Birka: gripa

Vakcinēties pret GRIPU – PAR un PRET

Līdz ar rudeni neizbēgami ir klāt arī tā nepatīkamā pavadone – gripa, kas ar bažām tiek gaidīta ik gadu. Kā rīkoties – paļauties uz imunitātes dabīgajām aizsargspējām vai tomēr izmantot iespēju vakcinēties? Par to šoreiz.

Kā ātrāk izveseļoties no GRIPAS?

Nebiji vakcinējusies, vai savlaicīgi pietiekami stiprinājusi imunitāti, un nu esi saslimusi. Kā ārstēties, un ko ņemt vērā, lai ātrāk izveseļotos no gripas? Par to šoreiz!

Svarīgākais, kas tev būtu jāzina, GRIPAS laikam tuvojoties

Gripas laiks ir iesācies, un tā kulminācija tuvojas straujiem soļiem. Ko darīt, lai maksimāli izvairītos no saslimšanas, kā stiprināt savu imunitāti, kā arī atbildes uz citiem būtiskiem jautājumiem par gripu, saaukstēšanos un imunitātes stiprināšanu, vari atrast www.espati.lv dažādajos rakstos!

5 PATIESĪBAS par C vitamīnu

Kā stiprināt savu organismu veselības raižu gadījumos? Šoreiz par tā saukto vitamīnu karali – C vitamīnu. Cik daudz mēs patiesībā par to zinām?

GRIPA – kā no tās IZVAIRĪTIES?

Kas ir gripa? Gripas simptomi. Gripas profilakse. Kā izvairīties no gripas. Kas īsti ir gripa, kādas ir tās pazīmes, un pats galvenais – kādus profilaktiskos pasākumus ievērot, lai maksimāli izvairītos no šīs slimības – par to lasi tālāk!

Rota vīruss

Kas ir rota vīruss? Rota vīrusa infekcija. Rota vīrusa pazīmes un simptomi. Rota vīrusa ārstēšana.

Kā ATŠĶIRT gripu no sa-aukstēšanās?

Gripa. Saaukstēšanās. Slimot nevēlas neviens, bet, ja nu tomēr vīruss licis par sevi manīt, svarīgi ir laikus atpazīt simptomus, un zināt vai tā ir parasta saaukstēšanas, vai gripa.