Viņa IZMĒRS – par ko tas liecina?

Vai pēc vīrieša dzimumlocekļa izmēra var noteikt, kādas viņa rakstura iezīmes? Vai no tā ir atkarīgs tas, kāds viņš ir gultas priekos? Vai locekļa izmēram vispār ir kāda nozīme? Seksologi apgalvo – ir gan nozīme, jo likumsakarības viennozīmīgi pastāv, turklāt šis izmērs ir tas, kas ietekmē ir visus vīriešus – atzīst viņi to, vai nē! Turklāt – viņi visi ZINA savus izmērus, bet, ja prasīsi, precīzu atbildi diez vai saņemsi, jo tā vienmēr tiks noapaļota… uzmini nu, uz kuru pusi? 

Mazais „S”
Garums – līdz 13cm, apkārtmērs līdz 12cm. Šie vīrieši mīl labu dzīvi un visas ērtības, viņam ir svarīgi vienmēr justies labi, kas ietver arī labas attieksmes sagaidīšanu pret sevi no tavas puses. Šis vīrietis nesapratīs ironiju vai dumjus jokus, kas vērsti viņa virzienā. Viņam nepieciešams uzmundrinājums un uzslavas, ja tādas tiek regulāri gūtas, ar viņu viss ir kārtībā. Šāds vīrietis bieži vien ir ļoti labs laulātais draugs, netieksies uzņemties viennozīmīgi dominējošo lomu ģimenē, ļaus saimniekot arī sievai, bet ģimenes galva paliks tāpat. Šim vīrietim var trūkt ļoti lielu ambīciju, taču arī par zemu viņš sevi nevērtē. Kopumā mierīgs, nosvērts, gudrs un patīkams. Gultā šis vīrietis ir gatavs vairāk dot, nekā pieprasīt, bieži izdomas bagāts, atsaucīgs uz dažnedažādu seksa rotaļlietu izmantošanu un visu, kas mīļotajai sagādā baudu. Sekss ar viņu ir patīkams un sieviete zina – viņa vienmēr tiks „aprūpēta”.

Brašais „S”
Garums – līdz 13 cm, apkārtmērs virs 12cm. Šis vīrietis ir dvēselē maigs un mīlīgs, bet ārēji izskatās trakulīgs un pat pārgalvīgs, ar lielām ambīcijām. Piemēram, viņam bieži vien ir tieksme uzaudzēt kārtīgus muskuļus, rūpēties par sevi, ļoti labi ģērbties, kā arī iegādāties lietas, kas norāda (viņaprāt) uz prestižu – jauns džips, pēdējās kolekcijas rokas pulkstenis utt. Viņš labprātāk vēlēsies dzīvot mājā, nekā dzīvoklī, turklāt tai vajadzētu būt lielākajai apkaimē, un, ja iespējams, ar baseinu un citām „ekstrām”. Profesionālajā jomā viņam ir izteikta tieksme kaut ko vadīt un vēlme saņemt lielu atalgojumu – karjeras kāpnēs ilgi nesēdēs uz sasniegtā pakāpiena. Kopumā šis vīrietis darīs visu, lai parādītu – es neesmu maziņš! Arī sievietei pie sāniem vēlams būt smukai un koptai, ģimenē gan labprāt valda viņš pats. Gultā šis vīrietis ir dāsns devējs, par sevi domā ievērojami mazāk. Draiskulīgs, atvērts visdažādākajiem jauninājumiem. Izgudrotājs un eksperimentētājs – garlaicīgi ar viņu nebūs!

Neapmierinātais „M”
Garums 14-17cm, apkārtmērs zem 12cm. Lai gan pieskaitāms pie vidējā izmēra, šis vīrietis ar to reti ir mierā. Vienmēr liekas, ka ir par maz. Viņš jau saprot, ka ir tādi, kuriem ir mazāki, bet vai tas ir mierinājums? Ir taču arī tādi, kuriem ir lielāki! Viņš nav informēts par to, ka Eiropā vīrieša vidējais locekļa izmērs ir tieši šāds – ap 16 cm! Viņam liekas, ka viņš ir apdalīts un tas ir netaisni. Šie vīrieši nereti mēdz būt visai pesimistiski, ar noslieci uz filozofiskām tieksmēm, čīkstulīgi. Ģimenes dzīvē būs kluss un mierīgs vīrs, taču vienmēr atceries – nepieciešamas uzslavas, un tieši tās spēj darīt brīnumus! Prasmīgas sievietes rokās šīs vīrietis var mainīties līdz nepazīšanai! Gultas priekos šī tipa vīrieti sākotnēji var būt grūti iekustināt, jo viņš gluži vienkārši kautrējas, taču, ja barjeras tiks pārvarētas, rezultāts būs tā vērts – maigs, mīlošs un uzmanīgs mīļākais, kuram viennozīmīgi ir tieksme dot baudu tev. Trakas izdarības un izvirtības varētu nebūt gluži viņa gaumē, bet sveces, romantika un jauna kārdinoša apakšveļa tavā izpildījumā būtu tieši laikā!

Perfektais „M”
Garums 14-17cm, apkārtmērs virs 12cm. Viņš ir vidējs un ar to ir pilnīgā mierā. Un ir jau arī iemesls – izrādās, ka jau senajā Grieķijā tieši šādu izmēru dabas dotumi tika uzskatīti par harmoniska vīrieša pazīmi. Un dažnedažādās aptaujās ir pierādījies, ka arī sievietes dod priekšroku tieši šim tipāžam – kā saka „ne par garu, ne par īsu, ne par lielu, ne par mazu”! Šī tipa vīrietis ir neatlaidīgs savu mērķu sasniegšanā, ar nelielu noslieci uz avantūrām un trakulīgām izdarībām. Nereti romantiskas dabas, sieviešu mīlētājs. Sievietē augstu vērtē gan ārējo, gan iekšējo skaistumu. Ar viņu ir viegli veidot attiecības, jo viņš sievieti parasti pieņem kā līdzvērtīgu – ieklausās un ņem vērā viņas spriedumus. Arī gultā perfektais „M” ir perfekts. Viņš zina, kā dot partnerei to, ko viņa sagaida, taču, atšķirībā no iepriekš aprakstītajiem tipāžiem, šis arī no sievietes sagaida pretī to pašu, un, ja nedabūs, paprasīs! Viņš par sevi ir pārliecināts, tādēļ kautrība nav aktuāla, un arī sievietēm patīk, jo šis ir izmērs, kas parasti nerada ne apmulsumu, ne izbīli, kad tiek ieraudzīts pirmo reizi.

Vienkārši lielais „L”
Garums – virs 17 cm, apkārtmērs virs 12cm. Lielais „L” parasti ir apmierināts ar sevi, pašpārliecināts, var būt arī nedaudz (vai daudz) iedomīgs. Taču viņam nereti nepiemīt milzīgas ambīcijas, nav tā stimula, jo viņš taču tāpat ir liels, kārtīgs vecis, tā sakot! Kāpšana pa karjeras kāpnēm vai dižošanās un dzīšanās pēc jaunām mantām viņam parasti nav raksturīga, jā, ja dzīve šīs lietas piespēlē, viņš ņem pretī, bet pats pakaļ neskries. Sievietes parasti sajūt šo vīriešu iekšējo pašpārliecinātību un pašas līp klāt, tādēļ viņam atliek vien izvēlēties. Un viņš izvēlas no to vidus, kas pašas atnākušas, princesēm viņš pakaļ neskries, ja negrib, pašas vainīgas! Gultā šī tipa vīrieši bieži vien vairāk gaida, nekā vēlas dot pretī. Arī ar izdomu viņam var pieklibot, jo kā saka „kamdēļ jāpūlas, ja ir šitāda izmēra aprīkojums?”, pret seksa rotaļlietām nereti izturas ar skepsi vai pat nepatiku „ar ko šis gumijas ir labāks par manējo?”. Taču, viņš, neskatoties uz saviem dotumiem, var ļoti apvainoties un pat sadusmoties, ja tu izliksies tos neredzam un ne pušplēsta vārdiņa nepateiksi no sērijas „ak cik liels!”. Viņš nesaprot, kā tas var būt, ka viņš nevar kādu „paņemt” ar savu izmēru, un tieši tādēļ vislabprātāk būs kopā ar sievieti, kas viņa bagātību novērtēs kā neatsveramu, un attiecīgi uzvedīsies.

13 komentārs
 1. Man šķiet, ka izmēram nav nozīme, galvenais lai “Edgars” pats izveicīgs 🙂 🙂 🙂

 2. Spriežot pēc raksta un izvērtējot Latvijas vidējo autoparku, mūsu vīriešiem pārsvarā ir Brašais „S”.

 3. Kā apkārtmērs var būt virs vai zem 12 cm? Būtiska neprecizitāte! Un raksts-nenopietns …

 4. Vai tad šitādi raksti vispār var būt nopietni ? 🙂 Tas tāds izklaides gabals brīvdienu vakaram un vēl paķiķināt var !

 5. Bija dzīvē lielais L un viss aprakstītais ir patiesība. Viņs tiešam jutās tik kruts par savu zimēru, ka necik prasmīgs nebija – laikam, jau uzskata, ka ar lielo metamo pietiek. Sekss ar viņu nebija nemaz tik foršs, jo man tikai ar lielu locekli nepietika 🙁 Attiecības nebija ilgas, jo tiešam tā bija, ka viņs pat necentās mani īpaši noturēt.

  Ir bijis ar čalis ar mazu izmēru – ap 12-13 cm laikam un seksā darīja visu ko, lai tik mazāk jālieto leceklis – to parasti uz beigām, bet priekšspele bija fantastiska!!! Un viņs ļoti daudz strādāja, karjerists, labi pelnīja – toreiz tāarī padomāju, ka laikam cenšas kompensēt! Krč likās, ka viņs ar visu ko džīvē darīja centās kompensēt necilo krāniņu – laba alga, kruta mašīna, daudz aplidošanas, interesanta priekšspēle, dārgas dāvanas u.t.t. Starp citu puisim ar lielo nekas tāds nepiemita, arī karjerā nebija nekas izcils.

  Arī ar draudzenēm runājot tā bieži vien sakrīt šie parametri puišiem ar izteikti maziem un iztekti lieliem locekļiem!

 6. bez kautkaadas lieliibas un skaudiibas par citu verķiem , esmu lasiijis simtiem komentaaru par šito tematu un man liekas ka maxsimaalais lielums tomeer nav precizeets , maneejais ir bez paaris mm 18 garumaa un 17 apkaart meeraa,atziišos , ka saakot dzimumdziivi jauniibaa bija probleemaas ar taa iedabuušanu makstii , man bija skaistas attieciibas 20 gadu vecumaa , bet viss pajuka pie pirmaa dz.akta , pirmkaart ļoti satraucos ka neiet un uzreiz arii antena nokrita , taa zaudeeju savas skaistules jauniibaa , jo šiis jau ar nebija tik saprotošas un pretim naakošas , kad 25 gadu vecumaa iepazinos ar karteejo meiču , viss aizgaaja spiidoši , jo viņa izraadiijaas šķirtene un jau viereiz dzemdeejusi , vairaak no taas reizes neesmu meeģinaajis citas , appreceejaamies un man divi dēli , esam kopaa jau 40 gadus , taa luuk par izmeeriem……

 7. Aurelijs, token, 18 mm? Ha! Tie ir 1.8 cm. Nav brīnums, ka nevarēji iekšā dabūt, tādu jau nevar pa tumsu atrast :DD

 8. esmu kategorijā Perfektais „M”, bet jūtos kā Neapmierinātais „M”!!Kāpēc tā? nezinu. bet diezgan stulba sajūta. Raksts pilnībā atbilst patiesībai, gandrīz pa 100%

 9. nu ja godigi ir nozime izmeram BET tad ir runa par tiesam loti lieliem ja ir aptuvenie standarta izmeri tad vis ir okay

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.