Birka: brokastis

5 tiešām labas BRUNCH vietas Rīgā

Visu nedēļu ar lielu nepacietību tiek gaidītas brīvdienas, kad varēs izgulēties un nesteidzīgi baudīt brokastis. Īpaši patīkamas brīvdienu brokastis ir tad, ja tās pašam nav jāgatavo, un tās tiek pasniegtas tikpat skaisti,…

Labs no rīta, labs visu dienu

Ja gribi būt labākā, veiksmīgākā  un skaistākā, pie tā daudz jāstrādā. Diemžēl šai skrējienā pēc panākumiem bieži vien aizmirstam pašu galveno – labam izskatam, darbaspējām un lieliskai pašsajūtai nepieciešams sabalansēts un veselīgs dzīvesveids.  
…

Putra kabatā

Jo diena dinamiskāka, jo mazāk laika paliek sev. Vai arī tev gadās, ka papusdienot nav laika un vakarā nākas iztikt no tā, kas sameistarots uz ātru roku? Šādām situācijām ir ātri, veselīgi un, galvenais, garšīgi risinājumi.

14 dienas formas atgūšanai

Svētki aiz muguras, un diemžēl, kā katru gadu, tie nav palikuši bez sekām. Nemitīgās ballītes, svētku mielasti un slēgtās fitnesa zāles atstāj savu iespaidu uz figūru. Tāpēc laiks ķerties klāt labās formas atgūšanai.

Dienas sākuma maltīte

Brokastis var būt lielisks enerģijas un pozitīvu emociju lādiņš visai dienai. Bet var arī kļūt par tās sagandētāju. Slikti, ja visu pirmo dienas pusi skaļas vēdera muzicēšanas pavadījumā nespēj domāt ne par ko citu kā tikai par ēšanu. Tomēr, ne par mata tiesu nebūs labāk, ja pārēdīsies. Arī dienas mēdz būt dažādas – vienu esi ieplānojusi aktīvu, kamēr citā jāvada…