Kāpēc viņš nezvana?

Šī tēma šķiet jau simtiem reižu apbružāta un pārspriesta, bet tas nebūt nemaina lietas būtību, proti, mēs joprojām spējam vai pa sienām rāpot, gaidot viņa zvanu, bet tas neatskan. Jātzīst, niķis neturēt savu solījumu piezvanīt vīriešiem piemīt jau kopš tā laika, kad vispār radās iespēja veikt zvanīšanas opciju. “Es tev piezvanīšu,” viņš atkal saka. Bet tev jau kuru reizi principā ir divi jautājumi – kāpēc viņi sola, bet nezvana un, ja zina, ka nezvanīs, kāpēc tik un tā sola?

Uz šiem jautājumu, protams, spēj atbildēt tikai vīrieši. Bet, pirms dzirdam patiesās, vaļsirdīgās un pat mazliet nežēlīgās atbildes, aplūkosim varbūtējos nezvanīšanas iemeslus un mazliet pasmiesimies par sevi. Tātad, ja viņš jau otrā dienā pēc telefona numura pierakstīšanas vai tajā pašā vakarā nav piezvanījis, kāds varētu būt iemesls?

1.Viņš ir nenormāli aizņemts. It sevišķi, ja diena, kurā tu gaidi zvanu, ir darba diena. Cilvēks taču droši vien strādā, apkārt ir citi cilvēki, kuru klātbūtnē viņš nevēlas zvanīt. Un vakarā zvanīt tikko pazīstamai sievietei it kā nebūtu jēgas, darba dienā jau nekāda iziešana ielās tāpat nesanāks. Pilnīgi noteikti vērts pagaidīt līdz nakamajai nedēļas nogalei.

2.Viņš nepareizi pierakstījis tālruņa numuru. Noteikti, ka kādā ciparā kļūdījies! Protams, ka tagad nekādi nespēj tevi sazvanīt. Tuvākajā laikā jāmēģina saskrieties ar viņu vēlreiz – tajā pašā vietā vai pie tiem pašiem draugiem, lai par sevi atgādinātu, un viņš taču tūlīt metīsies tavā virzienā, lai pateiktu, ka atgadījusies ķibele ar pārrakstīšanos un uzzinās īsto ciparu kombināciju.

3.Viņš pazaudējis savu telefona aparātu vai tavu vizītkarti. Telefonus taču zog nemitīgi un makus arī. Un ja nu viņš vizītkarti ielicis bikšu kabatā? Protams, tā izkritusi vai veļas mašīnā izmazgājusies līdz ar biksēm!

4.Viņš ir saticis kādu pievilcīgāku sievieti
. Ja jau viņam nebija problēmu pajautāt tālruņa numuru tev, droši vien viņam nav problēmu to pajautāt arī kādai citai. Un izvēle kritusi uz to otru. Bet nē, šis variants ir pavisam neticams, viņš noteikti ir nepareizi pierakstījis telefonu!

Lai viestu skaidrību, šos variantus lūdzām komentēt trīs vīriešus, kuri paši ne reizi vien lūguši viņiem simpātisku sieviešu telefona numurus. 

Gints (32). Teorētiski, protams, ir iespējami visi četri varianti. Man visaktuālākais vienmēr bijis pirmais. Un, ja man īsti viņai nav, ko teikt un uz kurieni uzaicināt, es nezvanu, kamēr šāda iespēja neparādās. Atzīšos, esmu meitenei piezvanījis arī pēc pāris nedēļām, bet tad gan pats esmu aplauzies. Lieta tāda, ka arī sieviete to zvanu negaidīs mūžīgi. Es vienkārši saņēmu atteikumu, meitene tā arī pateica – piedod, bet esi mazliet nokavējis. Bet ja esmu ilgstoši bijis aizņemts, tad var gadīties, ka tās simpātijas, sievieti ilgtermiņā nesatiekot, izzūd, jo sākotnējā interese nav pabarota. Tad arī nezvanu, jo vairs jau laikam nav jēgas. Bet vispār, ja ir baigais klikšķis, tad es aizsūtu vismaz īsziņu, lai uzturētu sakaru, jo laist vaļā negribas.

Arnis (28). Ja nezvanu, tad droši vien nemaz negribu zvanīt un viss. Telefoni zūd, protams, bet maz ticams, ka tas notiks tieši tajā vakarā vai tajā laikā, kad šī meitene gaidīs manu zvanu. Reiz mans īrnieks notinās no dzīvokļa, nesamaksājis naudu, es atradu viņa mātes tālruņa numuru internetā un piezvanīju. Ja ļoti grib, cilvēku var atrast, jautājums tikai, cik ļoti es to vēlos.

Jānis (35). Vecais labais jautājums, uz kuru ir arī laba atbilde – ja nezvanu, tātad negribu zvanīt, kā gan citādi? Nevajag štukot nekādus apkārtvariantus. Ja arī kaut kas tāds notiek – pierakstu nepareizi, pazaudēju, esmu aizņemts, tātad nav lemts. Protams, var būt visādi izņēmumi, vīrieši mēdz uzvesties dīvaini, piezvanot pēc mēneša vai to darot ik pēc mēneša, bet tas ir tikai tāds niķis. Visticamāk, sieviete viņu nemaz īpaši neinteresē, vienkārši kalpo par izklaides objektu vai glābiņu, kad viņam ir skumji. Parasti esmu zvanījis šādiem rezerves variantiem iereibis. Man par pārsteigumu, ir diezgan daudz sieviešu, kas priecājas par šādiem uzmanības apliecinājumiem un pat piekrīt atbraukt pie manis vai satikties. Teikšu atklāti, nu nebūs tur nekas vairāk kā šādi nakts tikšanās gadījumi, jo padomājiet pašas, vai jums tiešām liekas, ka pēc pusgada viņš vēl jūsos varētu iemīlēties? Katrā ziņā, ja vīrietis šādi uzvedas un zvana, bet jums tas nepatīk, to vajag skaidri un gaiši pateikt – nezvani, tu mani neinteresē, bet parasti sākas kaut kāda zāģēšana un krišana uz nerviem. Kad piedāvā vairs nerādīties, tad atkal nav labi.

Bet, ja runājam par atbildi uz otru jautājumu – kāpēc vīrieši vispār sola zvanīt, ja nemaz to nevēlas darīt?

Gints. Es nezinu, tāds ieradums. Nē, nav tā, ka visām saku – es tev piezvanīšu. Citreiz es tā saku, ja vēlos pieklājīgi tikt vaļā, atstāt labu iespaidu uz doto brīdi, jo tad, kad būšu savu iespaidu sabojājis un nepiezvanījis, varbūt nekad vairs viņu neredzēšu. Visizplatītākais variants gan ir tāds, ka meitene man patiešām iepatikusies, un es tiešām domāju, ka varētu piezvanīt, bet tas nenozīmē, ka to darīšu. Nakamajā dienā man tas vairs var nebūt aktuāli. Es ieteiktu uz šādiem solījumiem neiespringt. Ja piezvana, labi, ja ne, nu ko darīt, tā gadās.

Arnis. Tā tomēr nemaz nevar pateikt – kāpēc solu, ka zvanīšu. Laikam esmu bezatbildīgs, jo man, goda vārds, neliekas, ka būtu pastrādājis kādu noziegumu. Neuzskatu, ka esmu tagad kaut kā piesiets, ja esmu ko tādu pateicis  vai palūdzis numuru. Domāju, tā vispār ir tāda sieviešu problēma kaut ko sadomāties un izfantazēt. Bet, ja godīgi, es nezināju, ka jums ir tādas problēmas ar to, ka kāds jums nepiezvana.

Jānis. Sāksim ar to, ka es nekad nevienai neko neesmu solījis. Ja paprasu numuru, tas nenozīmē, ka esmu kaut ko apsolījis. Solījums noticis jūsu, sieviešu, galvā. Tas nozīmē – iespējams, piezvanīšu, ja ienāks prātā, nevis, mīļā, neatvairāmā, es tev rīt noteikti piedzindzināšu. Ja kāds arī apsola, nu ko lai saka, ticēt var tikai tad, ja tas patiešām noticis, bet es ieteiktu atslābināties un baudīt dzīvi tālāk. Ja vecis gribēs, viņš tevi atradīs. Bet man jau liekas, ka sievietes nevar dzīvot, nesarežģījot savu eksistenci, jo vienai situācijai vienmēr ir pieci dubultdibeni. Sievietei neienāk prātā, ka var būt tā kā tas tiešām izskatās nevis jāmeklē visādi bet ja nu varianti.

24 komentāru
 1. es nezināju, ka jums ir tādas problēmas ar to, ka kāds jums nepiezvana…
  šī komentāra daļa man vislabāk patika :))

 2. bet vispār pastāv tā suga, kas piezvana ik pa laikam, kaut kādas murgainas īsziņas nakts vidū. Bet, kad pajautā viņma, ko tas viss nozīmē un ko īsti vajag, pateikt nevar.

 3. Man tas variants par pieklājīgu vaļātikšanu liekas vispopulārākais, pati arī tā darītu un esmu darījusi. Nu daudz vienkāršāk taču atlikt to lietu uz nenoteiktu laiku, nekā acīs pateikt: “Piedod, bet tu man nepatīc.” Un īstenībā, arī pieklājīgāk. Un, sakot “piezvanīšu”, labāk pateikt “kaut kad”, kas daudz precīzāk parāda attieksmi un izredzes. Bet, ja melo un saka “pilnīgi noteikti”, “jau rīt”, tad uz tādiem ķēmiem nav arī ko paļauties. Ja jau netur vārdu, tad nevajag.

 4. Ai, kā man patīk vīriešu viedoklis par to, kā sievietes spēj sarežģīt jebko!! Tiešām! Jo TIEŠI tā tas arī ir… 😉 🙂 🙂
  Es pati tā daru un pēc tam par sevi pasmejos.. 😉 Lai dzīve neliktos garlaicīga! 😀

 5. Ir asprātīga filma – He’s just not so into you, jebšu – Viņš nav Tevī ieķēries, asprāīgi tiek apspēlēta šī tēma par to, ka sieviete gaida zvanu, bez maz vai izplāno kāzas 😀 kas nav redzējušas – iesaku! 🙂

 6. Tikko iedomājos, ka meičai, kas ielikta šī raksta bildē, neviens nevar piezvanīt, jo klausule nav uz telefona… Bet ko mēs zinām, varbūt Viņš nevar sazvanīt, jo tajā laikā mēs raudam klausulē labākajai draudzenei, ka Viņš- lieliskais nezvans:D

 7. Agrāk, kad nebija mobilo, vismaz varēja iet pastaigāties un mierināt sevi ar domu, ka viņš droši vien zvanīja tad, kad nebiji mājās.

 8. Muļķigs raksts,nekam nevajadzīgs!Nekad neesmu gaidījusi ne no viena maitas-vīrieša zvanu,veel jo vairaak -par to paardziivojusi!Marasms!
  Juus,cieniitie,viirieši ,vajag psiholoģiski draazt un draazt,ko es personiigi daru-un ar lieliem panaakumiem.
  Un tas,ka jums-eezaļiem kaada pasaka,jaa,ak,es gaidiiju tavu zvanu,galiigi un nepavisam nenoziime,ka taa tas ir.Bet juus jau esat stulbi un ticat visam.

 9. Tas tik ļoti man atgādina sevi:D Gaidīt. Un muļķīgi cerēt, ka tomēr… Ja nu tomēr… Līdz nākamajam puisim. Un tad atkal riņķa dancis:d

 10. Es teiktu,ka ir sievietes,kas ir paaraak paarnjemtas gaidot zvanu vai ir paarnjemtas ar viirieshiem.. Bet ja man nezvana, neliekos ne zinis, pasaulee ir miljoniem viirieshu un dziive ir gara.. 🙂 Ja sieviete sevi pati ciena,nekad neielaidiisies ar viirishkji kas pazvana peec pusgada vai pazvana iereibis vai nakts viduu atsuuta diivainas sms…

 11. No savas pieredzes varu teikt – ja grib, atrod telefona numuru un piezvana. Ja ne- nekā… gaidi’nākamo. Bet ir bijusi arī situācija – tad gan nebija mobilo un interenneta- kad piezvanīju pati un džeks nenormāli priecājās, jo patiesi bija pazuadējis blociņu. Pēc tam numuru iemācījās no galvas.
  Par solījumiem – nu nevajag prasīt telefona numuru, ja nezvanīsiet!!! Ir tādas kā es, kas audzinātas rādot, ka solījumus pilda: un tad nu viļamies. Neprasiet un viss!

 12. Veči ir dirsas! Pēc šitā raksta vispār gribas kādam bliezt! Tad neņem manu nr., ja nezvanīsi! aaaaa…kaitinošie radījumi!!!

 13. > Veči ir dirsas! Pēc šitā raksta vispār gribas kādam bliezt! Tad neņem manu nr., ja nezvanīsi! aaaaa…kaitinošie radījumi!!!

  Bet vai būtu labāk, ja pēc flirta kafūzī vīrietis pateiktu – nu labi, patarkšķējām, bet tā kā man uz Tevi nestāv, tad uz nesatikšanos? Gribu dzirdēt, kā tad viņš tiktu gānīts, ja pateiktu šādu taisnību.

 14. Arī sievietēm sava telefona NUMURA IEDOŠANA bieži vien ir tikai pieklājīgs žests, kā ietiepīgam čalim neteikt acīs – Tu mani neinteresē. Kad zvana, necel augšā!

 15. Hmm, šitas tiešām interesants viedoklis:D Esmu devusi speciāli ar vienu ciparu nepareizi, lai nemaz nesazvana vai arī, kad sazvana, atšuju kaut kā maigi, un tad ierakstu telefonā kā NECELT.

 16. vot vot, dažreiz ir sūdaināk,ka zvana! Iedod dzekam telefonu, lai tiktu vaļā (jo nu tak nezvanīs viņš) – un nekā, zvana, un tad nezini kur likties. Bet protams, šis ir stāsts par tiem, par kuriem nemaz negribas, ka zvana. Ja tā padomā, man laikam nekad nav piezvanījis vīrietis kura zvanu es tā baigi un dikti esu gaidījusi 😀

 17. Es gan gaidu zvanus! Un katru dienu!
  Mīlu tos, kas mani atceras, par mani domā un man piezvana!
  Taču…
  Jo vairāk gaida, jo mazāk zvana!:)

 18. Meitenes un zēni 😀 Pasaules cuuciibas likums veesta – jo vairaak gribi, jo mazaak dabuusi, bet jo vairaak Tev ir jo vairaak taaa tev buus………………..
  Taatad mees veelamies to kas nav muusos, tapeec arii nedabuujam. 😛

 19. Man patika aptaujāto vīriešu versijas par šo tēmu. Īpaši tas, ka mēs, sievietes, pašas visu ko safanazējam un tad pārdzīvojam. Viss ir pareizi. Tikai laikam jāizaug tik tālu, lai to saprastu….:))

 20. Ha, reiz vienam nejauši sastaptam džekam pieklājības pēc iedevu savu tel.nr. kaut ari zināju, ka neinteresē mani viņš. Pec tam veselu pusgadu zvanīja, sūtija sms un nekā nesaprata, ka, ja neceļu klausuli un uz īsziņām neatbildu, tad nav ko tērēt laiku. Tā kā, džeki, saprotiet lūdzu, ja es iedodu savu tel.nr., tas nenozīmē, ka noteikti man jāzvana. Un ja es neatbildu, nevajag mani bombardēt neskaitāmas reizes. Ja būs interese, noteikti atzvanīšu pat pēc viena neatbildēta zvana. Ja ne, tad, sorry :))))

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.