8 vienkāršas, bet bieži PIEMIRSTAS ikdienas lietas, kas jūs SATUVINA

Ja savu vīrieti redzi dienu no dienas darām vienu un to pašu, gribot negribot attiecībās var iezagties rutīna. Ar laiku attiecības kļūst pašsaprotamas un jūs vairs necenšaties viens otru iepriecināt. Ko darīt, lai tā gluži nebūtu? Lūk, 8 bieži piemirsti padomi, kas jāievēro ikvienās attiecībās!

Mazie ikdienas nieciņi-prieciņi. Ikdienas skrējienā iepriecini savu mīļoto ar kādu kārumu vai pie ledusskapja atstātu mīļu zīmīti. Kādu vakaru ļauj savam vīrietim pēc darba ērti iekārtoties uz dīvāna un noskatīties iemīļoto sporta raidījumu. Vēl labāk – tā vietā, lai kārtējo vakaru pavadītu pie plīts, pasūtiet ēdienu uz mājām, atveriet vīna pudeli un kopīgi noskatieties kādu jauku filmu!


Viena komanda – vienmēr un visur. Jūs esat kopā ne tikai tad, kad esat divatā, bet arī sabiedrībā. Pat ja tas joks vai atgadījums, ko tavs vīrietis stāsta draugiem tev nemaz nešķiet interesants, neizmej viņu. Tāpat arī, nekad neapcel vai nenoniecini savu vīrieti – ne tad, kad esat divatā un vēl jo vairāk citu cilvēku klātbūtnē.

Ieviesiet tradīcijas. Tās var būt jebkādas. Varat rīkot rudens talku, reizi gadā kopā doties kādā pārgājienā vai katru vasaru rīkot dārza svētkus! Šādas tradīcijas neļaus jūsu dzīvēs iezagties rutīnai, bet gan visu laiku būs ko gaidīt un, ko plānot! Pats labākais ir tas, ka to varēsiet darīt kopā!

Komplimenti nav privilēģija. Jūs abi zināt, cik burvīgi, mīļi un izskatīgi esat, tomēr ir patīkami, ka kāds to ik pa laikam atgādina vai ne? Jaukas lietas nav jāsaka tikai svētku dienās, bet arī ikdienā, jo tieši mazie, jaukie komplimenti liks jums abiem justies novērtētiem un ievērotiem.

Neatriebies. Ja tavs vīrietis ir izdarījis kaut ko, kas tev nav pa prātam, neierieb savai otrai pusītei ar to pašu. Tādi kašķi var vilkties mūžīgi! Dažkārt labāk ir to krupi norīt un otram atdarīt ar ko labu!

Turi dotos solījumus. Ja tu apsolīji savai otrai pusītei, ka nedēļas nogalē nestrādāsi, bet gan pavadīsiet to kopā, tad tā arī dari! Pat ja tev pašai liekas, ka vārdi „Es apsolu” tev pār lūpām nāk tāpat vien, tad otram cilvēkam šie vārdi nozīmē daudz.

Vairāk seksa un fiziskā mīļuma. Laimīgu attiecību pamatā nav tikai emocionālā tuvība. Fiziskas attiecības ir pavisam parasta nepieciešamība, lai pāris tik tiešām justos kā pāris. Turklāt, seksa laikā tiek mazināts stress, izdalās vairāk laimes hormoni un tiek celta pašapziņa.

Runājiet viens ar otru. Šis zelta vērts noteikums, kurš tiek aizmirsts visbiežāk. Ar otru cilvēku ir jārunā par visu – par to, kā gāja darbā, kā jūties, par labo, par slikto, par skumjo un par priecīgo! Tikai tā ir iespējams izvairīties no nevajadzīgiem pārpratumiem. Izrunāšanās noņem slogu no pleciem un ir taču tik patīkami, ka ir kāds, kurš tevi uzklausa un, kuram rūp viss, kas ar tevi notiek. Novērtē to!

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.