saņems tikai tās dāmas (šodien ap plkst. 19:00), kuras būs ieguvušas iespēju testēt šos līdzekļus. Ar testa rezultātiem pārējās espati.lv lasītājas varēs iepazīties pēc divām nedēļām.

Produktu cenai, kas norādīta publikācijā, ir tikai informatīva nozīme, produktu testēšana notiek bez maksas!

 

Piedāvājam jums testēt trīs no dermokosmētikas Emolium sērijas produktiem:

 
Emolium vannas emulsija

Emolium vannas emulsija nodrošina kompleksu – pilnīgu un ilgstošu sausas, ļoti sausas un atopiskas ādas kopšanu. Maigi attīra ādu, radot uz tās aizsargslāni, mazina niezi. Ilgstoši mitrina un kopj ādu, padara to mazāk uzņēmīgu pret kairinājumu.

Lietošanas norādījumi: pievienojiet 30 ml preparāta (1 mērtrauka devu) līdz pusei piepildītā vannā. Peldei jāilgst vismaz 15 minūtes. Pēc tam uzmanīgi un neberžot nosusiniet ādu ar dvieli.

Emolium vannas emulsija ietver arī mazgāšanas funkcijas, nav vajadzības lietot citus mazgāšanas līdzekļus. Piecu minūšu laikā pēc peldes uz ādas jāuzklāj atbilstošs mīkstinošs līdzeklis, jo tas aizsargā peldes laikā mitrināto ādu pret otrreizēju nožūšanu un mazina niezi.

Cena 11,89 EUR

 
Emolium krēms

Emolium krēms baro sausu, ļoti sausu un jutīgu ādu un atjauno tās dabisko aizsargfunkciju.

Baro, eļlo un mitrina ādu. Ierobežo transepidermālā ūdens zudumu. Atjauno ādas hidrolipīdu slāni. Piemērots sejas ādas un lokālu ādas laukumu kopšanai. Urea 5%

Lietošanas norādījumi: uz rūpīgi notīrītas ādas uzklājiet plānu krēma kārtiņu. Lai panāktu labākos rezultātus, lietojiet krēmu vismaz divreiz dienā.

7,89 EUR 

 
Emolium speciālā emulsija

Emolium speciālā emulsija ir ūdens eļļā tipa emulsija. Emolium speciālā emulsija baro un atjauno pārmērīgi sausu, raupju, ieplaisājušu, iekaisušu un niezošu ādu. Pateicoties speciāli atlasīto aktīvo sastāvdaļu sastāvam, uzlabo ādas imunitāti, rekonstruē dabisko hidrolipīdu ādas apvalku un papildina virsādas ragveida slāni. Ilgstoši baro un mitrina ādu, mazina niezi. Lietot kā palīglīdzekli tādu ādas slimību gadījumos, kam raksturīgs ādas sausums ( ihtioze, psoriāze, ekzēma, sarkanā plakanā mezgliņēde). Urea 5%

Lietošanas norādījumi: uz sausas ādas uzklājiet plānu emulsijas kārtu. Lai panāktu labākos rezultātus, uzklājiet pēc katras mazgāšanās reizes.

12,19 EUR

 

Emolium sērijas produktus iespējams iegādāties aptiekās. Vairāk par Emolium vari uzzināt www.emolium.com

2 komentāru
  1. lapbrat izmeginatu kremu sausai eadi, jo shobrid ir tas moments, ka ada zaude lloti daudz mitruma !!!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.