5 tiešām labas BRUNCH vietas Rīgā

Visu nedēļu ar lielu nepacietību tiek gaidītas brīvdienas, kad varēs izgulēties un nesteidzīgi baudīt brokastis. Īpaši patīkamas brīvdienu brokastis ir tad, ja tās pašam nav jāgatavo, un tās tiek pasniegtas tikpat skaisti, cik gardi tās garšo. Šādām situācijām radītas brokastpusdienas jeb brančs (brunch). Piedāvājam 5 lieliskas un pārbaudītas branča vietas Rīgā, kuras izmēģināt jau šajās brīvdienās!

INNOCENT CAFE
Šī ir Rīgā populārākā branča vieta jau trīs gadus. Šeit ir patīkama atmosfēra jebkurai gaumei. Kafejnīca pelnīti var lepoties ne tikai ar lielisku kafiju, bet arī dažādu un plašu ēdienu sortimentu brīvdienu brančā, kas gatavoti no vietējiem produktiem.
Vieta – Blaumaņa iela 34

LA KANNA
Mājīga, klusa un mierīga svētdienas branča vieta, ar izsmalcinātiem ēdieniem. Lai gan brančā nav pieejams plašs ēdienu sortiments, tas ir pietiekošs jebkurai gaumei. Šī vieta raksturīga ar klasisku interjeru un nesteidzīgu noskaņojumu.
Vieta – Tērbatas iela 5, brančs pieejams tikai svētdienās!

KOYA
Izsmalcināta vieta ar burvīgu skatu pa restorāna stiklotajām sienām no Andrejsalas, kā arī gana plašs ēdienu piedāvājums brančā – dažāda veida salāti, jūras veltes, gaļas uzkodas, augļi, pankūkas, kruasāni, saldie ēdieni un paštaisīts muslis.
Vieta – Andrejostas iela 4

MIERĀ
Tautā dēvētā traki mierīgā kafejnīca ir lielā cieņā uz mēles kūstošo kūku un gardās kafijas dēļ. Taču brīvdienās te apmeklētājus īpaši lutina ar pankūku rītiem, piedāvājot dažāda veida plānās pankūkas (crepes) ar sāļām un saldām piedevām. Garšos gan bērniem, gan pieaugušajiem.
Vieta – sestdienās, Miera ielā 9 un Svētdienās, Meža ielas 4a kafejnīcā.

NOMETNE
Pārdaugavas iedzīvotājiem nu jau iepazīta, un atzīta ne tikai par lielisku ēdienu, bet arī ļoti mājīgu vietu. Arī šeit brīvdienās nepiespiestā un brīvā atmosfērā ģimenes, romantiski noskaņoti pārīši un draugu kompānijas dodas baudīt nesteidzīgas un gardas brokastis.
Vieta – Nometņu iela 18

8 komentāru
 1. Paviršs raksts. Vai tiešām nebija spēka uzrakstīt cenas un pamatojumu, kāpēc tieši šīs vietas?

 2. Piekrītu zemāk minētajam komentāram, ka lieti noderētu cenas un pamatojums “Kāpēc”, mazliet vairāk salīdzinājumu, top 1, top 2. Piekrist varu, ka Innocentā ir burvīgi, taču žēl, ka kafija/tēja netiek iekļauta cenā un par to nākas piemaksāt. Pirms Jaunā gada branča cena tur bija Ls6 piemaksājot vienu latu tev iekļauj cenā karsto dzērienu (?!) vai blā, blā, bet cena turpina augt, finālā tu samaksā ls 7 ar kapeikām par branču un vienu latte (garšo dievīgi, protams), bet tik pat labi tagad samaksājot 12 eiro (jā, eiro) Tu, Es, mēs varam lieliski pabrančot restorānā Bibliotēka N1 ar servisu “all inclusive”.
  Pie raksta vajadzētu vairāk piestrādāt 🙂

 3. sviests! Nemaz nav labākās Brunch vietas! Inoccent galīgi nekas labs nav! Pienā, Biblioteka nr1, Augusts32 daudz labako brunch!

 4. Sveicināti!
  Paldies par Jūsu vērtējumu un komentāriem. Gribu piebilst, ka veidojot šo rakstu, mērķis nebija izveidot TOP 5, tāpēc šīs vietas nav izveidotas prioritārā secībā.
  Tā kā jebkurš raksts top vismaz mēnesi pirms publicēšanas, decembrī veidojot šo rakstu bija pierakstītas arī cenas, taču tagad mainoties eiro, diemžēl visām vietām nebija pieejama informācija internetā par to, cik maksā brunch sākot ar janvāri. Tāpēc cenas tika noņemtas. Tā kā šis nav reklāmraksts, tad cenas nav svarīgākais. Kas attiecas uz plašāku analīzi, diemžēl jebkuram rakstam ir ierobežots apjoms, un kaut gan raksts tika iesniegts apjomīgāks gan ar pamtojumiem, ēdienu klāstu, kas tur pieejams, kā arī pieminētām brunch vietām ārpus Rīgas, visticamāk redakcija to saīsinājusi, lai iekļautos apjomā.

 5. Biblioteka ir dargak ka piemin “interese” un dzerieni nav ieklauti! Nevajag maldinat publik.

 6. Innocent cafe – laba brunch vieta??? Pēdējo reizi, kad tur biju, samaksājot 25EUR par diviem cilvēkiem (Brunch 9.50eur + dzerieni) jutos ļoti vīlusies. Izvēle praktiski nekāda, ja parādās kaut kas sakarīgs tas MOMENTĀ tiek izķerts, par saldo galdu nemaz nerunājot – esot tur vairāk kā stundu, tā arī nesagaidījām vafeļu papildinājumu! Innocent cafe, manuprāt, ir briesmīga vieta, kur baudīt brīvdienu brokastis. Ja vēlies sabojāt sev brīvdienu, turklāt par to samaksājot – aziej uz šo vietu 😉

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.