7 PIKANTAS grāmatas tavai IEDVESMAI

Vēlme paplašināt savu fantāziju un gūt jaunas iedvesmas guļamistabas dzīves atsvaidzināšanai – erotiskās literatūras lasīšanai var būt visdažādākie iemesli. Ko erotiskās literatūras lasīšana var dot attiecībām? Vai erotiskā literatūra paplašina tavu redzesloku un ir labs palīgs attiecību uzlabošanā, vai varbūt tieši pretēji – tā var kādā veidā kaitēt attiecībām? Par to šoreiz!

Erotiskās literatūras lasīšana – speciālista viedoklis
Psiholoģe Sandra Bindāne uzskata, ka erotiskā literatūra ir laba un ieteicama, ja vien tā nekļūst par nekontrolējamu ikdienu: „Erotiskā literatūra mūsdienās kļūst arvien iecienītāka un lasītāka. Manuprāt, mums sievietēm tas ir veids kā paraudzīties uz dažādu veidu attiecībām no cita skatu punkta. Lasot šāda veida literatūra sievietes nereti izjūt erotiska veida sajūtas un vēlas arī savā guļamistabā ieviest ko līdzīgu izlasītajam.”

Erotiskā literatūra mūsu grāmatnīcu plauktus piepilda katru gadu no jauna, tomēr psiholoģe vērš uzmanību, ka laika gaitā erotiskā literatūra varot izraisīt atkarību un to vajadzētu prast atšķirt no savas reālās dzīves: „Pirms ķerties klāt erotiskajai literatūrai noteikti vajadzētu ņemt vērā partnera domas par to, ka vēlies šāda veida grāmatas lasīt. Tas ļaus izvairīties no pārpratumiem par to, ka tevi partneris pietiekami neapmierina un tavs vīrietis nejutīsies aizvainots. Visbiežāk sievietes izvēlas lasīt erotiska satura grāmatas, lai sajustu uzbudinājumu un ieviestu jaunas vēsmas guļamistabā.”

Un, ko domā pašas sievietes?
Inese (30)
„Manuprāt, erotiskā literatūra ir lielisks veids kā vakarā nedomāt par grūto darba dienu vai nepadarītajiem darbiem. Tas ir laiks ko vakaros veltu sev – man patīk lasīt. Arī manam vīram nav nekādu iebildumu, ka šādas grāmatas lasu. Tieši otrādāk – viņš uzskata, ka vakaros, kad esmu lasījusi erotisko literatūru, arī es pati esmu kļuvusi maigāka un šie vakari mums izvēršas īpaši romantiski.

Signe (27) „Es sākumā nedaudz uztraucos par to, ko teiks mans draugs, kad uzzinās, ka lasu erotisko literatūru. Pirmā reakcija no viņa puses bija, ka man ar viņu neesot labi. Bet es, protams, izskaidroju, ka tas nebūt nav tas iemesls, kāpēc lasu erotiku. To lasot, es sajūtos daudz pievilcīgāka un bieži vien guļamistabā man rodas idejas, ko jaunu varētu pamēģināt, ko esmu iepriekš lasījusi grāmatā.”

Liene (32) „Ja vien tā nekļūst par atkarību, tad neuzskatu, ka erotiskās literatūras lasīšana būtu kas slikts vai nosodāms. Citiem patīk lasīt detektīvus, citiem erotiku. Manas attiecības tas nekādā mērā nav ietekmējis un arī draugam iebildumu nav. Citreiz, lasot grāmatu, esmu izjutusi uzbudinājumu, kas, protams, manam draugam šķiet īpaši pievilcīgi. Tomēr tas nav vienmēr. Tāpat kā jebkura cita grāmata – ir patīkami nokļūt citā realitātē un uz brīdi nedomāt par ikdienu.”

Lūk, septiņas erotiskās literatūras idejas taviem vakariem! Vairākas no tām pieejamas arī ērtā e-grāmatu formātā Fastr Books katalogā!

Dž.Makgvaira „Brīnišķais neprāts”

Kaisles piesātināts stāsts par draudzību, mīlestību, dusmām un greizsirdību. Par pirmo attiecību skaistumu un postu, pirmo seksu, nodevību un jaunības neprātu.

S.Deja "Ievijos tevī"

Man viņu vajadzēja tikpat nepārprotami, cik nepieciešami ir sirdspuksti. Neviens nezina, cik ļoti viņš riskēja manis dēļ, cik ļoti apdraudēta es biju un cik tumši bezcerīgas kļuva mūsu pagātnes ēnas. Lasi grāmatu ar Fastr Books ŠEIT!

S.Deja „Spoguļojos tevī”

Mums nav lemts būt kopā. Pārāk smagi, pārāk sāpīgi… izņemot brīžus, kad viss ir ideāli. Šādos mirkļos neremdināmā iekāre un izmisīgā mīlestība pārtop visizsmalcinātākajā neprātā. Mūs vieno kopīga dziņa. Un kaislība mūs izvilina ārpus pieņemtajām robežām līdz pat vissaldākajai un skarbākajai apmātības virsotnei.

M.Andersone „Pakļāvības svētnīca”

Ienāciet Pakļāvības svētnīcā, kur iekāre pārvēršas dedzinošā, sveloši karstā kaislē, pakļaujot un aizvedot uz pašām baudas virsotnēm! Slepens klubs, kurā piepildīt karstākos sapņus.

Š.Darja „Afrodītes naktis”

Ja vēlaties palasīt ko stipri pikantu, tad grāmata ir radīta jums. Tā gods godam nododas ne vien seksa smalkuma aprakstiem, bet arī piedāvā dinamisku vēstursiku sižetu uz Francijas galma dzīves fona.

E.L. Džeimss „Greja piecdesmit nokrāsas”

Šīs grāmatas maģija darbojas kā džins pudelē, kas vilina un atklāj vēl neiepazītu erotikas valstību. Tā būvē tiltu starp fantāziju un guļamistabu, ļaujot lasītājam atbrīvoties un paklusām gūt baudu veidā, kuram sabiedrībā piekabināts netīrības zīmols.
Lasi grāmatu ar Fastr Books ŠEIT!

D.H.Lorenss „Lēdijas Čaterlejas mīļākais”


Romānā atainota aristokrātiskās lēdijas Čaterlejas mīlestība pret mežsargu Melersu. D. H. Lorenss spilgti atainojis sabiedrības augstāko aprindu nosodītas mīlestības uzplaukumu, sevišķi lielu uzmanību veltot abu seksuālajām attiecībām. Lasi grāmatu ar Fastr Books ŠEIT!
8 komentāru
  1. “Pirms ķerties klāt erotiskajai literatūrai noteikti vajadzētu ņemt vērā partnera domas par to, ka vēlies šāda veida grāmatas lasīt. ” Paga paga, Ko, lūdzu? Mūsu 21. gadsimtā mums večiem jāatskaitās par grāmatu lasīšanu? Kas būs nākošais?

  2. Slampa -> Nu tas taču tāpēc, ka “sievietes nereti izjūt erotiska veida sajūtas”. Un, lai tās izjustu mums saviem večiem jāparasa atļauja :D. Citādāk nekā 😀

  3. Sasmējos par to atļaujas prasīšanu, bet pieļauju, ir tādi veči, kas kļūst greizsirdīgi uz grāmatu, jo pavisam noteikti zinu, ka ir tādas dāmītes, kas kļūst greizsirdīgas uz porno video, ko skatās vīrietis.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.