5 soļi kā panākt, lai VIŅŠ sāk runāt vairāk

Vai kādreiz esi pieķērusi sevi pie domas, ka klusums no tava partnera var būt cēlonis, lai tu justos atsvešināta no viņa? Nav nozīmes vai tavs mīļotais ir mazrunīgs, noslēgts vai vienkārši kluss, mēģinot atraisīt viņu sarunai, tas palīdzēs veidot tuvības sajūtu, stiprinot jūsu attiecības. Viņš var pārstāt klusēt, ja uzdosi pareizus jautājumus un komentēsi viņa sacīto.

1. solis.
Sāc ar tā saucamajiem atvērtajiem jautājumiem, kuri pieprasa detalizētas, pamatīgākas atbildes. Tā vietā, lai jautātu mīļotajam: „Kāda bija tava diena?” uz ko viņš visticamāk atbildēs: „Laba!” mēģini jautāt – „Kas bija labākais, kas šodien ar tevi notika? vai „Ja tu spētu izmainīt vienu lietu šodienas darba dienā, kāda tā būtu?” Šādi jautājumi iedrošinās, mudinās viņu diskusijai, palīdzot vienam otru labāk iepazīt. Neuzdod jautājumus, kas paredz vai atbildi, pacenties no savas puses veicināt sarunas attīstību.

2. solis.
Ja vēlies parunāt ar savu vīrieti, izvēlies sarunu tematu, kas viņam patīk, kaut ko tādu, kas viņu saista un neatstāj vienaldzīgu, piemēra, – sports. Šajā gadījumā atstāj savas ambīcijas otrā plānā, ja tevi neinteresē sports, bet gan klasiskās mūzikas koncerts. Sarunas raisīsies pašas no sevis, ja kopīgi paskatīsieties viņa iecienītās hokeja komandas spēli. Vēl labāku rezultātu panāksi, ja spēles laikā uzdosi viņam saprātīgus jautājumus par spēles noteikumiem, spēlētājiem, lai viņš var tavā priekšā paspīdēt ar savām zināšanām lietā, kas viņu tik ļoti saista. Tu atklāsi, ka uzsākot sarunas tematu, kas viņam ir patiesi tuvs, viņš sāks ar tevi runāt vairāk.

3. solis.
Piekrīti viņam, kad vien tas ir iespējams. Vai esi apsvērusi iespēju, ka viņš runā maz, ir kluss, jo baidās no strīdiem un negatīvām piezīmēm no tavas puses? Pārliecinies, ka saki: „Tev ir taisnība!” tā tu panāksi, ka viņš uzsāks sarunu. Tu vari pat akcentēt, ka uzskati, ka viņam ir taisnība, tomēr tu domā vai rīkosies citādāk. Piekrītot viņa viedoklim, tu mīkstināsi viņu un liksi justies pārliecinātākam, komunicēt ar tevi par savām sajūtām un domām.

4. solis.
Izvairies no vēlmes nolasīt viņa domas un nodomus. Tā vietā, lai pieņemtu, ko pēc tavām domām viņš domā vai jūt, vienkārši pajautā viņam. Ja viņš šķiet saīdzis, pajautā kā viņam klājās šajā dienā, savukārt, ja viņš šķiet noguris, piedāvā relaksējošu masāžu. Nemēģini atšifrēt viņa garastāvokli, vienkārši pajautā par to mierīgā tonī.

5. solis.
Dažkārt ir jāatpūšas no runāšanas, nepārtrauktas tincināšanas.  Mēģiniet ik pa laikam vienkārši pabūt kaut kur, kur varat izbaudīt viens otra klātbūtni, nelauzot galvu par sarunām. Iemācies justies komfortabli arī paklusējot. Pavadiet laiku savu draugu kompānijā, izrunājies ar viņiem, tādejādi tava otra puse nejutīs spiedienu no tavas puses par savu pārlieko klusēšanu.

Līdzīgie raksti: Kā iemācīties sarunāties ar vīrieti?

6 komentāru
  1. eu, kruta- lai piedabūtu veci runāt ir jārunā par sportu un visā jāpiekrīt!!! Vēl jātincina kā tādu bērnu ar glupiem jautājumiem -„Kas bija labākais, kas šodien ar tevi notika? vai „Ja tu spētu izmainīt vienu lietu šodienas darba dienā, kāda tā būtu?” . Un beigu beigās jāaizveras 😀

  2. Bet vai tad Tev nepatīk, ka vīrietis runā ar Tevi par ,,sievišķīgām” tēmām, interesējas par Tavām dienas gaitām? Es uzskatu, ka attiecības ir kompromisu pilnas un vīrietis ir pelnījis no mūsu puses cieņu, interesi par viņu tematiem. Turklāt šeit labi pieminēts, ka akcents liekams un veiksmīgu komunikāciju , mēģinājumiem atraisīt otru ar prasmīgiem jautājumiem, liekot lietā sievišķo gudrību!

  3. par dienas gaitām- lūdzu, bet par ,,sievišķīgām” tēmām- dies pasarg, nevaru izturēt, kad viņš prasa kaut ko par epilācijām u.t.t.

  4. Runāt jau var par dažādām tēmām, tikai jautājums “kā” runāt. Protams, atkarīgs arī no puiša – ar savu varu runāt par visuko – arī ‘sieviešu lietām’ – viņš, savukārt, var dalīties savās ‘vīriešu lietās’

Komentēt

Tava e-pasta adrese netiks publiskota.