ĀTRAS un GARŠĪGAS svētku uzkodas – PIEDALIES recepšu konkursā!

Aicinām tevi piedalīties recepšu konkursā un dalīties ar savām visgardākajām receptēm. Šī recepšu konkursa tēma – ātras un garšīgas svētku uzkodas – par godu Latvijas dzimšanas dienas svētkiem! Projekta draugs un atbalstītājs ir FINN CRISP 5 Wholegrain sausmaizītes. Piedaloties tev ir iespēja laimēt vērtīgas un gardas balvas no FINN CRISP – trīs, mūsuprāt gardāko brokastu ēdienu recepšu autores balvā saņems kasti ar FINN CRISP 5 Wholegrain sausmaizītēm!

FINN CRISP PLUS 5 Wholegrain ir sausmaizītes, kuras satur visu veselīgo un garšīgo, kas ir piecos dažādos 100% pilngraudu graudos (rudzi, kvieši, mieži, auzas un prosa). Piecu pilngraudu plānās sausmaizītes ir vēl gardākas un vēl kraukšķīgākas. Gardās maizītes ir pārkaisītas ar dažādām grauzdētām sēkliņām. Vairāk par FINN CRISP PLUS 5 Wholegrain sausmaizītēm uzzini: www.finncrisp.com

KAS TEV JĀDARA, LAI PIEDALĪTOS?
Konkursa nosacījumi ir pavisam vienkārši – tev ir jāiesūta mums sava vislabākā, visgaršīgākā un ātri pagatavojamā svētku uzkodu recepte (viena vai vairākas), rūpīgi izklāstot gan nepieciešamās sastāvdaļas, gan pašu gatavošanas procesu. Ja ir iespējams, pievieno arī kvalitatīvas fotogrāfijas, kas ilustrē garšīgo rezultātu! 

Receptes sūti uz e-pastu [email protected] līdz nākamās nedēļas trešdienas (12.11.2014.) plkst. 15.00! Jau nākamās nedēļas ceturtdienā (13.11.2014.) mēs publicēsim konkursa uzvarētājas, kā arī viņu garšīgās un ātri pagatavojamās svētku uzkodu receptes!

1 komentārs

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.