Mēneša NOTIKUMU afiša. FEBRUĀRIS 2015

Februāris ir skaists mēnesis – tas smaržo pēc pavasara lēnas, bet jūtamas tuvošanās, romantikas un mīlestības. Arī dažādu pasākumu ziņā februāris ik gadu ir piesātināts laiks – uzzini, kur vērts doties, ko redzēt un darīt šomēnes!

GRĀMATU un TEĀTRA jaunumi
Izrāde „Zudusī Antarktīda”
. Apnicis teātris klasiskā formā? Tad februārī vari doties uz „Dirty Deal Teatro” – vietu, kur izpaužas spožākie jaunie latviešu režisori, dramaturgi un citi mākslinieki. 5. februārī šeit pirmizrādi piedzīvos dokumentāls piedzīvojumu stāsts „Zudusī Antarktīda”.

Improvizācijas teātris „Spiediens”. Nekas nepalīdz labāk pret drūmo ziemas garastāvokli kā kārtīga smieklu deva. Pēc tās šomēnes 12. un 13. datumā vari doties uz improvizācijas teātra „Spiediens” izrādēm. Vienalga, vai dodies ar draugiem vai ar otru pusīti – labs vakars garantēts!
www.spiediens.com

Izrāde „Padegs un Padegs”. No 1.-7. februārim izstāžu zālē „Arsenāls” tiks demonstrēta izrāde par leģendāro 20.gadsimta mākslinieku un Rīgas dendiju Kārli Padegu, kurš mūsdienās kļuvis par vienu no Latvijas kultūras zīmoliem. Izrāde, kas jāredz!
www.culture.lv

Grāmata „Meža meitas”. Izdevniecība „Dienas Grāmata” klajā laidusi S.Reinsones grāmatu „Meža meitas”, kas ir ne tikai aizraujoša, bet arī izglītojoša lasāmviela. „Meža meitas” ir stāsts par sieviešu 12 sieviešu likteņiem nacionālo partizānu kara laikā. Parasti,runājot par nacionālajiem partizāniem, tiek minēti tikai vīrieši, un tieši tas padara jauno grāmatu vēl īpašāku – tā ir iespēja gūt ieskatu uz Latvijai svarīgiem notikumiem, pavisam jaunā gaismā no iesaistīto sieviešu skatpunkta.
www.dgramata.lv

MŪZIKAS un KINO jaunumi
Oskaru pasniegšanas ceremonija
. 22. februārī norisināsies viens no kino industrijas gaidītākajiem gada notikumiem pasaulē – Kinoakadēmijas balvu „Oskars” pasniegšana par 2014. gada labākajiem veikumiem kino. Tas ir pasākums, kurš jāredz katram kinomīlim! Tiešraidē ceremonijai varēsi sekot līdzi internetā, piemēram, www.abc.go.com 

Meisijas Grejas koncerts. 27. februārī ar draugiem vai ģimeni vari doties uz „Palladium” koncertzāli, kur uzstāsies neatkārtojamās balss īpašniece Meisija Greja. Turklāt, tā kā tas ir Grejas debijas albuma jubilejas koncerts, plānots, ka māksliniece izpildīs savus lielākos hītus.
www.palladium.lv

Eda Šīrana koncerts. 16. februārī Latvijā ar koncertu Arēnā Rīga viesosies lielo popularitāti iemantojušais britu mūziķis Eds Šīrans. Jaunais mākslinieks guvis ne tikai klausītāju, bet arī profesionālu mūziķu atzinību, piemēram, Eltons Džons viņu nodēvējis par jauno britu mūzikas dārgakmeni.
www.bilesuserviss.lv

Dona albuma prezentācijas koncerti. Ar koncertiem no 13.-21. februārim „Palladium” koncertzālē savu jaunāko albumu prezentēs populārais pašmāju mākslinieks Dons. Pozitīvas emocijas garantētas!
www.palladium.lv

PASĀKUMI UN SPORTS
Ar slēpēm apkārt Alauksta ezeram!
7. februārī ņem līdzi radus,draugus un dodieties pavadīt veselīgu sestdienu svaigā gaisā Vecpiebalgā, kur notiks ikgadējais distanču slēpošanas maratons „Apkārt Alaukstam”. Maratons piemērots gan pieredzējušām slēpotājām, gan iesācējām, jo kurš gan teicis, ka distance jāmēro uz laiku, nevis prieka pēc?

Izstāde „Ar vējiem krēpēs”. Februārī ar bērniem apmeklē Dabas muzeju, kur šobrīd iespējams apskatīt savvaļas zirgiem veltīto fotoizstādi „Ar vējiem matos”. Pēc izstādes apmeklēšanas varēsiet apskatīt arī mežiem veltīto izstādi „Dziļāk mežā” un pastāvīgo muzeja ekspozīciju!
www.dabasmuzejs.gov.lv

„Aukstās modes” izpārdošana Kalnciema kvartālā. Īpašu prieku dāmām februārī sagatavojis arī Kalnciema kvartāls, kur 14. februārī notiks „Aukstās modes” izpārdošana – tirdziņš, kur ziemas kolekcijas izpārdos Latvijas modes dizaineri un mākslinieki. Pat ja budžets neļauj iepirkties, papriecēt acis noteikti ir vērts katrai, kurai patīk mode!
www.facebook.com

Andelemandele GRAND 14. februāris, šķiet, ir diena modei, jo šai pašā dienā Ķīpsalas izstāžu centrā norisināsies arī dāmu iemīļotā „Andelemandele”, kur par demokrātiskām cenām iespējams tikt pie sen kārotām lietām. Ziemas mēteļi, balles kurpes, kleitas ikdienai un svētkiem – šeit acīgāka meklētāja atradīs patiešām jebko!
www.facebook.com

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.