5 veidi kā padarīt ceļošanu ar bērniem pieejamāku

https://www.istockphoto.com/

Vasara ir ne tikai atvaļinājumu laiks, bet arī skolēnu brīvlaika laiks. Starp nometnēm, ciemošanos pie vecvecākiem laukos un citām ārpus skolas nodarbēm vecāki izmanto savu atvaļinājumu, lai dotos kopīgā ceļojumā ar bērniem.

Ģimenes ceļojumi var būt sarežģīti un dārgi, bet tā tam nevajadzētu būt. Šie padomi, ceļojot kopā ar bērniem, ietaupīs jums ne tikai naudu, bet arī neliks jums piedzīvot lieku stresu.

Rezervāciju un ceļojumu laikiem ir nozīme

Plānojot ceļojumu ar bērniem, laikam ir ļoti būtiska nozīme, tāpēc plānojiet to laicīgi! Mēdz teikt, ka labas lietas nāk tiem, kas tās gaida – izņemot lidojumu un viesnīcu rezervēšanu, kuru cenas var strauji pieaugt, kad esat sastrēgumā vai vēlaties veikt rezervāciju pēdējā brīdī.

Pati ceļošana ir tikpat svarīga kā brīdis, kad veicat rezervāciju. Ceļošana ārpus maksimālās noslodzes — jo īpaši pirmajam ceļojumam uz ārzemēm — vienmēr ir rentablāka un parasti patīkamāka visiem iesaistītajiem. Nerezervējiet jūlija/augusta atvaļinājumu Eiropā, kad ir ārkārtīgi karsts, ļoti pārpildīts un visaugstākās cenas.

Izmantojiet budžeta aviokompānijas

Nebaidieties lidot ar lētākām aviokompānijām! Lai gan daudzi no mums zina, ka bērni līdz 2 gadu vecumam lielākajā daļā aviosabiedrību lido bez maksas, daudzas aviokompānijas piedāvā biļetes ar atlaidi arī bērniem vecumā no 2 līdz 11 gadiem. Veicot rezervāciju, piezvaniet klientu apkalpošanas dienestam, jo šīs atlaides ne vienmēr tiek rādītas tiešsaistē. Bērna biļete dažkārt ir līdz pat 35% lētāka.

Tikai rokas bagāža

Par reģistrēto bagāžu parasti tiek piemērota papildus maksa, turklāt rokas bagāža nozīmē, ka jums nebūs lieka kārdinājuma iegādāties pārāk daudz suvenīru, ko iespiest bagāžā. Saliekat somas pēc iespējas vieglākas — tas samazina stresu un izmaksas.

Ja jums patīk suvenīri, piešķiriet katram bērnam naudas budžetu un ļaujiet viņiem to tērēt kā viņi paši vēlas. Tas saglabās jūsu budžetu fiksētu, turklāt iemācīs bērniem finanšu pratību, ņemot vērā to, visu vecumu bērniem patīk iespēja izvēlēties un tērēt pašiem.

Meklējiet bērnu piedāvājumus un alternatīvas ēdināšanas iespējas

Daudzi muzeji piedāvā bezmaksas ieeju bērniem, kas jaunāki par noteiktu vecumu. Kas attiecas uz pārtiku, izvēlaties pirkt ēdienu lielveikalā vai kafejnīcā, kurā ir daudz iespēju par zemākām cenām nekā restorānā. Esam dzirdējuši cilvēkus sakām atvaļinājumā neēst ēdienu, ko varat ēst mājās. Nav nekas slikts, ja atvaļinājumā ēdat nedaudz McDonald’s! Tas parasti ir lētāks nekā citas iespējas un dažreiz tajā ir reģionālas preces, kuras nevarat iegūt citur.

Protams, šāda veida lētu un bērniem draudzīgu ēdināšanas iespēju pieejamība var ietekmēt to, kur jūs izvēlaties ceļot. Jūs, visticamāk, neatradīsit vistas nagetus, piemēram, Serbijas lauku vidū, tāpēc šādu ceļojumu labāk plāno tad, kad bērni ir nedaudz vecāki un elastīgāki ēdiena izvēlē.

Izīrējiet dzīvokli

Tādā veidā jūs varat mazgāt veļu un ietaupīt uz viesnīcas izmaksām. Izvēlieties īrēt dzīvokli, nevis maksāt par viesnīcu. Šis ir ļoti pieejams veids kā ikvienam dot iespēju izklaidēties. Tas jo īpaši attiecas uz jauktām ģimenēm, kurās ir bērni ar lielāku gadu starpību bērni. Šādos dzīvokļos ir pieejama virtuve, kas arī ietaupa naudu uz pārtiku.

Tomēr, ja vēlaties izmantot viesnīcas sniegtās ērtības, izmantojiet visas iekļautās iespējas — daudzas viesnīcas piedāvā bezmaksas brokastis un/vai laimīgās stundas, fitnesa centru, pat ekskursijas vai spa.

Nav komentāru

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.