Birka: pāris strīdas

Kā iemācīties NORMĀLI sarunāties ar VĪRIETI?

Komunikācija ir katru veiksmīgu attiecību atslēga, tomēr nepieciešams laiks, lai abi parteri iemācītos efektīvi sazināties.Jāpatur prātā, ka sievietei un vīrietim ir atšķirīgi komunikācijas veidi. Vairums sieviešu ir tendētas izpētīt virkni sajūtu un viedokļus, savukārt lielākā daļa vīriešu augstāk vērtē vienkāršas, nesarežģītas lietas.

6 izplatītākie pāra STRĪDU iemesli no SIEVIETES pozīcijām

Ir teiciens, ka „veselīgās attiecībās nevar iztikt bez strīdiem”. Savā ziņā taisnība, jo strīds nozīmē, ka pāris apzinās, ka viņiem pie savām attiecībām ir jāstrādā, tās jāuzlabo un joprojām jāiepazīst vienam otru. Taču brīdī, kad saproti, ka strīds jums jau kļuvis par ieradumu, tā vairs nav problēmu risināšanas metode, bet jau pats par sevi ir kļuvis par problēmu. Tad jāsāk…

Kā IZVAIRĪTIES no strīdiem ar mīļoto?

Izjaukt var jebkuras attiecības, visskumjāk, ja tas notiek sadzīves nesaprašanās un dažādu ikdienas sīkumu dēļ. Šoreiz nejautā, kā tavs vīrietis var nākt tev pretī, bet gan kā tu vari spert soli pretī viņam, lai trauki virtuvē netiktu plēsti nieku dēļ. Dāmām, kurām feminisma idejas ir tuvākas par dzīvu vīrieti, lasīt šīs rekomendācijas nebūtu ieteicams – kāpēc gan bojāt sev dienu?