10 lietas, ko vīrieši NESAPROT sieviešu apģērbā – stāsta VIŅI

Mums, sievietēm, mode patīk. Mēs interesējamies par tās jaunumiem un daudz ko no tiem ieviešam arī savās garderobēs. Un, ja jāsaka, vai mēs par tiem konsultējamies ar saviem vīriešiem, bieži vien atbilde ir – nē, jo viņi jau tāpat neko īsti no modes nesaprot, vai ne? Taču, vai esi aizdomājusies, ka no malas bieži vien viss ir labāk redzams? Piestāv vai nepiestāv, izskatās vai neizskatās… Lasi tālāk, būs interesanti!

APĢĒRBS, KAS IR PAR LIELU. Visi over-size džemperi, mēteļi, topi un jebkura lieta tavā garderobē, kas izskatās tev vairākas reizes par lielu. Andris, 38 gadi: Nesaprotu, kāpēc ir jāslēpj augums masīvos, bezveidīgos apģērbos? Sapastu vēl, ja tiešām ir ko slēpt. Bet ja ir smuks augums, tad tas ir muļķīgi un lieki. Izskatās briesmīgi. Neko skaistu tur neredzu un nesaprotu, kā kaut kas tāds var patikt?

KREKLI BEZ LENCĒM. Topi, kuriem nav lenču bieži ir sieviešu izvēle karstās vasaras dienās. Māris, 29 gadi: Ieraugot sievieti ar šādu krekliņu, man vienmēr liekas, kā viņš turās mugurā? Un, ja kāds parautu? Man nepatīk, izskatās tā kaut kā pārāk pliki un piedauzīgi, jā – vulgāri.

PEPLUM STILA TOPI AR VOLĀNIEM. Tendence, ko iemīļojušas daudzas sievietes – gan topu, gan svārku, gan kleitu izskatā. Aleksandrs, 32 gadi: Pirmais, kas man nāk prātā – vai viņa nav stāvoklī? Ja ir skaists viduklis, kāpēc tas ir jāslēpj zem tās kroku kārtas? Nu un, ja nav skaists, tad tās krokas to tikai pastiprina…

APSPĪLĒTAS BIKSES AR AUGSTU JOSTASVIETU. Tās taču šobrīd ir modē! Kaspars, 35 gadi: Ja augums ir ideāls, tad vēl saprotu, bet, ja nē… Katrā ziņā pieaugusi sieviete šādā apģērba gabalā man izskatās kā aizkavējusies vairāku gadu senā pagātnē. Man šitās bikses atgādina 80to gadu amerikāņu TV seriālus.

MASĪVI, AUGSTI APAVI. Augstas kurpes ar platformas zoli – tās esam iemīļojušas dažādos gadalaikos, sevišķi vasarā. Uldis, 32 gadi: Ja ir sievietei ir tievas kājas, tad izskatās, ka tās salūzīs, jo kontrasts ar šīm kurpēm ir pārāk liels. Man nepatīk, izskatās pārāk smagas un pārāk augstas. Un bieži sievietes nemāk ar tām iet, bet klumzā.

JEBKAS AR PLECU POLSTERIEM. Jakas, kleitas, žaketes ar akcentētu plecu daļu – polsteriem, dekoriem. Didzis, 28 gadi: Izskatās smieklīgi, kā no manas bērnības filmām. Sievietei vajag apaļu dibenu, nevis platus plecus kā vecim.

SPORTISKA STILA LIETAS IKDIENĀ. Sportiska stila lietas, kas iekļautas ikdienas tēlā, piemēram, sporta apavi ar kleitu utt. Dainis, 40 gadi: Uzskatu, ka sporta tērpi un apavi ir jāvalkā sporta vajadzībām. Manuprāt, ja sporta apavus velk ikdienā, tad tā ir bezgaumība un stila trūkums. Ja kāda saka, ka tas ir modē, lai jau velk. Es uz tādu sievieti neskatītos.

LEOPARDA PRINTI. Zvērādu raksti, sevišķi leoparda printi atgriežas uz modes skatuves periodiski laiku pa laikam. Armands, 27 gadi: No sievietēm, kas saģērbušās leopardos, sit cauri lētums un vulgaritāte. Nav tur nekā skaista. Es negribētu, ka mana draudzene kaut ko tādu velk mugurā. Pieļauju vēl ka var būt tādas kurpes vai soma, bet tad tikai kaut kas viens.

VINTAGE LIETAS. Vintage pērļu medības… ar to aizrāvušās ne viena vien modes dāma! Ansis, 31 gads: Nu omes, kas omes! Ok, ja ir kaut kas drusku no tā vecā, bet, ja saģērbjas no galvas līdz kājām, tad gan izskatās pēc manas vecmammas!

TIKAI GARĀS KLEITAS. Mēs tās mīlam, sevišķi vasarā, vai ne? Jorens, 26 gadi: Neko nesaku par garajām kleitām un svārkiem, bet man nepatīk, kad draudzene velk tikai tādas. Pagājušajā vasarā es gandrīz neredzēju viņas kājas, jo tās visu laiku ir paslēptas! Ja ir vasara, tās drīkst arī kādreiz parādīt!

 
4 komentāru
  1. Nu lai tak` viņas velk, kas pašām labāk patīk. Vismaz interesanti būs iziet ielās. 🙂

  2. Par dažām lietām, piedodiet, vīrieši, bet mēs galvenokārt ģērbjamies sev par prieku, ne Jums. Negribās skatīties, lūgtum, neskatieties, nav jūsu darīšana. Ko gribam – slēpjam, ko gribam – izceļam.

  3. Wow! Ir arī kaut kas tāds, ko sievietes drīkstētu vilkt? Tas nepatīk, šitais nepiestāv, nu jā, vīriešiem jau vieglāk – vienas bikses, divas maikas un viens džemperis, kas kalpo jau nez cik gadus un vienmēr ir modē.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.