KARMISKAS ATTIECĪBAS – KĀDAS TĀS IR UN VAI TIEŠĀM TĀDAS PASTĀV?

https://www.bigstockphoto.com/

Vai tev ir bijušas tādas romantiskas attiecības, kurās nepamet sajūta, ka šis viss jau reiz ir noticis jeb déjà vu seko uz katra soļa, katra kopīga notikuma, kas ir tik neizskaidrojami un varētu likties, ka esi karmiskās attiecībās? Šādas attiecības mēdz dēvēt arī par pagātnes rēgiem, bet ne vienmēr negatīvā aspektā. Visbiežāk šādas attiecības atspoguļo mūsu dvēseles saikni ar iepriekšējo dzīvi un iespējams lietām, kuras netika novestas līdz galam.

Pati ideja par karmiskām attiecībām nāk no indiešu izcelsmes reliģiski filozofiskajām mācībām – hinduisma, budisma un mazāk dzirdētiem – džainisma un sikhisma. Lai arī vārds karma ne vienmēr tiek lietots pozitīvā interpretācijā, ir svarīgi atcerēties, ka karmiskas attiecības nebūs tikai labas vai sliktas, romantiskas vai garlaicīgas, bet vairāk tādas, kurās katram būs jāiedziļinās dažādos neatrisinātos jautājumos, piemēram, vai būsiet mūžīgi kopā un tieksieties viens pie otra vai arī tikai pastāvēsiet tādā savienībā, kurā abiem ir ērti, tomēr līdz patiesi dziļai emocionālajai saiknei jūs tā arī nebūsiet nonākuši.

Ja tu prāto par to vai šobrīd atrodies šādās karmiskās attiecībās, vai arī tev tādas pagātnē ir bijušas vai varbūt meklē tādas nākotnē, tad espati.lv centīsies tev visu par šāda veida attiecībām izskaidrot.

Kas ir karmiskas attiecības?

Karmiskas attiecības var salīdzināt ar spoguli. Tas nozīme, ka tas var parādīt gan labu gan ne tik labu bildi, atkarībā no tā, kādas ir ekspektācijas un kas būs tās lietas, kuras tev šīs attiecībās centīsies iemācīt. Lai arī jums varētu šķist, ka patiešām esat karmiskās attiecībās un jūsu partneris ir jūsu dvēseles radinieks, jums visdrīzāk nāksies saskarties ar dažādiem dzīves izaicinājumiem, kuri patiesi parādīs, ka jūsu attiecības var uzskatīt par karmiskām. Principā jebkuras attiecības nav tikai rožainas un saulainas. Karmiskas attiecības ir tādas, kurās atklājas visu lietu būtība – cilvēka iekšējā pasaule un  dažādi emocionāli un iespējams fiziski pārdzīvojumi, tomēr cilvēks pie tiem strādā, lai kļūtu par labāku versiju pats sev, kā arī atspoguļotu sevi kā maksimāli diženu būtni.

Kā zināt, ka attiecības tiešām ir karmiskas?

Visticamāk šādās attiecībās jūs sajutīsiet spēcīgas jūtas, lai arī kādas tās būtu – pozitīvas vai negatīvas. Jums varētu likties, ka pazīstat šo cilvēku jau ļoti ilgi, lai gan patiesībā esat iepazinušies pavisam nesen. Iespējams ir arī kopīga déjà vu sajūta, emocionālas atmiņas vai sajūtas, kuras ir bijušas iepriekšējās attiecībās. Bieži vien mūsu pašu iekšējā sajūta pasaka priekšā vai tiešam šīs attiecības ir tādas, par kurām būtu vērts cīnīties un tādas, kuras ar laiku mēs spētu nosaukt par karmiskām

Ar ko karmiskas attiecības atšķiras no visām pārējām?

Vislielākā atšķirība starp karmiskām attiecībām un parastām romantiskām attiecībām ir bezspēcības sajūta. Esot karmiskās attiecībās, jums varētu šķist, ka jūsu partneris ir daļa no jums, jūsu dvēseles sastāvdaļa, kas šķiršanos padarītu mokošu, kā arī jūsu iekšējā sevis saglabāšana bez šī cilvēka būtu gandrīz neiespējama.

Lai arī karmisku attiecību izbeigšana var šķist sarežģīta, gala rezultātā būsiet guvuši kādu mācību, kuru varēsiet izmantot savā turpmākajā dzīvē.

Ja jums arī pagātnē ir bijušas kādas ļoti emocionāli intensīvas attiecības, mēģiniet tās salīdzināt ar tām, kuras jūsuprāt ir karmiskas un atrodiet atšķirības. Lielākajā daļā nekarmisko attiecību, partneri paliek kopā savu ego, lepnuma vai ērtuma un vajadzības gadījumā. Kas attiecas uz karmiskām attiecībām – tās ir daudz dziļākas ar to, ka cilvēki, kuri iepriekš nav izjutuši emocionālu vai fizisku atkarību viens no otra, sāk to pieredzēt esošajās attiecībās.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.