Birka: paris

Kā iemācīties NORMĀLI sarunāties ar VĪRIETI?

Komunikācija ir katru veiksmīgu attiecību atslēga, tomēr nepieciešams laiks, lai abi parteri iemācītos efektīvi sazināties.Jāpatur prātā, ka sievietei un vīrietim ir atšķirīgi komunikācijas veidi. Vairums sieviešu ir tendētas izpētīt virkni sajūtu un viedokļus, savukārt lielākā daļa vīriešu augstāk vērtē vienkāršas, nesarežģītas lietas.

Paris, je t’aime

PARĪZE, ES TEVI MĪLU! Kino vēsture ir pārpilna ar klišejām par Parīzi. Par to jau pat anekdote vēsta – ja filmas darbība notiek Parīzē, pa logu noteikti ir redzams Eifeļa tornis. Ja vēl pieskaitām atzīšanos kvēlās jūtās jau pašā filmas nosaukumā, varētu domāt, ka lipīgi pārcukurota konfekte garantēta. Tomēr “Parīze, es tevi mīlu!”, kas patiesībā nemaz nav filma, bet gan…

IEKĀRE – kas to VEICINA, un – kas LAUPA to?

Pirms kāda laiciņa mēs rakstījām par dīvainajām lietām, kuras uzbudina vīriešus (http://socializesanas.espati.lv/index/view/id/289/page/2/Divainas-lietas-kas-uzbudina-viriesus), bet nu ieskatīsimies rūpīgāk un lūkosim saprast, kas ir tās lietas, vietas un apstākļi, kas uzbudina un varbūt neuzbudina nemaz gan tevi, gan tavu vīrieti. Espati.lv veica nelielu aptauju starp dažāda vecuma sievietēm un vīriešiem, lai noskaidrotu vislielākos dzirksteles ienesējus mūsu guļamistabās. Un arī – dzirksteles dzēsējus.

Tavi BIJUŠIE – kā ar tiem sadzīvot ŠODIEN?

Bet bijušos mēs atceramies – ar nožēlu, dusmām vai pat naidu vai arī, iedomājoties par pagājušajām attiecībām, pie sevis iesmejamies un klusībā novēlam šim cilvēkam laimi. Ir arī gadījumi kad, cilvēks, ar kuru kādreiz dalīta gulta, zobusuka un vecmāmiņa, vēl joprojām atrodas mūsu dzīvē, nu jau citā lomā. Ej nu saproti, kā ir labāk. Šādas pārdomas gadu mijas un apņemšanos…

5 tavi JAUTĀJUMI, kas var likt viņam PAZUST

Ja tavs mīļotais ir tā apnicis, ka viņa klātbūtne tev izraisa gluži vai alerģiju, iekal no galvas piecus jautājumus un atkārto tos pēc iespējas biežāk. Rezultāts nebūs ilgi jāgaida, un visticamāk tavs acuraugs sapakos mantiņas un pamās ardievas. Turpretī, ja tavs vīrietis tev ir svarīgāks par visu pasaulē … iekal tos pašus jautājumus un noslēp atmiņas vistumšākajos nostūros.