Ķermeņa kontūras uzlabojošu līdzekļu testa rezultāti

Pagājušo mēnes www.espati.lv izsludināja pieteikšanos Ķermeņa kontūras uzlabojošu līdzekļu testam, šeit lasāmi to dāmu viedokļi, kam bija iespēja kļūt par testa dalībniecēm. Produkta apraksts lasāms testa pieteikšanās rakstā Piesakies ķermeņa kontūras uzlabojošu līdzekļu testam. Maksimāli iegūstamais pozitīvais vērtējums – 5 zvaigznes! 

Florame BioSatine Slimming & Firmness ķermeņa krēmu testēja


D
aina, 25 gadi, mediju projektu autore
Florame ķermeņa krēms mani uzrunāja ar to, ka tas ir radīts izmantojot tikai dabiskas vielas. Pateicoties produkta iepakojumam, tā lietošana ir tiešām ērta. Pats krēms ir ar izteiktu, taču patīkamu, smaržu, jūtams, ka tā sastāvā ir spēcīgas ēteriskās eļļas. Tekstūra ir diezgan bieza, taču uzklājot krēmu, tas lieliski izlīdzinās un ātri iesūcas ādā. Krēmam ir pievienoti tādi kā vizulīši, kas izgaismo ādu un tā izskatās ļoti gluda. Pēc pirmās lietošanas reizes, vizuāli šķita, ka āda tiek labi mitrināta, tā izskatās veselīga. Pirmajās minūtēs jutu tādu kā kņudināšanu, kas radīja sajūtu, ka šis krēms ir tiešām aktīvs savā darbībā. Savukārt, pēc trīs nedēļu šī krēma lietošanas kursa, varu teikt, ka šis krēms paveic solīto – āda tiešām atguvusi manāmu tonusu, tā ir gluda un starojoša, turklāt ēterisko eļļu smaržu burvība rada tādu kā ik rīta rituāla sajūtu, kas man ir ļoti iepatikusies. Iesaku izmēģināt šo krēmu citām sievietēm un domāju, ka arī pati turpināšu to lietot! 

Gita, 28 gadi, brīvmāksliniece
Florame kontūras uzlabojošā krēma dizains ir parocīgs un ērts, ar dozatoru ir viegli samērot krēma daudzumu. Tā kā līdzeklis ātri iesūcās ādā, nepieciešams vairākkārtēji nospiest dozatoru, lai pietiktu vienai lietošanas reizei. Vienīgais mīnuss – dozators diezgan spēcīgi jānospiež. Tilpums ir piemērots arī pārvietošanai, jo nav liels, viegli var ielikt sporta somā, lai lietotu pēc treniņa. Lietojot ikdienā trīs nedēļas, joprojām pudelē saglabājies krēms, kas pietiks vēl vismaz nedēļai vai divām. Produkta konsistence ir ideāla (nav pārāk bieza vai pārāk šķidra), viegli uzklājama uz problemātiskajām zonām un ātri iesūcas ādā atstājot bronzas krāsas spīdumu, kas notušē ādas defektus. Nav nepatīkama smarža, kā citiem produktiem ar līdzīgu iedarbību. Krēma iedarbība ir tūlītēja, jau sākot ar to ka āda izskatās gludāka un samtaināka, pēc trīs nedēļu lietošanas apelsīna miziņas efekts ir samazinājies, āda ir gludāka, tvirtāka un izskatās veselīgāka. Lai pilnībā atbrīvotos no „apelsīna miziņas” efekta, manuprāt, produkts ir jālieto ilgākā laika posmā. Iesaku lietot šo krēmu pēc sporta aktivitātēm, jo tad ir vislabāk redzama krēma iedarbība. Noteikti lietošu šo produktu arī turpmāk, ieteikšu arī savām draudzenēm un varu droši ieteikt portālā lasītājām.

AVON Anew Clinical LaserShapepro krēmu testēja

Ilvita, 50 gadi, medmāsa 
Izvēlējos izmēģināt Avon ķermeņa krēmu, jo esmu par to dzirdējusi labas atsauksmes no kolēģēm. Man ļoti patika šī produkta iepakojums un dizains, jo tas ir tāds neuzkrītošs un gaumīgs. Produkta lietošana ir ērta, tas ir viegli dozējams, man pietika ar pavisam nelielu daudzumu šī krēma, lai apgūtu visas savas problēmu zonas. Krēms diezgan viegli klājas, centos šo klāšanu apvienot ar nelielu masāžu. Krēms arī ātri iesūcas un tas ir labi, jo var ātrāk ģērbties un krēms nepaliek uz drēbēm. Pēc pirmajām lietošanas reizēm nekādu īpašu rezultātu nemanīju, varbūt āda bija kļuvusi nedaudz gludāka. Taču pēc šīm trim nedēļām gan ir tāda sajūta, ka ķermeņa āda ir palikusi stingrāka – kontūras ir izteiktākas. Iesaku izmēģināt šo produktu citām lasītājām un arī pati to lietošu, lai gūto rezultātu vēl uzlabotu. 

Dina, 29 gadi, projektu vadītāja
AVON Anew krēmam ir parocīgs iepakojums, to ir viegli lietot. Krēmam ir maigs, neitrāls aromāts, tas patiešām labi klājas un diezgan ātri iesūcas ādā, tamdēļ to ir iespējams lietot arī no rīta, pirms došanās dienas darbos. Jau pirmajā dienā, pēc krēma lietošanas ir jūtams, ka āda ir palikusi maigāka. Pēc trīs nedēļu līdzekļa lietošanas secinu, ka mans celulīts nav pavisam izgaisis, taču āda noteikti ir tvirtāka un samtaināka. Domāju, ka pēc mēneša produkta lietošanas kādu laiku varēšu atpūsties un baudīt sasniegtos rezultātus, bet tad, atkal pēc laika, būs nepieciešams atgriezties pie šī produkta un es to darīšu ar patiku. 

Dzintars Nature’s Recipe ķermeņa balzams anticelulīts + liftings

Monika, 30 gadi, interjera dizainere
Šajā testā pretendēju uz Dzintara ķermeņa balzama izmēģināšanu, jo ļoti atbalstu pašmāju ražotājus un Dzintara kosmētika man vienmēr ir patikusi. Šī balzama dizains ir ļoti skaists un elegants, arī lietošana ir ērta, jo ir parocīgs korķītis, kurša nav jānoskrūvē. Balzamam ir fantastiska smarža, kas nedaudz atgādina kakao smaržu. Tekstūra ir ļoti laba, produkts vienmērīgi klājas uz ādas, ļoti ātri iesūcas, nav lipīgs, vai taukains. Pirmajās lietošanas dienās jutu, ka mana sausā āda tiek ļoti labi mitrināta un tas bija patīkams pārsteigums. Pēc trīs nedēļu kursa šīs sajūtas ir dubultojušās – āda ir kļuvusi manāmi gludāka, mitrināta, no sausuma ne vēsts un arī celulīts sāk atkāpties. Man šis balzams ļoti patīk, noteikti to lietošu arī turpmāk un iesaku it visām espati.lv lasītājām! 

Līga, 31 gads, māklere
Man vienmēr ir patikusi Dzintars kosmētika, kaut jāatzīst, tieši šo līdzekli vēl nebiju lietojusi, tamdēļ ar lielu prieku pieteicos tā testam. Krēmam ir labs iepakojums, pietiekami ērts. Tam ir jauki maigs šokolādes aromāts. Līdzeklim ir teicama tekstūra, tas lieliski klājas uz ādas. Uzreiz iepriecina pirmās sajūtas – āda kļuvusi daudz gludāka un maigāka jau tūliņ pēc uzklāšanas. Ar katru krēma lietošanas dienu, jūtu, ka āda uz augšstilbiem, vēdera un dupša pavisam noteikti mainās uz labo pusi. Tā kā pirms katras krēma uzklāšanas vēl veicu aprīvēšanās procedūru ar raupju dvieli, tad jau pēc šīm trim testa nedēļām rezultāts ir redzams arī uz aci. Vismaz mans dzīvesbiedrs jau to ir pamanījis. Noteikti iesaku šo krēmu izmēģināt arī citām espati.lv lasītājām un ja tā lietošanu kombinēsiet vēl ar papildus aktivitātēm, rezultāti noteikti ilgi nebūs jāgaida.   

Gatineau Vital Sculpt Cryo-Contouring Serum
 
Aija, 32 gadi, projektu vadītāja

Izvēlējos izmēģināt  Gatineau serumu, jo arī iepriekš esmu šo to no šī zīmola mēģinājusi un rezultāti bijuši labi. Produkta iepakojumu vērtēju pozitīvi – tam ir pumpītis, ar kura palīdzību lietošana kļūst maksimāli ērta. Mani patīkami pārsteidza tas, ka produktam nāca klāt pamācība, kā to lietot – ar visām bildēm, lai saprastu, kā labāk veikt produkta uzklāšanu un iemasēšanu ādā. Šo pamācību izpētīju, un produktu lietoju vadoties pēc tās. Šis krēms ir ļoti vieglas tekstūras – tas viegli uzklājas, nav nepieciešams pārāk liels daudzums un tam ir patīkama smarža! Uzreiz pēc uzklāšanas ir jūtama tāda atvēsinoša sajūta – patīkami! Pēc pirmajām lietošanas reizēm jutu, ka āda paliek tāda tvirtāka un pēc 3 nedēļu lietošanas šīs sajūtas ir kļuvušas vēl izteiktākas – ādas kvalitāte noteikti ir uzlabojusies! Noteikti iesaku šo produktu izmēģināt arī citām sievietēm un pati domāju to lietot arī pēc šī testa beigām! 

 Maija, 29 gadi, strādā finanšu jomā
Tā kā brīnumiem neticu, piesakoties krēmu testam, biju apņēmusies, ka nevis vienkārši nodošos krēma uzklāšanai stratēģiskajās vietās, bet pieteikšu kompleksu cīņu saviem ziemā uzkrātajiem negludumiem – atsākšu ikrīta skriešanu. Jāsaka uzreiz, šāda kombinācija strādā. Jau ar pirmajām dienām sapratu, ka krēmu lietošu no rīta, jo tam ir ne tikai ļoti viegla tekstūra, bet arī atvēsinoša iedarbība, kas ļoti labi sader ar vēlmi būt modrai dienas sākumā. Krēms klājas viegli un iesūcas pat ļoti ātri, tā ka nodoties nopietnai papildus masāža neizdodas. Krēma un papildus sporta slodze nāk par labu maniem negludumiem un tie padodas ietekmei. Āda kļuvusi gludāka un tvirtāka. Esmu apmierināta ar paveikto.
 

  

PAYOT Lift Performance ķermeņa līniju modelēšanai

Dana, 25 gadi, Valsts iestādes darbiniece.

Mans testējamais produkts bija PAYOT Lift Performance. Produktam ir ērts un gaumīgs iepakojums. Produkta tekstūra ir viegla, to uzklājos uz ķermeņa tas ātri iesūcas ādā. Produktam ir patīkami svaiga smarža, tā man asociējās ar mētru, skuju aromātu. Krēms izlietojas diezgan daudz, ar iepakojumu (200ml) trim nedēļām nekādi nepietiek. Taupīgi smērējot pietika 2 nedēļām. Novērojumi pēc produkta lietošanas – mana āda ir kļuvusi mitrinātāka, bet nejūtu ka tvirtuma ziņā būtu kas mainījies. Krēms nav slikts un iesaku to arī citām www.espati.lv lasītājām, bet domāju, ka tas nav neaizvietojams. 

Anna, 29 gadi, tirdzniecības vadītāja
Produkts ir ļoti ērti lietojams, viegli vērt vaļā un aizvērt un dizains ir izstrādāts tā, ka ļoti ērti glabāt plauktā. Pats krēms ir ar ļoti patīkamu tekstūru un lielisku aromāti, iesūcas ļoti ātri. Šo produktu pa 15 dienām  gandrīz visu izlietoju, smērējot 2 reizes dienā. Kas attiecās uz rezultātu, nejūtos īsti apmierināta, āda palika mazliet elastīgāka bet tas ir viss, gaidīju daudz vairāk, kaut gan lietošanas laikā ieturēju stingru dietu un katru dienu sportoju. Es diemžēl nepirktu šo produktu, izejot no tā, ka produkta rezultāts neatbilst produkta cenai.
 


Garnier Body Tonic slaidinoša un ķermeņa kontūras uzlabojoša želeja ar aļģu ekstraktu

Zane, 23 gadi, studente  

Bija prieks izmēģināt Garnier Body Tonic slaidinošo un ķermeņa kontūras uzlabojošo želeju ar aļģu ekstraktu. Produkta iepakojums ir samērā klasisks, tomēr košās krāsās. Līdzekļa uzklāšanai r ļoti viegla, un tas nožūst īsi pēc uzklāšanas, kas man liekas ļoti ērti. Tomēr vajadzētu padomāt par kādu dozēšanas veidu, lai līdzeklis būtu vēl ērtāk un vieglāk lietojams. Jo pirmajās lietošanas reizēs īsti nebija skaidrs cik daudz līdzeklis nepieciešams. Vēlāk jau viss bija kārtībā. Līdzekli nevajag daudz, to nedaudz izspiež uz pirkstu galiem un iemasē ādā. Tam ir patīkams viegls citrusaugļu un aļģu ekstrakta aromāts. Pirmā produkta iedarbība bija jūtama jau pēc uzklāšanas –  patīkams vēsums ar līdzekli noklātajā zonā un gludāka āda. Turpmākajās nedēļas efekts turpinājās, ādā kļuva gludāka un ķermeņa kontūras uzlabojās acīmredzami. Domāju, ka arī turpmāk varētu šo produktu lietot. Un droši iesaku to arī www.espati.lv lasītājām. 

Laura, 28 gadi, strādā juristu birojā

Garnier Body Tonic želeja ir klasisks, gana ērts iepakojums. Līdzeklim ir neuzbāzīgs aromāts, kas man ļoti patika. Pēc produkta uzklāšanas āda paliek jūtami maiga faktiski uzreiz. Savukārt pēc trīs nedēļu testa, varu sacīt, ka ādas stāvoklis ir uzlabojies, tā ir gludāka un noteikti ļoti maiga. Varu ieteikt šo produktu arī citām portāla lasītājām. 

GUAM modelējošs krēms vēderam un viduklim ar aktīvu iedarbību

Lauma, 29 gadi, šobrīd māmiņa
Šī testa ietvaros lietoju GUAM krēmu viduklim, jo tieši tas ir mana lielā problēmzona. Krēma iepakojumu un dizainu vērtēju pozitīvi – gaumīgs un ērts lietošanā. Par pašu produktu varu teikt, ka tam ir laba tekstūra – to viegli uzklāt, tas labi iesūcas ādā. Smarža ir visai neitrāla, un tas man patika. Sajūtas pēc pirmās produkta lietošanas reizes bija lieliskas – uzreiz jutu kārtīgu kņudināšanu un pat nelielu dedzināšanu, āda kļuva sārtāka un tas radīja iespaidu, ka krēms tiešām darbojas! Šī krēma lietošanu apvienoju ar kārtīgu pašmasāžu, kas ilga vismaz 5 minūtes. Pēc trīs nedēļu lietošanas es varu teikt tikai vienu – šis krēms tiešām darbojas – āda uz mana vēdera ir kļuvusi stingrāka, elastīgāka un savilktāka! Domāju, ka turpinot šo produktu lietot, tā iedarbība būs vēl labāka! Noteikti iesaku šo produktu visām espati.lv lasītājām! 

Vita, 36 gadi, strādā atbildīgā amatā

GUAM krēma testam pieteicos, jo biju dzirdējusi daudz labu atsauksmju par šī zīmola produktiem. Uzmanīgi izlasīju izsmeļošo instrukciju un ķēros pie darba. Krēmam ir brīnišķīgs aromāts. Tekstūra nedaudz taukaina, taču tad, ja ir vēl paredzēts nozīmīgās vietas papildus masēt, tad tas ir ļoti pat vēlami. Tomēr viss, kas attiecas uz pārējiem testa aspektiem, man personīgi diemžēl tā īsti neizdevās noskaidrot. Biju gatava blakusparādībām, par ko ir rakstīts skaidrojošajā materiālā, taču tas kļuva par lielāku izaicinājums kā biju gaidījusi. Uz iepakojuma pieminētā siltuma sajūta un kņudināšana, priekš manis tomēr bija kas vairāk. Man tā izpaudās kā nopietns apsārtums, pamatīgi dedzinoša sajūta un pietūkums apmēram tā it kā būtu apdegusi saulē, kas ilga aptuveni 30min. pēc kā viss norima un otrā rītā vairs nebija redzams. Nākošajā vakarā tomēr nolēmu atkārtot procedūru, scenārijs bija tieši tāds pats, bija arī vēl trešā drosmīgā reize, taču pēc tās sapratu, ka man šis produkts ir par stipru. Tamdēļ ar lielu nožēlu man nācās atdot to savai radiniecei, kurai savukārt apsārtums un siltuma sajūta bija pavisam neliela.  Pie tam, viņa man lepni ziņoja, ka uz stratēģiskajām vietām tas iedarbojas teicami. Tā kā espati.lv lasītājām varu teikt, ka tām kam ir jūtīga āda, šo krēmu vispirms nepieciešams notestēt un tikai pēc tam iegādāties.      
  

 Lirene intensīvs pretcelulīta serums

Ilze, 53 gadi, medicīnas darbiniece
Lirene pretcelulīta serums manu uzmanību piesaistīja ar to, ka tas lietojams tieši vakarā pirms došanās pie miera. Tas man ir būtiski, jo esmu no tām sievietēm, kurām šādām skaistumkopšanas aktivitātēm parasti pietrūkst laika. Produkta dizainu vērtēju kā ļoti jauku un dzīvespriecīgu, pateicoties skaisti oranžajai krāsai. Lietošana ir ļoti ērta, jo tas jādara vakarā, nevis no rīta, kad parasti nav laika. Produktam ir ļoti jauka un atsvaidzinoša smarža un patīkama tekstūra, kas viegli izlīdzinās un ātri iesūcas ādā. Pēc pirmās lietošanas reizes nekādas īpašas izjūtas nebija, vienīgi sajūta, ka āda tiek labi mitrināta, taču pēc trīs nedēļām man šķiet, ka tiešām āda kļuvusi līdzenāka. Ceru, ka turpinot šo produktu rezultāts vēl pastiprināsies! Iesaku izmēģināt šo produktu arī citām espati.lv lasītājām! 
  

Ginta,   47 gadi, grāmatvede

Produktu   ir ērti lietot un tam ir patīkama, neuzbāzīga smarža, tomēr patīkamāk būtu, ja tas būtu iepakojumā ar dozatoru. Tekstūra bija krēmīga, varēja būt biezāka, bet tik un tā bija ērti uzklājama. Pilnīgu nožūšanu parasti nesagaidīju jo tas nozīmētu vairāk par 15 minūtēm kailai stāvēt kājās. Vienai reizei līdzekli nav nepieciešams daudz izmantot. Uzreiz pēc lietošanas āda ir maiga un smaržīga, tomēr būtiskus uzlabojumus šo trīs nedēļu laikā nemanīju. Iesaku to, ja nepieciešams ķermeņa losions, bet celulīta un ķermeņa aprišu samazināšanai labāk pameklēt kaut ko nopietnāku.
 

Ricabody Intensīva ķermeni nostiprinoša terapija

Sandra, 49 gadi, ārste
Šajā testā lietoju Ricabody ķermeņa krēmu, jo tas paredzēts tieši ādas nostiprināšanai. Produkta dizains ir ļoti skaists un tāds sievišķīgs. Lietošana ērta – viegli dozēt, nav nepieciešams pārāk liels daudzums, jo krēms labi izlīdzinās pa ādu. Smarža ir eleganta un diezgan neuzkrītoša, ko vērtēju ļoti pozitīvi, jo tas liecina par to, ka krēms nav pārāk papildināts ar nevajadzīgām ķīmiskām vielām. Pirmajā lietošanas reizē bija sajūta, ka āda tiek lieliski mitrinātā, tā kļuva gluda un zīdaina, taču pēc trīs nedēļu kursa, es jau redzu pirmos rezultātus – krēms tiešām padara ādu stingrāku un savelk to tur, kur tā vairs nav tik tvirta. Šis krēms ir ieguvis manas simpātija un es centīšos to lietot arī turpmāk! Noteikti iesaku to izmēģināt arī citām espati.lv lasītājām. 
   

Viola, 36 gadi, strādā bankā

Tā kā iepriekš par šadu zīmolu neko nebiju dzirdējusi pieteicos tā testam. Produktam ir patīkams, ērts iepakojums. Krēmam ir maiga, viegla tekstura, tas klājas labi un tā uzsūkšanās ātrums ir tāds, ka atliek vēl laiks nelielai masāžai. Pēc krēma lietošanas, āda ir kļuvusi maiga un samtaina. Pavisam noteikti šī krēma lietošana jākombinē ar citām aktivitātēm, kas pastiprinās tā iedarbību. Mani trīs nedēļu rezultāti ir gana apmierinoši, tamdēļ turpināšu to lietot, lai gūtu galēju uzvaru par saviem negludumiem. 
         

L’Oreal Paris Sculpt Up želejkrēms ķermeņa formu uzlabošanai ar Pro Tensyl TM 
Amanda, 37 gadi, arhivāre  
Šajā testā pieteicos izmēģināt L’Oreal Paris Sculpt Up želejkrēmu. Līdz šim biju lietojusi citus atvēsinošos un karsējošos krēmus un želejas. Nevarētu teikt, ka tie man nepatika, bet L’Oreal ir nesalīdiznāmi labāks. Tā iepakojums ir viegls un ērts lietošanai. Ļoti patika krēma tekstūra, ātri iesūcās, un āda nepalika taukaina, viegls, patīkams aromāts. Efekts ir gan slaidākas ķermeņa aprises, gan āda uz augšstilbiemiem kļuvusi gludāka un tvirtāka. Paralēli gan šī krēma lietošanai, mazliet vingroju mājās, tas ir 15 – 20 min., vakaros, kā arī ik pārdienu veicu medus masāžas pirms šī krēma lietošanas. Pati noteikti turpināšu lietot šo produktu, kā arī droši varu ieteikt visām dāmām, kas vēlas būt lieliskā formā! Paldies par iespēju lietot šo krēmu.

     

Maija, 32 gadi, strāda valsts pārvaldē
Man bija iespēja testā izmēģināt L’Oreal Paris Sculpt Up želejkrēmu. Produktami ir klasisks ērts iepakojums un gana patīkams aromāts. Līdzeklis pārsteidzoši ātri iesūcas, tas nozīmē, ka to ir iespējams lietot arī no rīta, pirms došanās uz darbu. Pēc pirmās dienas, mana āda ir kļuvusi maiga. Savukārt pēc trīs nedēļu testa, varu sacīt, ka neticami brīnumi nav paveikti, bet tā kā krēms katru rītu tika uzklāts ar masējošām kustībām un vismaz 5 min., rezultāts tomēr ir redzams, domāju, ja darbošanās būtu bijusi vēl intensīvāka (sports+ilgāja vai prasmīgāka masāža) rezultāts būtu vēl labāks. Domāju, ka produktu varu ieteikt visām tām lasītājām, kas ir gatavas ne tikai želejkrēmu iesmērēt, bet iemasēt un vēl papildus padarboties sporta zālē.

6 komentāru
  1. Nē nu skaidrs, brīnumi nenotiek, vajag taču arī pasportot, vai vismaz kārtīgi masēties, tāpatam jau nekas nepazudīs…

  2. Nemaz neuztveru testa rezultātus nopietni…Pēc tiem visi līdzekļi atzīti par labu esam ar 4 vai 5 zvaigznēm.

    Vai tiešām tam ticam..!?

  3. ja tev pa brīvu dotu provēt, tu teiktu, ka nepatīk? prieks, ka šādi testi tiek rīkoti – tā taču ir reāla iespēja izmēģināt to, kam veikalā paietu garām 🙂

  4. zinu, no personiskās pieredzes, ka GUAM dod labus rezultātus, bet ja kādu laiku nelieto viss aiziet vecajās vietās…

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.