6 iemesli kādēļ MAZS loceklis ir labāks par LIELU

Strīdi un diskusijas par to, kāds dzimumloceklis tad spēj labāk apmierināt sievieti – mazs vai liels – ir bijusi tēma numur viens visos laikos, kopš vien cilvēki par šādām tēmām vispār runā. Teiciens „jo lielāks, jo labāks” parasti pieder tiem stiprā dzimuma pārstāvjiem, kas paši var (un to arī dara) lepoties ar izteikti lielu „draudziņu”. Taču vai tiešām šis teiciens atbilst patiesībai? Vai tikai liels dzimumloceklis spēj sagādāt sievietei baudu? Šoreiz espati.lv neapjautās stiprā dzimuma pārstāvjus, jo, lai noskaidrotu, kas tad patīk pašām sievietēm, tas ir jājautā tieši viņām pašām! Un tieši to mēs arī darījām – šoreiz sešas daiļā dzimuma pārstāves atzīsies un dalīsies savā pieredzē par tēmu – kādēļ mazāks dzimumloceklis spēj būt krietni labāk par lielu. Un zini – šie argumenti tiešām pārliecina!

Ar „Mazo” interesanti eksperimenti – garantēti! Annika, 30 gadi: „Vīrieši ar mazākiem locekļiem vienmēr ir atvērtāki dažādiem eksperimentiem gultā. Nezinu, ar ko tieši tas saistīts, taču šādu novērojumu esmu guvusi no savas pieredzes. Manam tagadējam vīrietim ir salīdzinoši mazāks loceklis, kā citiem, kas man bijuši pirms viņa, taču es par to absolūti nesūdzos! Man pat šķiet, ka sekss, kas man ir tagad, atsver visu to, kas ir bijis jebkad iepriekš! Manam vīrietim ar izdomu un fantāziju viss ir kārtībā, turklāt jebkuru, arī trakāko fantāziju vai pozu, mēs varam realizēt, jo tā ir iespējama! Lielo locekļu īpašniekiem un viņu dāmām vienmēr jāatceras, ka ir virkne pozu, kurās loceklis tiks pārlieku dziļi sievietē, un radīs tai sāpes, taču ar „mazajiem” šādas problēmas atkrīt, un process kļūst vienkārši baudāms! ”
„Mazo” ir daudz vieglāk samīļot! Ruta, 35 gadi: „No savas puses varu viennozīmīgi teikt, ka esmu mazāku vīriešu draudziņu piekritēja. Mana pieredze ir bijusi gana plaša, lai būtu ar ko salīdzināt un esmu pilnīgi pārliecināta, ka tas, ko parasti visur popularizē – ka tie lielie ir tie labie – tas ir galīgi garām! Mans arguments numur viens ir tas, ka mazāku locekli gluži vienkārši ir vieglāk samīļot – gan ar rokām, gan sevi, gan sniedzot orālos priekus. Manam vīram ir normāls loceklis – ne ārprātīgi mazs, ne liels, taču tieši tāds, kas ir kā radīts man. Un ar to es domāju izmērus – tas lieliski ietilpst manī visos variantos. Un uzskatu, ka gultas priekos jau galvenais ir tas, ka abiem ir labi un ne no viena, ne otra partnera puses tas neprasa kaut kādu ārprātīgus pūliņus! Un es zinu, ko runāju – esmu piedzīvojusi, ko nozīmē sniegt orālo baudu lielam vīrieša draudziņam. Patiesībā – tā vairs nav bauda, bet gan smags darbs… ”
„Mazajiem” maz problēmu ar erekciju! Aija, 29 gadi: „Mana līdzšinējā gultas dzīves pieredze saka, ka vīriešiem ar mazākiem locekļiem ir viens liels un ļoti nozīmīgs pluss – viņiem izteikti retākas ir problēmas ar erekciju! Viņi vienmēr ir gatavi, turklāt nereti process var būt tieši tik ilgs, cik sievietei nepieciešams, lai nonāktu baudas augstākajā punktā. Savukārt ar tiem lielajiem bieži vien ir tā, ka tad, kad jāsāk darboties, tas nemaz vairs nav tik vienkārši, vai arī tas brīdis ir pārāk īss. Nezinu ar ko tieši tas saistīts, varbūt ar fizioloģiju, tas laikam vairāk jājautā ārstiem, taču tieši šie iemesli ir tie, kādēļ es saku JĀ mazākam loceklim. Arī manam tagadējam draugam ir loceklis, kuru varētu raksturot kā mazāku par tiem lielajiem. Un ziniet – es ne brīdi neesmu domājusi par to, ka man tajā brīdī „prasās” kaut ko lielāku, jo viss notiek tieši tā, kā man nepieciešams un galvenais – tieši tik ilgi, cik man nepieciešams!”
„Mazie” spēj darīt TO ilgāk! Lāsma, 32 gadi: „Laikam šeit vietā būtu latviešu teiciens par mazo cinīti, kas gāž lielus vezumus. Manā praksē pārbaudīta lieta – mazāks vīrieša loceklis spēj dot baudu sievietei ievērojami ilgāku laika sprīdi, kā liels. Mazs to darīs enerģiskāk, pārdomātāk, kvalitatīvāk un centīsies pēc iespējas ilgāk, lai tev būtu pēc iespējas labāk, kamēr liels būs teju vai pārliecināts, ka tev taču viss kārtībā, jo viņš ir LIELS! Varbūt tā ir vienkārši mana pieredze, kas man ir bijusi tieši tāda, un ne savādāka, taču es saku, ka mazāks dzimumloceklis spēj sniegt kvalitatīvāku un ilgstošāku seksu, kas viennozīmīgi garantē daudz lielāku iespējamību, ka es tikšu pie kārotās baudas. Protams, es savus iespaidus un pieredzi nevispārinu. Ja kādai tā pieredze ir citāda – man tikai prieks par to, taču es palikšu pie sava! Mīlnieks ar mazāku draudziņu tomēr vairāk padomās par sievieti, kā rezultātā sieviete gūs daudz lielāku apmierinājumu.”
„Mazo” var droši laist TUR, kur lielajam ieeja liegta! Ilona, 28 gadi: „Vīrieši ar vidējiem un maziem locekļiem, manuprāt, ir daudz priviliģētākā stāvoklī, kā tie, kuriem loceklis ir liels. Ar privilēģijām es domāju to, ka vairums sieviešu viņiem neatsaka tos seksa veidus, kuros nobīstas esot kopā ar lielo locekļu īpašniekiem. Es runāju par anālo un arī orālo seksu. Tas taču ir skaidrs kā diena – ar mazāku locekli abus šos procesus var daudz labāk izbaudīt un tiešām IZBAUDĪT, nevis tikai paciest par prieku vīrietim! Un es neticu, ka ir sievietes, kurām tiešām baudu sagādā anālais sekss ar milzu locekļa īpašnieku. Nu tas tāds pornofilmu variants! No pieredzes saku, ka mazāks loceklis iemāca to, ka no šādiem seksa veidiem tiešām baudu var gūt arī sieviete, un tas var būt lielisks papildinājums seksuālajai dzīvei. Es uzskatu, ka tie apgalvojumi par lieliem locekļiem kā labākiem, ir pašu vīriešu izdomājums, taču viņi ir aizmirsuši palūgt apstiprinājumu no mums!”
„Mazais” garantē izdomu un atraktivitāti! Agija, 29 gadi: „Jo mazāks ir vīrieša loceklis, jo viņš ir izdomas bagātāks un atraktīvāks seksā! Lūk, tā ir likumsakarība, kas darbojas visos gadījumos. Esmu to gan izbaudījusi uz savas ādas, gan diskutējusi par šo tēmu ar draudzenēm. Tieši mans piemērs ir tas, ka seksa laikā ar liela locekļa īpašnieku, viņš kategoriski atteicās izmēģināt ielaist mums pa vidu trešo personu – vibratoru. Viņš bija tik ļoti pārņemts ar savu locekli un tā izmēriem, ka pārāk baidījās no fakta, ka tam varētu uzrasties konkurence plastmasas rotaļlietas veidolā. Savukārt šāds te pats piedāvājums vīrietim ar mazāku locekli, ir jāizsaka tikai vienreiz, vai pat nav jāizsaka nemaz, jo viņš pats tev to piedāvā, kā interesantu un pikantu papildinājumu, kas garantē asākas izjūtas un daudzveidību tajos brīžos, kad rutīna ir ienākusi arī pa guļamistabas durvīm! Ja man jāsaka, kam priekšroku dodu es, tad tas viennozīmīgi ir otrais variants, jo jebkuram vīrietim, neatkarīgi no viņa locekļa izmēriem, ir jāatceras un jāņem vērā viens būtisks fakts – sekss jau nesākas loceklī un tā izmēros, kas absolūti nespēj garantēt to, ko mēs no šī procesa gaidām. Baudu var sniegt jebkāds loceklis, ja ir pareizais piegājiens un interese par pašu procesu, nevis tikai rezultātu!”

23 komentāru
 1. Ooooooo – labais! Balsoju arī tad par tiem mazajiem (ko es gan saucu par NORMĀLAJIEM) !!!!!!!

 2. Labs raksts! Lielajiem trauma – tā arī vajag, tāpat viņi pārāk pašpārliecināti, kam nemaz nav pamata 🙂

 3. Piekriitu 4/6, jo mana pieredze veesta, ka mazie ir tieshi otraadi-iso dzimimumaktu ‘varoni’, jo viriesiem ar lielajiem dzimumlocekliem tieshi vajag ilgaaku laiku + vini var ilgaak notureet erakciju, lai sasniegtu kulminaaciju. Kaa ari nepiekritishu par erakcijas ilgumu, jo mana pieredze veesta, ka lielie izmeeri ir ashaaki un izturiigaaki erakcijas jautajumaa.

 4. Pilnīgi piekrītu “Maza draudzina draudzene”
  Man ir bijis tieši tāpat ! tomer esmu “lielo” piekritēja.

 5. Hmm, teiksim tā, man ir ~20cm loceklis, bet man piemīt gultā visu ”mazo” locekļu ”pozitīvās” īpašības, un ko man tagad darīt, samazināt to? xD

 6. Pec manas pieredzes nav starpiba liels vai mazs ,,labs seks nav atkarigs nu lielums vai mazuma ,, bet no ta cik labi mes saprotamies gulta un zinam kas otram patiik ,ir viriesi kuri nezina ko darit ne ar lielune ar mazu (-;

 7. Pilnīgi un galīgi nepiekrītu, mēs ar vīru esam precējušies jau 5 gadus un sekss ir vienkārši lielisks, neskatoties uz to, ka viņam ir LIELS. 😉

 8. arī lielie ir labi…. it īpašī ja vīrietis pārzin tantrisko seksu… mazie der tik orālajam un anālajam. bet dažreiz tā gribas arī normālo! protams zelta vidusceļš tādēļ arī ir no zelta:D

 9. Džeki paš iedveš tiem ar tiem lielajiem, ka viņiem labāka manta.
  Par to, vai no lielā ir jēga, liela nozime sievietei, kas vai nu liks vai neliks saprast, ka ir svarīgi, ko ar to dara.
  Problēmas citiem priekiem ar lieliem nav nekādas (anālajam vairāk var uzbudināt, mitrāku padarīt, tur jau viss pielāgojas; orālajam ņemt palīgā papildus roku, pa daļām samīļot vai vēl ko izdomāt, utt.). Tad jau ar maziem specifiskās pozās šo to nevar izpildīt vai sarežģītāk. Lielā uzbudinājumā tos arī grūtāk sajust.

 10. piekritu! manam puisim ir videja lieluma un viņš tiešām gultā ir vienreizejs, domā vairāk par mani nevis savu locekli, un izmanto visas ķermeņa daļas lai sagādātu man baudu- tie ar lielajiem bieži vien domā ka iesies, izies un viss 🙂

 11. Muļķības man vismīļākais uz pasaulaes ir “mans” lielais … mīlošiem cilvķiem , nekad nekad netrūkst un netraucē!

 12. man liekas ka mazie ir daudz apmierinataki ka lielie…citreiz lielos nevar taaaa apmierinat ka mazakos> Rakstīt šeit!

 13. a kur tad paliek apkaartmeers? 😀 protams, es nevaru nevienam lieliities ne ar kaadiem 20cm, jo nav, tiesa gan, ja mediciinsiki iejauktos, vareetu gan jau kaadus 2cm pielikt klaat, jo ir mazliet banaanaa aizgaajis tas pasaakums, nez vai no raustiishanas, jo cik atceros, tad vienmeer taads ir bijis, vienigi ir bijushas paaris traumas, kas vareeja to noslieci uz vienu pusi sekmeet, attieciigi ~16cm liiks banaans, nez varbuut tas arii kaut kaadu labumu dod, nav man bagaatiiga pieredze, vienmeer bijushas paraak daudz citas intereses, kas aizstaajushas jaaklja teela veidoshanu, bet partneres gan lielaakoties bijushas vecaakas un krietni pieredzeejushaakas, itkaa jau atziniigi noverteeta gan mana centiiba, improvizaacija, gan arii pats riiks, godiigi runaajot reizeem mazliet traucee tas, ka taa pagruutaak bez piepaliidzeeshanas traapiit, kur vajag, bet teoreetiski, tas banaana izliekums, videejais statistiskais garums + ~15-16cm apkartmeers, bez nekaadas burkaana vai ziimulja formas piederiibas arii nodroshina apmierinaajumu abiem diviem vismaz 20 min garumaa(ujj kaa atkal lielos), ir bijushi visaadi kompleksi par visu shito dziivee, bet nu shobriid jau gadus 2 ir stabilas attieciibas, kuraas nekaa netruukst, ta kaa zheeloties laikam nevar.

  vispaar man liekas, ka lielaakajai daljai virieshu kaartas parstavjiem ir iestradaajies galvaa, ka gribas lai draudzinsh buutu vel lielaaks, tad nu gan vareetu,atvainojos, celkas pleest. Galvenais gan, tomeer, vismaz man, ir pirmkaart dariit sievieti laimiigu un apmierinaatu, nevis domaat par to, vai taisnot vai netaisnot, varbuut vel izstiept pie kjirurga 😀 priekshkam?

 14. Šito rakstu, sarakstījis kāds mazā locekļa īpašnieks? Vai arī sieviete, kuras vīram tāds ir?
  Patiesībā locekļa izmērs ir diezgan atkarīgs no testosterona līmeņa vīrieša organismā un tieši testosterons veicina visas tās gribēšanas utt īpašības, kas saistītas ar seksu, tākā šis viss raksts būs galīgi garām, jo lielāks testo līmenis vīrietim, jo gribošāks viņš būs, jo vairāk apveltīts ar seksuālo izdomu viņš būs, jo labāka erekcija viņam būs un lielāks loceklis viņām būs, tas viss saistīts ar hormoniem, tākā mazo locekļu īpašniekiem šis viss atkrīt. Vienīgais piekritīšu par to anālo, ka meitenes negrib, lai viņām tur sāp no lielā izmēra, tam punktam var piekrist, viss pārējais ir izdomāts 🙂
  Pats esmu virs vidējā izmēra īpašnieks un man piemīt šo visu punktu īpašības, tiaki ne tas par anālo.

  Bet labs mierinājuma raksts, mazo īpašniekiem 🙂

 15. savos 45,nemot veeraa,ka dz,dziive saakaas agri,pieredze bij tikai ar pagaraaka izmeera iipasniekiem,bet,kops satiku isaa,bet ne tievaa izmeera iipasnieku,es gribu tikai vinu,jo vins sagaadaa taaaadu baudu,kaadu neviens nav sniedzis.Tiesi pareizi bij rakstiits,ka lielo iipasnieki ir paaraak iedomaajusies-nu-man jau liels,tad jau viss ok,bet tas ir garaam.Protams,ja viirietis nepacentiisies,kaa sievietei kuraa briidii patiikamaak,tad ar nebuus tas efekts.Taatad-viss tas stipri atkariigs,cik viirietim ir svariigi,lai sieviete buutu maksimaali apmierinaata.Par to,ka man ir tik maigs,uzmaniigs,pacietiigs un protoss viirietis,es vinu miilu un dievinu !

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.