10 dzīves patiesības, kas ļaus tev beidzot SĀKT DZĪVOT

Dzīve iet un mēs to kaut kā dzīvojam. Un tomēr – reizēm mēs gaidām, kad tā sāksies, jo liekas, ka viss nenorit tā, kā gribētos, tā kā šķiet, ka tam vajadzētu būt… Taču ir lietas, ko vienkārši ir jāsaprot un jāpieņem. Un tad dzīvot kļūst vieglāk!

Saprast – ideāls nav iespējams. Katram tas ir savs un citāds. Nav viena vienota ideāla nevienā dzīves jomā. Kas vienam labs – otram var būt slikts. Nesalīdzini sevi ar citiem, tā vietā rūpējies par to, lai dzīvotu ar sajūtu, ka ir taču forši un dzīve – izdevusies!

Kļūdas – bija, ir un būs. No bijušajām mācāmies, no tām, kas vēl būs – tikai mācīsimies. No kļūdām nav iespējams izvairīties. Tu vari mācīties un neatkārtot tās pašas, bet jaunas tik un tā būs. Tā ir daļa dzīves – pieņem to!

Lai kaut ko iegūtu, ir kaut kas jādara. Visticamāk – nekas neatnāks tāpat vien. Ja ir sapņi, tos jāpiepilda, ja ir mērķi – uz tiem jāiet. Ja neko nedarīsi, nekas arī nenotiks, neko nesasniegsi un uz priekšu nevirzīsies. Jo visa pamatā ir darbs un vēlreiz – mērķtiecīgs darbs.

Tu vari izdarīt daudz vairāk, kā domā. Sevi gribas žēlot visiem. Bet – kad situācija liek, var izrādīties, ka tu spēj neticamas lietas. Daudz vairāk, kā jebkad esi domājusi. Un tā tiešām ir – mūsos ir milzu potenciāls, ko bieži neizmantojam…

Tu vari dzīvot, nenosodot sevi pārāk daudz. Nosodīt un šaustīt sevi par kaut ko, kas nav izdevies, kā plānots, ir viegli. Taču – neproduktīvi un bezjēdzīgi. Tā vietā – turpini virzīties, meklē jaunus ceļus un iespējas, jo tikai tā sasniegsi kāroto.

Tu izproti savu un citu pasaules skatījumu. Tas, kā tu vērtē pasauli un lietas, var nesakrist ar to, kā to redz citi cilvēki. Mēs esam dažādi un viena no vērtībām – saprast un pieņemt to. Dzīvo pēc savas pārliecības, bet pieņem, ka citiem tās var būt citādas.

Tu zini savas vērtības. Un zini, cik tās tev ir svarīgas. Un tieši tādu dzīves rāmi tu veido, tādus cilvēkus sev apkārt pulcē. Neatkāpies no savām pārliecībām un dzīves vērtībām, veido savu dzīvi, balstoties tajās.

Stress un bailes bija, ir un būs, bet galvenais – kā ar tām sadzīvot. No tām nav iespējams izvairīties – viss jaunais var radīt stresu un baiļu sajūtu. Tās ir lietas, ka mums ir līdzās vienmēr. Tavs uzdevums – saprast savu efektīvāko veido, kā tās pārvarēt un ar tām sadzīvot!

Tu esi savas dzīves veidotāja. Tu esi tā, kas kontrolē lietas, kas attiecas uz tevi un tavu dzīvi. Tava dzīve ir tavu izdarīto izvēļu rezultāts. Tu esi savas dzīves veidotāja un tavos spēkos ir to veidot tādu, kādu vēlies redzēt. Jā, ir arī ārējie faktori, bet kodols paliek nemainīgs – tu pati.

Tu esi patiesa. Pirmkārt – patiesa pret sevi. Un tad – arī pret citiem. Lai dzīvotu harmonijā un saskaņā, patiesība ir visa pamatā. Nav iespējams būt laimīgai dzīvojot kādu citu, ne savu dzīvi, neatzīstot pati sev to, ko tu tiešām vēlies…

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.