Birka: ceļojums

Ceļasomas sakārtošana – ātri un bez grūtībām

Ko likt ceļa somā. Ko ņemt līdz ceļojumā. Ceļošana ir patīkama nodarbe, it sevišķi, ja ceļo piedzīvojumu un atpūtas meklējumos. Tas gan neizslēdz darba komandējumu iespējamo burvību. Bet ne par to šoreiz. Mēs par praktiskākām lietām.

Pilsētas meitenes dodas pārgājienā!

Lieliem soļiem pie mums tuvojas vasara, līdzi nesot dažādas iespējas, kā pavadīt brīvo laiku. Šoreiz raksts domāts aktīvās atpūtas piekritējām, kas nebaidās mesties piedzīvojumos. Taču no pieredzes zinot, ka arī tās, kas lielākoties dot priekšroku laiskai zvilnēšanai pie jūras, nespēs pretoties kārdinājumam izmēģināt ko jaunu. 
Pārgājiens sevī apvieno vairākas lietas, kas rada vēlmi tajā iesaistīties. Sākot jau ar to, ka…

Kolorītā un gleznainā Stambula

Ceļojums uz Stambulu. Stambula kā galamērķis. Par Stambulu tiek teikts, ka tā ir vieta, kur satiekas un sajaucas dažādas pasaules kultūras. Tā ir apdzīvotākā metropole Eiropā, un šķiet, ka šajā pilsētā dzīvība mudž kā lielā skudru pūznī. Stambula tiešā nozīmē izvietojusies uz diviem kontinentiem – Bosfora šaurums sadala pilsētu Eiropas un Āzijas pusēs. Tūristu ceļvežos un dažādos bukletos katrs interesents…

Last minute ceļojumi – kā tas notiek?

Ja gribas aizbēgt no ikdienas rutīnas, mainīt apkārtējo vidi un tev nav īpaši svarīgi, vai tā būs vēsturiska un konservatīva Eiropas valsts vai silta un smilšaina Āfrikas zeme, galvenais ir doties prom. Visizdevīgāk ir izmantot pēdējā brīža piedāvājumus.