Interesants blogs – modes ķērāji pasaules ielās

Nesaukšu sevi par modes pazinēju, jo tas tā absolūti nav. Taču ļoti bieži domāju par to, vai modes šovos redzētais jebkad nonāks arī uz ielas? Vai cilvēki to nēsās? Un lūk, interneta plašumos atklāju jauku blogu http://thesartorialist.blogspot.com/ , kurā vairāki modes biznesā strādājoši cilvēki meklē modi uz ielām – tātad, tās nēsātājus. Jāatzīst, rezultāts ir iedvesmojošs un bildes – tiešām skaistas.
Izrādās, ka šī bloga autori jau ir radījuši veselu sabiedrības kopu, un blogā publicētais spēj iedvesmot modes dizainerus, medijus un protams, citus lasītājus. The SartoriaList ticis minēts kā viens no TOP 100 dizaina tendenču ietekmētājiem, šiem blogeriem ir pat sava rubrika žurnālā GQ. Tā teikt, objektīvs skatījums uz modi. Un protams, pierādījums tam, ka par skaistām lietām varam jūsmot ne tikai žurnālos, modes skatēs un TV pārraidēs, bet arī redzēt tās tepat, uz ielas.
Un vēlreizīt links: http://thesartorialist.blogspot.com/

2 komentāru
  1. Piekrītu, mode nav atdalāma no pilsētas ielām, tā nav tikai modes skatēs uz mēles un modīgu žurnālu lapās. Mode – ir noslēgts aplis, kurā apvienojās dizaineru veidotās kolekcijas, žurnālu modes redaktoru izceltas tendences un parastie cilvēki, kas īsteno šo visu reālajā modē – cityfashion. Modi veidojam mēs paši 🙂

  2. man ir interese par modes biznesu,bet es negriibu buut modele,bet gribu buut tajaa visaa ieksha ,juus nevareetu man ieteikt daudz visadas profesijas kas ar to visu saista?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.