8 matu KĻŪDAS, kas liek izskatīties VECĀKAI par saviem gadiem

Mati ir sievietes skaistākā rota. Tā tiešām ir. Matu griezums un krāsa spēj darīt brīnums – gan tavā labā, gan arī tieši pretēji. Lūk, 8 populārākās kļūdas, ko pieļauj sievietes attiecībā uz saviem matiem – tās tiešām liek tev izskatīties vecākai par saviem gadiem!

TIE IR PĀRĀK GARI. Pārāk gari mati ir lielai daļai sieviešu. Tas tādēļ, ka 20 gados mēs tos audzējam pēc iespējas garākus, bet 40 gados ir grūti no šī garuma atvadīties… Stilisti iesaka pārdomāt matu garumu, jo, ja no aizmugures izskaties pēc 20-gadīgas, bet pagriežoties ir redzams, ka esi vecāka, tad pārāk garie mati rada kontrastu un iespaidu, ka esi vēl vecāka. Turklāt – gari mati vērš uzmanību uz kaklu un dekoltē, kas parasti noveco ātrāk.

TIE IR PĀRĀK ĪSI. Otra galējība – tas, ka tev vairs nav 20 gadu, nenozīmē, ka mati jānogriež pavisam īsi. Vieta, kur mati beidzas, pievērš sev uzmanību. Tātad – tiem jābeidzas vismaz pie zoda, lai novērsu uzmanību uz krunciņām ap acīm u.tml. Otra kļūda – sievietes bieži domā, ka īsi mati nozīmē arī mazāk laika, kas nepieciešams to ieveidošanai ik rītu, bet patiesībā reizēm ir pavisam otrādi. Īss garums nozīmē ļoti rūpīgu kopšanu un veidošanu.

TEV JAU GADIEM NAV MAINĪJIES GRIEZUMS. Ja šobrīd tavs matu griezums ir tāds pats kā pirms 10 gadiem, tad tev noteikti vajadzētu doties pie laba friziera un kaut ko pamainīt. Matu pārvērtības spēj darīt brīnumus – izmēģini to. Jauns un aktuāls griezums, kas piestāv tavai sejas formai spēj noņemt vismaz 5 gadus no tava vecuma.

TU NEIZMĒĢINI JAUNUS KOPŠANAS LĪDZEKĻUS. Jā, katru gadu un katru mēnesi matu kosmētikas ražotāji piedāvā arvien jaunus līdzekļus gan matu kopšanai, gan ieveidošanai. Arī tādus, kas aizkavē matu novecošanos. Ir vērts izmēģināt, jo tie tiešām spēj piešķirt taviem matiem veselīgāku un jauneklīgāku izskatu!

TAVA MATU KRĀSA VAIRS NEPIESTĀV TAVAS ĀDAS KRĀSAI. 40 gados tev vairs nav tāda pati ādas krāsa, kāda tā bija 20 gados. Ļoti iespējams, ka arī tavu matu krāsa vairs nav īstā tieši tev. Te vietā būs profesionāla friziera konsultācija. Katrā ziņā – monotona, vienveidīga krāsa padara vecāku. Ir vajadzīgs dzīvīgums, piemēram, gaišāk krāsotas šķipsnas u.tml.

MATI IR PĀRĀK TUMŠI VAI PĀRĀK GAIŠI. Pārāk tumši un melni, kā arī pārāk gaiši, pārbalināti mati ir divas galējības, kas noteikti padara tevi vecāku. Tev vajadzīgāks ir dabīgāks tonis, kas ir dzīvīgāks un nerada mākslīgu iespaidu.

RĒGOJAS SIRMĀS SAKNES. Sirmās saknes ir neizbēgamas, taču tajā pašā laikā – nepieļaujamas. Tās ļoti nodod vecumu un bojā izskatu. Jo monotonāks un tumšāks ir tavu matu tonis, jo labāk redzamas ir kaut pavisam nedaudz ataugušās saknes. Jo matu krāsa ir dzīvīgāka, ne pārāk tumša, ne pārāk gaiša, jo labāk tā noslēpj arī tikko ataugušās sirmās saknes.

TIEM TRŪKST KUPLUMA. Nevienai nav noslēpums, ka mati ar gadiem kļūst plānāki. Taču – to nevar pieļaut. Jāveido griezums un frizūra, kas ļauj matiem izskatīties kuplākiem. Plāni, pie galvas pieglaudušies mati padara tevi vecāku. Kuplums, protams, nepārspīlēts, rada dzīvīgu un jauneklīgāku izskatu. Izmanto gan griezumu iespējas, gan veidošanas līdzekļus šim nolūkam.

2 komentāru
  1. Muľķìbas!Ar gariem matiem var variét un veidot copes u.t.t.
    Nav mãka matus nogriezt!Muľķìgs raksts un nekam nederìgs!

  2. ,,,,ja no aizmugures izskaties pēc 20-gadīgas, bet pagriežoties ir redzams, ka esi vecāka, tad pārāk garie mati rada kontrastu un iespaidu, ka esi vēl vecāka.

    Kas tās par blēņām?

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.