Horoskopa zīmju SEKSUĀLĀ saderība

Nav noslēpums, ka ir cilvēki, kas labāk sader kopā un tādi, kuriem šī saderība nav tik laba. Un tā tas ir arī, ja runājam par seksuālo saderību. Viens no veidiem, kā tiek iedalīti cilvēki un viņu iespējamā seksuālā saderība vai nesaderība ir pēc horoskopa zīmes, kurai viņi atbilst. Vai jūs saderat kopā seksuāli?

AUNS

Uguns elements, 21. marts – 20. aprīlis
Auna zodiaka zīmes mīļoto ceļvedis: Auniem attiecībās nepastāv daļējs novērtējums,  jo tiem vai nu attiecības interesē un tajās ir labi vai tās ir pilnīgi neinteresantas un nevajadzīgas. Auni ir impulsīvi un superātri, kad runa ir par nonākšanu seksuālā iekārē. Auni ir tendēti uz romantismu un viņiem ir nepieciešams partneris, kas nepadarīs šīs zīmes pārstāvjus trakus – zem emocionāla spiediena, jo Auna dzīve var sabrukt. Mīlestība un sekss Auniem ir tikpat nepieciešams kā ēdiens un ūdens, Auns var kļūt viegli aizkaitināms, strīdīgs,  ja seksuālā dzīve samazina savus ātrumus. Auni ir aizraujoši gultas biedri, kas labprāt uzņemas vadības grožus, bieži gatavi arvien jauniem eksperimentiem, seksuāliem saviļņojumiem un dažiem  šīs zīmes pārstāvjiem piemīt pāris pat ļoti pikantas fantāzijas. Auni var būt ļoti nepacietīgi un nedaudz egoistiski, tiem patīk sava teritorija. Viņu erogēnās zonas ir galva un seja, lūpas, vaigi un mati. Vislabākā seksuālā saderība ar Strēlnieku, Lauvu, Aunu, Dvīni un Ūdensvīru.
 
VĒRSIS
Zemes elements, 21. aprīlis – 21.maijs 
Vērša zodiaka zīmes mīļoto ceļvedis: Vērsis ir pasaulīgs, spēcīgs un juteklīgs ar milzīgu seksuālo apetīti. Viņi ir lojāli mīlnieki, kuri nelūkojas apkārt un gaida tādu pašu uzticību no citiem. Vērši meklē stabilitāti un drošību, būs nopietni savā mīlas dzīvē. Viņiem ļoti daudz nozīmē mājas, būtiska stabila vide, jo Vērši dod priekšroku noturīgai, laiskai un drošai videi. Viņi ir uzticīgi un mājas mīloši laulātie partneri un vecāki. Vērši mīl labi paēst un vispār dzīvot, līdz ar to vakariņām sveču gaismā ar gardu maltīti visticamāk sekos jauks vakara turpinājums guļamistabā. Mute un kakls ir šīs horoskopa zīmes erogēnās zonas, tāpat kā viņiem ļoti patīk maigi skūpsti un knibināšanās gar kaklu. Labākā seksuālā saderība ar  Mežāzi, Jaunavu, Zivīm, Vēzi un Svariem.

 
DVĪŅI
Gaisa elements, 22. maijs – 21. jūnijs
Dvīņu zodiaka zīmes mīļoto ceļvedis: Dvīņiem attiecībās ir spēcīga vēlme pēc brīvības un neatkarības. Viņi var būt strauji, ātri mainīties, toties spēj izturēt daudzas lietas vienlaikus, tāpat arī vairākus mīļotos. Ātri runājot un domājot, viņi šķiet īpaši pievilcīgi citiem, rada jauneklīgu iespaidu, ir aktīvi gan gultā, gan ārpus tās. Dvīņiem nepieciešams partneris, ar kuru var izdzīvot savas visslēptākās seksuālās fantāzijas. Sekss būs jautrs, lai gan dzīve ar Dvīni var būt visai traka, jo visai bieži viņiem ir divas sejas, divas atšķirīgas individualitātes. Vienā mirklī viņš mīl savu partneri, taču pēc īsa mirkļa jau var viņu neieredzēt. Dvīņiem patīk kaislīgas sarunas guļamistabā, erotiskas filmas, turpretī klusums guļamistabā un rutīna seksuālajā dzīvē ir nepieņemama. Pleci, rokas, plaukstas ir Dvīņu jūtīgās zonas. Vislabākā seksuālā saderība ar Ūdensvīru, Lauvu, Svariem, Dvīņiem un Aunu.
 
VĒZIS
Ūdens elements, 22. jūnijs – 22. jūlijs
Vēža zodiaka zīmes mīļoto ceļvedis: Vēži ir jautri mīlnieki, jo viņu humors ir izsmalcināts un kompetents, turklāt viņi mīl smieties ne tikai par citiem, bet arī par sevi. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir labi pakalpojumu sniedzēji, šķiet, ka Vēžiem piemīt īpašas burvju spējas – sajust, kuri darījumi nesīs ienākumus. Vēži ir emocionāli, romantiski, maigi un jūtīgi mīlnieki, kuri viļoties mīļotajā tikai pēc krietna laika kādam var pa īstam atkal uzticēties. Viņi jūtas pārliecināti, lai gan var izpaust plēsīgo dabu,  īpaši seksuālajās attiecībās. Vēži  ir lojāli un iztēles bagāti mīlnieki, kuri bauda un iepriecina ar savu maigumu, īpaši ar glāstiem un apkampieniem pēc intīmās tuvības. Tomēr šīs zīmes pārstāvjiem raksturīgas greizsirdības scēnas. Vēžu erogēnās zonas – krūtis  un ausu ļipiņas.  Labākā seksuālā saderība ar Zivīm, Jaunavu, Skorpionu, Vēzi un Vērsi.
 
LAUVA
Uguns elements, 23. jūlijs – 23. augusts
Lauvas zodiaka zīmes mīļoto ceļvedis: Lauvas ir lielas romantiķes, viņām patīk atrasties uzmanības centrā, savu draugu loka vidū. Uguns un kaisle dedzina šo zīmju prātu un ķermeni. Lauvām ir izteikta un spēcīga dzimumtieksme, spēcīgs izskats, kas citiem var šķist ļoti seksīgi. Viņas izstaro ārkārtīgu pašpārliecinātību un labprāt uzņemas iniciatīvu gultā. Lauvas ir seksuālas, piedzīvojumiem kāras, radošas un zinošas mīlas dzīvē, viņas spēj apmierināt visprasīgāko partneri. Rutīna un paredzamība attiecībās nav domāta Lauvām, viņām nepieciešami izaicinājumi un neparedzami seksuāli piedzīvojumi. Mugurkauls, mugura ir visjūtīgākā šīs horoskopa zīmes ķermeņa daļa. Labākā seksuālā  saderība ar Strēlnieku, Aunu,  Dvīņiem, Svariem, Jaunavu un Mežāzi.
 
JAUNAVA
Zemes elements, 24. augusts – 23. septembris
Jaunavas zodiaka zīmes mīļoto ceļvedis: Jaunava izliekas auksta un mierīga, taču patiesībā noklusē diezgan lielu ekspresivitāti un dziļu juteklību. Viņa reti slaistās, ir čakla un ražīga. Jaunava ir ļoti izvēlīga partneru jautājumā. Seksuālajās attiecībās ļoti gādīga, taču citkārt pārāk kontrolējoša, spējīga radīt savam partnerim iespaidu, ka viņš ir visvēlamākā persona uz zemes. Jaunava var būt super-kritiska, apsēsta ar ideālu meklēšanu un pārņemta ar tīrības uzturēšanu, šīs īpašības bieži ir strīdu iemesli attiecībās. Mīlestībā šīs horoskopa zīmes pārstāves ir ļoti atšķirīgas, godīgas, diskrētas un pieredzējušas. Jaunavas mīl patiesu romantiku, uzslavas un vienkāršu seksu ar uzticamu partneri, kuram piemīt inteliģence, tāpat kā pievilcīgas fiziskās īpašības. Jaunavas neciešs jūsmīgu sentimentu,  jēlības vai vulgaritāti, līdzīgi ir ar seksuālo dzīvi – tai jābūt tīrai. Vēders ir viņu erogēnā zona, tā glāsti un skūpsti atraisīs vislielāko kaisli. Labākie seksuālie partneri: Mežāzis, Vērsis, Vēzis un Skorpions.
 
SVARI
Gaisa elements, 24. septembris – 23. oktobris
Svaru zodiaka zīmes mīļoto ceļvedis: Venēras ietekmētie Svari ir ieprogrammēti mīlestībai un daudzi atzīst, ka viņi ir visprasmīgākie mīlnieki no visām horoskopa zīmēm. Viņi ļoti mīl sevi, taču alkst arī citu mīlestību, līdz ar to viņu partneri nedrīkst apvaldīt savas emocijas un jūtas, tās atklāti jāizrāda visu laiku. Svari ciena, pat godina romantiku un pavedināšanu, var būt ļoti koķeti, lieliski zinot kā labpatikt savam partnerim, uzbudināt to un paķircināt viņu. Šīs horoskopa zīmes pārstāvji ir atvērti seksuāliem piedzīvojumiem, ja attiecības un seksuālā dzīve zaudējusi savu spozmi, labprāt meklēs mierinājumu citur. Vislabprātāk izvēlas partnerus,  kuri uzņemas iniciatīvu, un tādus,  kas gatavi pielūgt Svarus. Muguras lejasdaļa un sēžamvieta ir Svaru erogēnās ķermeņa daļas. Glāsti, viegli piesitieni un kniebieni šajās zonās ir veids,  kā panākt vēlamo saskarsmē ar šīs zīmes pārstāvjiem. Labākie seksuālie partneri: Dvīņi, Ūdensvīrs,  Lauva, Strēlnieks, Vērsis un Svari.
 
SKORPIONS
Ūdens elements, 24. oktobris – 22. novembris
Skorpiona zodiaka zīmes mīļoto ceļvedis: Skorpioni ir spēcīgi, seksuāli neremdināmi mīlnieki, kuri alkst baudpilnus eksperimentus,  kas bieži pārspēj otro pušu vēlmes un prasmes. Viņiem ir spēcīga uzticības īpašība un viņu kaisle dažreiz var būt pat nomācoša. Skorpioni ienīst rutīnu, viņi nodarbojas ar seksu ar ievērojamu intensitāti,  neizmanto to, lai manipulētu ar partneri, tomēr gultā var kontrolē katru kustību. Greizsirdība ir nozīmīgākā šīs horoskopa zīmes iezīme,  kas visbiežāk noved pie nemitīgām aizdomām par partneri, kas var smacēt otru. Skorpioniem parasti ir augsti standarti, kaut gan viņi ir tendēti atteikties no dažiem no tiem. Viņi var šķist pavisam mierīgi, kad patiesībā ir nikni. Šīs zīmes pārstāvji mīl un dzīvo pēc saviem uzskatiem, savā īpašā veidā un ir tālu no kāda ietekmes, lai mainītu savu viedokli un skatījumu uz dzīvi. Skorpionos ir iedzimtas spēcīgas magnētiskas kvalitātes, hipnotiska ietekme uz vīriešiem, liktenīgās sievietes tēls, līdz ar to šīs zīmes spēja mīlēt ir pievilcīga citiem. Skorpiona zīmē dzimušo erogēnās zonas ir tieši dzimumorgāni, tāpat kā viss ķermenis,  kas alkst maigus glāstus. Saderīgākie seksuālie partneri: Zivis, Mežāzis, Jaunava, Vēzis un Skorpions.
 
STRĒLNIEKS
Uguns elements, 23. novembris – 21. decembris
Strēlnieka zodiaka zīmes mīļoto ceļvedis: Impulsīvs, nemierīgs, brīvību mīlošs raksturs raksturo šo zīmi, tāpat kā izskats, kas citiem pasaka – esmu pieradis vinnēt! Viņam patīk aktivitātes brīvā dabā, ceļošana, intelektuālas nodarbes, vienmēr kaut ko atklāt, uzzināt. Strēlnieka mīļotajam jābūt drošam, straujam, prieka pilnam, tādam, kam patīk atklājumi un piemīt piedzīvojumu kāre un mīlestības alkas. Iespējams, ka šīs zīmes pārstāvjiem ilgstošas seksuālas attiecības ar vienu un to pašu partneri var sākt garlaikot un var rasties vēlme pēc pārmaiņām. Gurni un augšstilbi ir Strēlnieka visjutīgākās zonas, līdz ar to erotiska, maiga masāža šajās vietās ar īpašu uzmanību uz augšstilbu iekšpusi palīdzēs atmodināt viņos patiesu kaisli. Vislabākā seksuālā saderība ar Aunu, Lauvu, Ūdensvīru, Vēzi un Strēlnieku.
 
MEŽĀZIS
Zemes elements, 22. decembris – 20. janvāris
Mežāža zodiaka zīmes mīļoto ceļvedis: Mežāzim ir iespējama materiāla veiksme, izmantojot gan savu esošo materiālo stāvokli, gan ietekmi. Piedzimstot Zemes elementā, viņi visticamāk ir konservatīvi mīlnieki un seksuālā tuvība un ekspresija izpaužas vien laiku pa laikam.  Mežāzis vienmēr miksē labos darbus ar sev izdevīgām lietām. Mežāzis ir labi organizēts, iespējams pat disciplinēts pēc izskata un viņa prioritāte ir vēlme pēc materiālas nodrošinātības, pārliecības jebkurā dzīves jomā, lai sāktu atklāt savas vērtības, mīlestību un gudrību. Mežāža otrā puse bieži paliks atstatus un atturēsies no pirmo soļu veikšanas, kamēr sāks justies patiesi iemīlējusies. Vislabākā seksuālā saderība ar Vērsi, Jaunavu, Skorpionu un Zivīm.
 
ŪDENSVĪRS
Gaisa elements, 21. janvāris – 18. februāris
Ūdensvīra zodiaka zīmes mīļoto ceļvedis: Ūdensvīrs pieiet mīlestības spēlēm ļoti lēnām, metodiski un apdomīgi. Viņaprāt, izbaudīt mīlestības spēli ir jautri un to nedrīkst sasteigt. Šīs zīmes pārstāvis ir netradicionāls, novatorisks, apburošs cilvēks, kas var pārsteigt citus. Pilns ar pārsteigumiem viņš vienkārši nevar būt laimīgs vai piepildīts, kamēr nevar darīt to ko vēlas, tā kā vēlas vienīgi viņš pats. Ūdensvīrs nekad labprātīgi neupurēs savu autonomiju un brīvību. Kā partneris viņš ir uzticīgs un paļāvīgs. Ūdensvīra tendence ir pieiet seksam caur prātu, tā viņi var dalīties un apspriest savas pārdomas ar savu partneri, tad gultas jautājums tiks ātrāk atrisināts. Viņiem raksturīga ziņkārība.         Ūdensvīrs bieži tic, ka viņa izvēle ir vislabākā, tāpēc nav pārsteigums, ka viņi saista partneri, kas spēs saskatīt, atspoguļot viņā labās īpašības. Sociālā mijiedarbība un spēja iespaidot masas ir tuva un nozīmīga Ūdensvīra sirdij, tāpēc viņš no partnera gaida uzslavas par to. Šīs zīmes pārstāvis ir progresīvi domājošs,  brīvs no aizspriedumiem,  labprāt vēlas izpētīt bezgalīgus horizontus,  jebkurā jomā sasniegt arvien jaunus augstumus. Mīloša otrā puse, kura spēj nodrošināt siltumu un sapratni var piepildīt viņu, ja spēs arī iemiesot, ietvert sevī spēju dalīties it visā. Labākā seksuāla saderība ar Dvīņiem, Svariem, Strēlnieku, Aunu un Ūdensvīru.
 
ZIVIS
Ūdens elements, 19. februāris – 20. marts
Zivs zodiaka zīmes mīļoto ceļvedis: Zivis ir lēnprātīgas, maigas, sapņainas, apgarotas, bezrūpīgas un nešaubīgi apburošas, viņas ir iztēles bagātas, uztverošas un jūtīgas mīlas partneres, kuru tendence ir veidot garīgas saistības. Zivis ir ļoti atraktīvas ar lielāko daļu satikto cilvēku, bet patiešām saderīgas tikai ar dažiem. Šai zodiaka zīmei piemīt spēcīgas juteklīgas fantāzijas un sekss ir viņu personības ekspresija, līdz ar to intīmas attiecības ar zivīm ir erotiskas un prieks pilnas. Zivis ir jūtīgas pret viņu otrās puses vēlmēm un vajadzībām. Šī horoskopa pārstāves spēj iedvesmot citus ar savu ziedošanos. Pēdas ir Zivju visjūtīgākā ķermeņa daļa, kājas pirkstu maiga masāža atslābinās un iekārdinās šo ūdens elementu. Vislabākā seksuālā saderība ar Vēzi, Skorpionu, Mežāzi, Vērsi, Jaunavu un Zivīm.
 
29 komentāru
 1. Ticēt horoskopam ir tas pats kā ticēt,ka kaķis māk runāt. 😉 Man arī nekas nesakrita,nevajag ticēt horoskopam vajag baudīt to,ko dot dzīve 🙂

 2. Nezinu, mani pilnībā apmierina šie horoskopi, ne jau muļķi viņus ir rakstījuši/izdomājuši/novērojuši 😉

 3. Stulbs jautajums). Ja lauvai rakstits ka sader ar jaunavu, bet pie jaunavas nav par lauvu rakstiits)). Kaa tad ir???

 4. Chau. Prosta ideaali. Perfekti. Viennoziimiigi manas dziives staasts. Pat vareeja vel trakaakas piebildes pielikt. Par maz tur nedaudz…. vareeja sapushkjot un salikt vairaakmpatiesiibas. Es esmu trakaaks un kaisliigaaks. XD
  P.S es par dviiniem

 5. jaunava-pedantiska utt, tieši tā arī ir, jo dažiem pat grūti ar mani sastraadaaties ka taada esmu
  respect

 6. perfekti- itk¡a kàds bùtu mani gadiem novèrojis un tagad aprakstìtu, ko ir ievèrojis!Pateicos!

 7. vel viens ieteikums- tiem kuriem liekas ka viniem nesakrìt nekas- loti biezhi tas ir ieprieksheja, jeb nakama zodiaka zìme- ja tajà atrodi loti precìzus savus untumus un iezìmes, tad tev ir laiks saprast, ka esi citas zimes parstavis, jo tik precizi jau ari zvaigznàju zìme nemainàs pulksten 23:59:59!

 8. ja tavs horoskops nepiepildās tad visticamāk ka tavi vecāki slēpj tavu īsto dzimšanas datumu :D:D:D

 9. Ļuļķe-esmu auns,mani draugi ir skorpioni,attiecibas es vislabak jutos ar skorpioniem 😀 visas problemas mana dzive rada svari,sava ietekme jau ir,bet nu laikam atkarigs no rakstura iezimem(nav latviesu valodas uz PC)

 10. Par Dvīni un Ūdensvru bus gan taisniba !!! 🙂 Man skiet kad sis Horoskops ir pareiz jo nekatrs var zinat,ka kuram cilvekam bus ! Bet starp sim 2 zimem ir patiesiba !!!

 11. Vis ir ticības spēkā, un čaļi vai čalene, ja iemācīsies klausīties sapratīsi, ka pat akmenis runā.

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.