Grima kļūdas, kas padara tevi vecāku

Pareizi uzklāts grims tev liks izskatīties starojošai un saviem gadiem atbilstoši, tomēr bieži tiek pieļautas kļūdas, kas var padarīt tevi par pāris gadiem vecāku. Šoreiz pastāstīsim tev par izplatītākajām kļūdām un to, kā no tām izvairīties.

Pārāk bieza tonālā krēma kārta

Smags grims ir taisnākais ceļš, lai tu izskatītos daudz vecāka, nekā patiesībā esi.
Grima bāzei izvēlies vieglu tonālo krēmu. Kad esi to uzklājusi uz savas sejas, ar mitru sūklīti nedaudz pārej pāri vietām, kur tev ir grumbiņas, sūklītis noņems lieko grima daudzumu. Jo vairāk ādas tev var redzēt – jo labāk. Āda vairāk elpos un izskatīsies jaunāka.

Pārāk gaišs tonālais krēms vai pūderis
Būtiski ir izvēlēties grima pamatu (tonālo krēmu vai pūderi) pareizajā tonī. Pat, ja tev ir ļoti gaiša āda, ar gadiem pareiza izvēle būs vienu toni tumšāks grima pamats, nekā ir tavs patiesais ādas tonis. Lieliska izvēle ir grima bāze ar gaismu atstarojošām daļiņām, kas liks tavai sejai mirdzēt un izskatīties gludākai.

Nenotušēti tumšie loki un maisiņi zem acīm
Līdz ar gadiem mūsu āda zem acīm kļūst plānāka. Nereti miega traucējumu ietekmē vai vienkārši no stresa, zem acīm parādās maisiņi vai tumši loki, kas liek tev izskatīties vecākai un nogurušai. Izvēlies īpašu maskējošu kosmētiku acīm, vislabāk būtu tāda, kuru var uzklāt ar otiņu. Atceries, ka ar šo kosmētiku vajadzētu maskēt tikai nepilnības ap acīm.

Pūderis ap acīm un virs uzacīm

Pūderis pamatā ir paredzēts, lai to klātu uz zoda un pieres un likvidētu ādas spīdumu.  Citur uz sejas uzklāts pūderis, nereti sejai liek izskatīties sausai. Pūderi lielākā daudzumā var lietot, ja to pareizi uzklāj grima mākslinieks. Bet jebkurā gadījumā – vajadzētu izvairīties no pūdera acu rajonā.

Vaigu sārtums
Nekādā gadījumā nezīmē uz vaigiem ābolus. Ar sārtuma palīdzību akcentē tikai vaiga kaulus, pretējā gadījumā šāda veida akcents piešķirs tavai sejai dramatismu.
Nevajadzētu izvēlēties sārtumu vīna vai kanēļa krāsā, šādi toņi liks tavai sejai izskatīties izkāmējušai. Visieteicamākie ir dabiski rožu toņi, kas piestāvēs dažādiem ādas toņiem.

Lūpu krāsa

Vislabāk izvēlēties maigu, dabisku rozā vai persiku toni, kas ir maksimāli pietuvināts dabiskajam lūpu tonim. Izvairies no pārāk gaišiem vai tumšiem toņiem. Lūpas pilnīgākas un dzirkstošākas padarīs lūpu krāsa ar spīdumu, bet izvairies no metāliskajiem spīdumiem.

Skropstu tuša uz apakšējām skropstām
Skropstu tuša uz apakšējām skropstām vērsīs uzmanību uz varžu kājiņām, tumšajiem lokiem vai maisiņiem zem acīm, turklāt padara acu skatienu smagnēju.
Vislabāk izvēlies tumši melnu, labi atdalošu skropstu tušu, un uzkrāso acs augšējās skropstas. Šāda skropstu tuša akcentēs tavas acis, acs baltumus. Un neaizmirsti par skropstu atliecēju. Tas liks tavām skropstām izskatīties garākām, acīm izteiksmīgākām un lielākām.

Acu zīmulis uz apakšējā plakstiņa
Ar zīmuli iezīmēts acs apakšējais plakstiņš vērš uzmanību uz nepilnībām, jau minētajiem tumšajiem lokiem, maisiņiem, turklāt tavas acis izskatās mazākas. Ar acu zīmuli labāk iezīmē augšējo plakstiņu, īpaši akcentējot ārējos stūrus – tā tu piepacelsi plakstiņus un padarīsi skatienu možāku.

Mirdzošas acu ēnas acs ārējos kaktiņos
Mirdzošas acu ēnas piešķir tavam skatienam mirdzumu un dzīvīgumu, bet uzklātas ārējos kaktiņos tās uzsver arī katru grumbu tavā sejā. Tādēļ labāk izvairīties no mirdzošām acu ēnām šajā apvidū.
Mirdzošas acu ēnas lieliski izskatīsies acs iekšējā stūrī, uz paša plakstiņa vai uz uzacs kauliem.

3 komentāru
  1. Hmmmm, šitas raksts taču jau vienreiz bija! Espati.lv, jūs atkārtojaties un datums arī viltots!

  2. O…vai tik žurnālā “Veselība” šajā mēnesī nav lasāms tas pats…ai, ai, ai!

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.