7 padomi, lai NEAPNIKTU savam VĪRIETIM

Piekritīsi, ka mums sievietēm dažkārt, pašām nemaz nemanot, sanāk savam vīrietim tā pamatīgi uzkrist uz nerva, vai ne? Tādas nu mēs esam – ar saviem principiem un nostāju visos jautājumos. Viņi mūs mīl un ciena, tomēr dažreiz pat visiecietīgākajam vīrietim pacietības mērs var būt pilns. No kā izvairīties, lai tā nenotiktu? Izlasi!

Nekontrolē savu vīrieti. Tas nu ir noteikums, kuru mums bieži vien ievērot ir grūti. Atceries, ka lai arī mums sievietēm patīk nepārtraukti uzmanības apliecinājumi, vīriešiem tie var būt par daudz. Ļauj viņam doties izklaidēties ar draugiem, nemitīgi viņam nezvanot vai nesūtot īsziņas. Tāpat, netraucē savu vīrieti darba laikā. Ir lielisks risinājums – pirms kāds no jums kaut kur dodas, sarunājat, cikos tiksieties vai kurš kuram piezvanīs!

Neaprunā viņa draugus un ģimeni. Tu noteikti esi savam vīrietim ļoti svarīga. Tomēr neaizmirsti, ka viņa dzīvē ir arī citi cilvēki. Tev taču arī nepatiktu, ja tavs vīrietis par tavām draudzenēm nemitīgi runātu sliktu? Ja ir kas tāds, ka tev patiešām nepatīk vīrieša draugos, to visu var mierīgi izrunāt un atrisināt. Tikai neaizmirsti pirms šādas sarunas kārtīgi apdomāties, ko teikt, lai tavi vārdi būtu argumentēti.

Iemācies formulēt savas vēlmes. Tas, ka nepārtraukti par kaut ko pārdomā un pati īsti nezini, ko gribi noteikti var nokaitināt ne vienu vien vīrieti. Vīriešiem patīk, ja sieviete zina, ko grib un to arī māk pateikt. Izdomā, ko vēlies un pie tā arī paliec. Esi pārliecināta par sevi un to, ko gribi!

Nemanipulē ar seksu. Šis ir svarīgi! Jā, vīriešiem sekss ir svarīgs un vajadzīgs. Ja esi par kaut ko dusmīga, tad sliktākais veids, kā sodīt vīrieti, būtu par spīti nemīlēties ar savu mīļoto. To viņš uztvers ļoti personīgi. Protams, vislabākais kā atrisināt nesaskaņas ir izrunāties. Ja nu tiešām nav noskaņojums uz mīlēšanos, ka tavs vīrietis to tik ļoti grib, paskaidro, kāpēc tas tā ir un viņš noteikti sapratīs.

Saproti, ka jums var būt atšķirīgas kaislības. Tu var staigāt pa lielveikalu stundām ilgi un tajā pašā laikā dusmoties, ka tavs vīrietis ar katru nākamo pus stundu paliek arvien īgnāks un nomocītāks. Atbrīvo viņu no šīs nastas. Ja viņš nevēlas doties garā iepirkšanās tūrē, paņem līdzi draudzeni. Tāpat, tu noteikti būsi priecīga, ja viņš uz kārtējo hokeja spēli līdzi ņems draugu un ļaus tev atpūsties. Šādas izvēles novērtēsiet jūs abi!

Nekļūsti par čīkstuli. Tas varētu būt diezgan apgrūtinoši – visu laiku klausīties, ka kaut kas nav labi, kaut kas nav izdarīts tev pa prātam. Tā vietā parunā ar vīrieti, kā būtu bijis pareizi un izdariet to kopā! Čīkstules un tādas, kuras pašas neko negrib darīt kā tikai kritizēt, nevienam nepatīk!

Neļaujies pārlieku daudz emocijām. Vīrietis ir tavs balsts un būs tev blakus, kad jutīsies nomākta. Tomēr ja katru dienu raudāsi un pārdzīvosi par dažādiem sīkumiem, tavam vīrietim tas var kļūt pārāk apgrūtinoši. Ir reizes, kad sirdi izkratīt labāk mammai vai draudzenei.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.