Esi KAĶU vai SUŅU mīļotāja – ko tas par tevi STĀSTA?

Mēdz teikt, ka cilvēks izvēlas mājas mīluli pēc savas līdzības. Uzzini, ko par tevi liecina tas, ka esi kaķu vai suņu mīļotāja!

KAĶU CILVĒKI

Kaķu mīļotāji ir introverti, emocionāli un parasti ar plašu interešu loku. Augstu vērtē patstāvību, brīvību, ir izteikti individuālistiski un vienmēr gatavi aizstāvēt savu viedokli. Brīvos brīžus kaķu cilvēki biežāk izvēlas pavadīt laiku vienatnē, nekā suņu cilvēki. No profesijām kaķumīļi bieži izvēlas tās, kurās var darboties individuāli, nevis komandā.

Kaķus kā mājdzīvniekus šie cilvēki parasti izvēlas tāpēc, ka viņus fascinē kaķu neatkarība un cēlums, turklāt tie ir dzīvnieki, kas neprasa daudz cilvēka sabiedrības – abi var baudīt savu patstāvību netraucēti.

SUŅU CILVĒKI

Suņumīļi parasti ir enerģiski, lojāli un atvērti pret citiem cilvēkiem. Suņu cilvēkiem galvenās vērtības ir uzticība, ģimene un draugi. Viņiem parasti patīk un padodas komandu darbs. Profesionālajā dzīvē parasti izvēlas darbu, kur nepieciešama regulāra saskarsme ar cilvēkiem. Suņu cilvēki bieži vien var vieglāk atrast darbu nekā kaķu cilvēki – viņi vieglāk pielāgojas dažādu darbu veikšanai, salīdzinot ar kaķumīļiem. Arī brīvo laiku suņu cilvēki biežāk izvēlēsies pavadīt, socializējoties ar citiem cilvēkiem, nevis vienatnē.

Suņus kā mājdzīvniekus šie cilvēki parasti izvēlas, jo viņiem patīk rūpēties un just, ka viņu rūpes tiek novērtētas. Turklāt suņi jāved pastaigās, kas ļauj regulāri būt kustībā, gūt jaunus iespaidus un paziņas.

BET, JA NU PATĪK ABI?
Pētījumos pierādīts, ka cilvēki, kam patīk gan kaķi, gan suņi, lielākoties nav mikslis starp kaķu un suņu mīļotājiem, kā varētu likties. Parasti viņi ir rakstura ziņā ievērojami līdzīgāki suņu cilvēkiem – lojāli, draudzīgi un spēj sadzīvot ar visdažādāko raksturu cilvēkiem (un tātad – arī mājdzīvniekiem).

4 komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.