Birka: skola

Bērns GRIB labi mācīties – kā viņam PALĪDZĒT?

Dažiem bērniem skolas gaitu atsākšana saistās ar prieku, kamēr citiem mācības šķiet līdzīgas zobu sāpēm. Negatīvajā bērnu attieksmē pret mācībām parasti ir vainojams motivācijas trūkums. Kā problēmu risināt – par to šoreiz!

Svarīgākās uzturvielas tava skolnieka PUSDIENU KASTĪTĒ

Šoreiz mūsu galvenais jautājums ir “ko likt pusdienu kastītē skolniekam?” Kādas vielas ir svarīgi uzņemt un kā tās iekļaut tavas atvases uzturā? Raksta tapšanā mūs konsultēja Anna Nikolajeva, Medicīnas sabiedrības ”ARS” uztura speciāliste.

KĀ kopīgi pārdzīvot bērna PIRMO mēnesi SKOLĀ?

Kas būtu jāzina, lai pirmklasnieka pirmais mēnesis skolā būtu veiksmīgs? Jautājām Egijai Zvirbulei- mammai, kuras meita pagājušajā gadā bija pirmklasnieces lomā, kā arī medicīnas sabiedrības „ARS” sertificētai ārstei- psihiatrei Dr. Ingai Zārdei un Annai Nikolajevai, Medicīnas sabiedrība”ARS” uztura speciālistei.

Pie durvīm 1. septembris

Kā katru gadu, arī šo tūkstošiem mazu, nobijušos, bet entuziasma pilnu un sapostu bērneļu uzsāks savas skolas gaitas. Vēl pirms mirkļa tev šķita, ka pats svarīgākais ir pārciest deviņus mēnešus, kuru rezultāts bija mazs, brēcošs kunkulītis. Bet nu tava atvase jau ir tik liela, ka pirmo reizi vērs skolas durvis. Un, lai gan to pirms tam jau darījuši miljardiem bērnu,…

Sirdsskolotāja Daina Sirmā

Daudzi zina, kas ir Ēdienkaratē Mārtiņš Sirmais. Daudzi zina arī, kas ir viņa mamma. Ko izjūtat šobrīd vairāk – dēla veiksmi un atpazīstamību vai tomēr to, ka jūs atceras tie, kurus esat mācījusi? Par Mārtiņa panākumiem patiešām mani bieži apsveic, bet personiski svarīgāk ir, ja atceras mani pašu un manu darbu. Mārtiņa pavārmākslas ķēriens nav no manis, bet no mana…